Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Milutek- gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rośnie podwójne szczęście:)) co do szefostwa to się nie przejmuj-taki jest ten świat, moi szefowie nawet nie pogratulowali tylko tonem pretensjonalnym zapytali czy zamierzam być cały czas na zwolnieniu. Głowa do góry! :) tyllkaaa -tak to data ślubu. Panajotta- trzymam kciuki! oby dzidzia!!! Gosiek_76 - ciesze się że wszystko ok! ojj... dziewczyny, nawet nie wiecie jak ja bym już chciała wiedzieć czy też mam w sobie drugie serduszko... jak byłam na pierwszej wizycie to był tylko pęcherzyk ciążowy i to w dodatku zbyt mały jak na wiek ciąży... lekarz wtedy powiedział że albo przestał się z jakiegoś powodu rozwijać, albo ciąża jest "młodsza". Żyję nadzieją, że jednak ktoś tam już jest kto rządzi zresztą moim apetytem i wieloma innymi sprawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panajota - wierze i cieplutko o Tobie mysle :) wiem w jakim Ty teraz stresie żyjesz :) zobaczysz damy sobie rade :)) wierze w to :) Najwyrzej bedziemy sie wspierac razem :):) Tahitiana - Wtym dniu byłam u mojej najlepszej kumpeli na ślubie w Kłodzku i jak popatrzyłam na ta date to mnie miłe wsppomnienia naszly :):) a co dzidzi to napewno zobaczysz to upragnione bijace dla ciebie i męża serduszko - życze Ci tego i bede cieplutko myslec tak jak i o panajottcie :)):)) Milutku OGROMNE GRATULACJE !!!!!!! I dla Waszej trójki kwiatek ___________ _______________ ________________ ________________ ______________ __________________ ___________________ ___________________ ___________________ _____________________ __________x_________ ________o_______ ________x???_____ ________o???___ ________x???____ _________o______ __________x________ __________________ _____________________ _________________ _____________________ __________________ _________________ _____________ ____________ _________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN Cymbałka------------26-------------------Wejherowo------ --- ----------06.03.11 Nassani---------------26------------Piastów(pow.pruszkó w)-- ----------06.03.11 tyllkaaa----------------20 -----------------Dzierżoniów---------------------- ? Gosiek_76-------------34------------------Katowice------- ----- -----------09.03.11 ila78...........-----...32.................Wieruszów(ł dzki e).............21.03.1 ja tez marzec 2011--31---------------Wejherowo-----------------------01.03 .11 puszek666.............30.................Carlow.......... ..................21.03.11 jestem jestem.........27...................Rzeszów................ .......? ewelunia21.............24...................Skierniewice. .........05.03.2010 Upsy ...................26.................woj.podlaskie......... ............???? Andzia .................24................Kraków.................. ...04.03.11 Milutek.................23.........woj.śląskie......... .............1.03.2011 ja juz po wizycie wszystko ok widziałam serducho jaki bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelunia21- gratulacje- nie ma piękniejszej rzeczy jak pierwszy raz ujrzeć pikające serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAHITIANA i tyllkaa- dzięki wielkie :)aż miło wrócić do domu i móc znowu coś tu napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem- kciuki musimy trzymać za nas wszystkie:)bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam dzień...oby same dobre rzeczy:)hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutek, super! To wspaniałe mieć bliźnięta:) Zobaczysz. Wszystko będzie dobrze. Dbaj o siebie:) Panajotta - wszystko będzie dobrze!:) TAHITIANA - nic się nie martwmy, ja też mam za mały pęcherzyk niby, tzn wyliczyli mi na USG, że ciąża ma 5 tygodni a tak naprawdę powinna mieć 7. Ale na razie się tym nie przejmuję. USG też to wszystko dziwnie liczy, szczególnie na początku ciąży jak nie wiadomo jeszcze nic właściwie. Będzie wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAHITIANA Gosiek_76- podzielam Twoje zdanie usg na początku może plątać figle. Ja przecież robiłam usg raptem 10 dni wcześniej zanim trafiłam do szpitala i tam był 1 pęcherzyk tez niby zaniżony tydzień ciąży mi powiedział lekarz, ale my tak naprawdę nie wiem kiedy ta nasza komórka się zapłodniła. Dopiero w szpitalu mi pokazali dwa pęcherzyki i dwa dzidziusie. Także ja uważam ze powinnaś da sobie trochę czasu. Na naszym etapie ciąż wszystko się zmienia z dnia na dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutek, ja jestem już po jednym poronieniu 3 miesiące temu i na wszystko patrzę trochę inaczej. Masz rację, trzeba poczekać aż się wszystko unormuje:) Ale musi być dobrze! Tak czuję:) I jestem pozytywnie nastawiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea Tropical
