Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

namacily mi w glowie...... gula dobrze ze jestes cala!!!! orunia ja mam posciel a rozki zamierzam kupic tez...posciel pewnie polezy i w rozkach beda spaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki - termin miałam na 01.03.2010 gula, co za stres, dobrze że sie Wam nic nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co usłyszałam dziś od położnej podobno bujaczki i leżaczki można stosować od 3 m-ca bo wtedy kręgosłup jest juz mocniejszy natomiast wcześniej dziecko nie powinno przebywać w takiej pozycji więcej niż 2 godziny na dobę (to i tak podobno już dużo) i dotyczy to też fotelików samochodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mówię wam stresa to miałam M po wszystkim śmiał się że prawi zawału dostał jak krzyknęłam i powiedział że reakcje mam dobrą jako młody kierowca bo prawie dziurę w podłodze zrobiłam hamując :) A teraz zmieniając temat ślicznie zrobiłyście pokoiki dla waszych maleństw ja jeszcze daleko w polu nawet rzeczy jeszcze leżą niewyprane. Puszek dziś właśnie mojej siostry znajoma urodziła bliźniaki miała mieć parkę a urodziła 2 dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie mam internet, mam nadzieję, że tak już zostanie :) TUETHE obawiam się, że na katar to nic :( sama stosuję co tylko się da, a jest jeszcze gorzej. MURZYNKU przepiękny pokoik Tomuś ma :) i jakie macie stylowe łóżeczko. widzę, że sporo zakupów porobiłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze spadać do łóżka, bo mi brzuch rozsadzi chyba, może jak sie połozę to ona tez uśnie :) Murzynek, piękny pokój, i te firanki :) a tuethe jest niemozliwa, o tej godzinie do sklepu ... po pupie powinna dostać :) dobranoc laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA miałaś być grzeczna, dobrze, że nic/wam się nie stało. a z tymi bliźniakami to fajna sprawa zamiast parki, dwie dziewczynki :) Ja co prawda mam znajomą co miała mieć jednego dużego chłopca, a urodziła chłopca i maleńką dziewczynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE lubi publiczny lincz ;) BASILEK, a coś się dzieje, brzuszek boli czy dzidzia tak się rusza mocno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My lubimy o takiej porze jezdzic bo nie ma ludzi... a musielismy jechac bo papier toaletowy się skończył:P chusteczki higieniczne a smarkam jak głupia i jakies tam pierdołki m.inn. cola bo mi się zachciało:P i worki na pieluchy. Puszek będziesz miała Kasie i Adasia a nie 2 synów:P:) Murzynek w domku i jak im się nie chce to go puszczają na podwórko ale On i tak do mnie przychodzi bo On chce iśc ze mną pochodzić a nie biegać po podwórku.. Gula co za pajac! jak sie zagadał z żoną? grr! a dentyska to jakas sadystka! mi mój bardzo delikatnie zęba zrobił... Ej dziewczyny nie bijcie mnie! powolutku sobie truptalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do fotelika samochodowego... gostek nam mówił,że jeśli jest jakaś dłuższa podróż to co 2 h trzeba robić przerwe 30 min dziecku tzn wyciągnąć z fotelika i położyc na płasko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orunia zuzka dziękuje zuzka ja jestem za tym aby dziecko od początku spało w swoim pokoiku ale mój maż nie wiec nie wiem pozatym nie wiem jak to bedzie ze wstawanie m w nocy i przechodzeniem do drugiego pokoju na karmienie tym bardziej ze ja niesteyty lubie spać a w nocy jak wstaje to potrafie chodzić jak naćpana ... no ale też tak sobie myśle ze jesli dziecko miałoby spać znami to M bedzie nie wyspany do pracy chodził a on kierowcą jest wiec nie wiem moze ja bede spała z Tomkiem a M na początku w pokoiku małego takie są opcje ale okaże sie w praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe dentystka miła tylko znieczulenia nie chce dawać może się boi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bez znieczulenia zawsze mam zęby robione... no ale najważniejsze,że masz to za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie Mała dupką wypieła:P Dziewczyny a co bierzecie w kosmetyczce do szpitala? bo sie zastanawiałam i nie wiedziałam co mam kupić:P ze mnie to ćwok taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka_87
Dzięki dziewczyny:) Miłej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam to wszystkie uciekły.. kurka boje sie o Andzie... o tej godzinie już do Niej pisac nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) byłam tylko pomóc mężowi zdjęcie zrobić, bo sprzedaję już mój detektor tętna płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby Wam sie udało sprzedać:) myślałam,że znów internetu nie masz... Gula dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi nic nie mów o tym internecie wrr... sprzedajmy bo leży bez sensu teraz, czuję małego i już nie jest potrzebny tak jak np. w 12 tygodoniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację a pieniądze Wam sie przydadzą;) a dlaczego tak Wam się chrzani internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo z tego co usłyszałam przełączają całą sieć na jakieś OSPF... ale nie wiem co to znaczy. już później to mi się nawet routera nie chciało restartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeśli chodzi o dentyste to stracha mam bo przez calą ciaże nie byłam i boje sie jak ząbki wyglądają ... pójde po ciaży i pewnie zbankrutuje !!! tuethe ale o jakie kosmetyki pytasz? dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×