Czy ja się mogę do was dołączyć? Dziś odebrałam wyniki bety i wyszło, że jestem w ciąży. Termin na marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny..... napisalam do was tylko raz ze mam chyba termin na marzec.... i nie pisalam bo bylam na usg i okazało sie ze ciaza jest ale pecherzyk jest mały jak na ten tydzien... jutro mam kolejne usg i sie boje bardzo.... mam nadzieje ze rosnie dzidzia moja..... chociaz tak czuje bo piersi mnie bola okropnie i zmienil sie ich kolor i powiekszyly sie... trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znowu mam plamienia- zaczynam sie coraz bardziej martwic. Postanowilam sie przykuc do lozka I przelezec do srody-wtedy mam kontrole u gina. Boje sie ze kazde plamienie konczy sie jednym. A blizniakitrafiaja raz na hoho I nie chce ich stracic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Dopisałam się do tabelki i ją poukładałam według terminów mam nadzieję ze nie będziecie mi miały tego za złe. NICK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN Milutek.................23...............woj.śląskie... ...............01.03.11 ja tez marzec 2011------31---------------Wejherowo---------------------01.03.11 Andzia .................24...............Kraków.................. .....04.03.11 ewelunia21..............24...............Skierniewice. ................05.03.11 Cymbałka----------------26---------------Wejherowo---------- ----------06.03.11 Nassani-----------------26---------------Piastów(pow.pruszków)---------06.03.11 Gosiek_76---------------34---------------Katowice------- --------------09.03.11 ila78...........-----...32...............Wieruszów(ł dzki e)...........21.03.11 puszek666...............30...............Carlow.......... .............21.03.11 Nestea tropica.........................................................23.03.11 Upsy ...................26...............woj.podlaskie........... .........???? tyllkaaa----------------20 --------------Dzierżoniów------------------------- ? jestem jestem...........27...............Rzeszów.................... .........? Mam nadzieję że wszystko wyjdzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutku nie martw sie bedziemy Cie wspierac a Twoje dwa skarby napewno wytrwaja te plamienia. I za dziewiec miesiecy jak urodza sie calutkie i zdrowe zapomnisz o tych obecnych obawach :):) A teraz prosze sie oszczedzac i duuuzo wypoczywac :)🌼🌼🌼 Ewelunia21 🌼 i gratullacje Nestea witamy u nas :):) ewelona zobaczysz bedzie wszystko o k:):) bede baaardzo ciepło o Tobie myslec 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutek, nie każde plamienie kończy się jednym. Nie martw się:) Wszystko będzie dobrze. Odpoczywaj. Trzymam kciuki mocno, mocno:))) Nestea Tropical - witamy:) Fajnie, że poukładałaś tabelkę:) ewelona - nic się nie martw. Na tak wczesnym etapie naprawdę niewiele można powiedzieć. Wystarczy, że do zapłodnienia doszło później niż się spodziewamy i już mamy kilka dni do tyłu:) U mnie z USG też wychodzi 5 tydzień, a powinien być początek 7... ale na razie się tym nie przejmuję. Jadę nad morze i za 2 tygodnie idę na kolejne USG i wtedy zobaczymy:) Na razie myślenie pozytywne to podstawa! cymbałka - również miłego:) tyllkaaa ma rację;) A z rzeczy mniej przyjemnych - mam potworne mdłości i dołączyły się wymioty... stety niestety:) Udanego dnia wszystkim mamusiom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakis parszywy dzien wczesniej mnie strasznie brzuch bolał :(:( normalnie nie mogłam sobie dac rady. a oprócz tego tylko mdłosci. nie wiem co jest grane :(:( ale za to popadało i lekka burza byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyllkaaa, mnie też właśnie pobolewa brzuch, nawet nie boli ale tak jakby uciska. I do tego trochę plecy. Mam nadzieję, że wszystko OK... U nas zbiera się na burzę, ale chyba przejdzie obok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie po prostu boli jak na okres ale w zamian tego jest duzo sluzu białego. zaczelam sie bac :( ale staram sie byc spokojna. Gosiu damy rade musimy :):) u nas jest juz fajnie po tej burzy i deszczyku :):) podesłac Ci troche ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Mnie też brzuch boli jak na okres, ale ja nie mam wcale śluzu. Jestem wręcz niemożliwie sucha w tamtych miejscach. Czasem zabolą mnie piersi i czuje się dziwnie słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podeślij:) a z tymi bólami to normalne:) Jak boli tak, jak na okres i nie ma plamień to jest OK:) Byle nie bolało cały czas. Ja bardziej określę to uczucie jako wzdęcia czy właśnie ucisk, tak delikatnie ale jednak... Masz rację, musi być dobrze! Marcóweczki 2011 to szczęściary;) I tego się trzymajmy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nestea to trochu dziwnie :9 nie powinas byccały cas sucha ;/ gosiu to przesyłam łap ------->------------>------------->----------->----------->----------->-----------------> bedzie ok napewno :* mnie bolało ok godz z przerwami ale sluziku duzo i biały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Nie ma reguły z tym śluzem. Czasem coś tam mi poleci białe i grudkowate ale nie ma tego wiele i zdarza się raz dziennie. Dowiem się wszystkiego na wizycie, ale z tego co czytałam to śluz nie jest obiektywnym objawem ciąży i może być ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Katowicach w nocy była burza a obecnie nie ma słoneczka, pada deszczyk i jest przyjemnie chłodno:) Z moim brzuszkiem już wszystko OK, chyba się wyspał ;) A co u Was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
U nas też burza przeszła, ale taka delikatna, a teraz leje i jest super. Wreszcie jest czym oddychać. Ja dziś się obijam. Nadal nie mam żadnego śluzu, a brzuch mnie jak na razie nie boli. Zaraz jadę do szpitala na kontrolne badania przyrostu bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×