Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Suelen wózeczek cudny ja wybrałam taki parawie ze podobny kolorek:) no mam nadzieje ze bede z niego zadowolona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZKA, czyli sama doszłaś do dobrych wniosków :) ujemne czyli ok, bo niczego nie wykryto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA, dziękuję, mam nadzieję, że my również będziemy zadowoleni. U nas chłopczyk to kolor niebieski, a dokładnie OCEAN. Mnie zależało, aby wózek był 3 w 1, abym mogła stelaż do bagażnika włożyć, a fotelik przymiąć, aby miał koła przednie mniejsze i skrętne i to chyba tyle moich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak jak i w moich wymaganiach;p słowo w slowo;p u nas niewiadomo ale niechciałam zielonego bo jest ich pełno ani tez niechcialabym różowego bo dziewczynka:)) a niebieski taki pasuje dla obu płci i tymbardziej ze to moje 1 dziecko mam nadzieje ze posłuzy i drugiemu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki chcialam sie przywitac rano nie nie bylo bylam w sklepie bo wieksza ilosc miesa poporcjowalam i juz siedzi w zamrazarce , no i zajechalam tez pomyc groby.a teraz sie zastanawiam czy prasowac czy nie a tak mi sie nie chce tyllko jak pomysle o tej kupie prasowania a nastepne pranie sie pierze wiec moze sie zmibilizuje.boze a tu juz 13:30 a ja w proszku a mezus za godzinke wraca jak sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA, jak to myłaś groby? no proszę cię, jest zimno, ty w ciąży i szorowałaś? Jak się czujesz? odpuść sobie to prasowanie, polez chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
cześć dziewczyny... widze, że od wczoraj troszkę się zmieniło!! jestem jestem- gratuluję upragnionego synka!-bardzo się cieszę dziewczyny wózki są mniej więcej takie jakiego i ja szukam, także gratuluję wyboru i gustu:) naprawdę fajnie, że juz macie nawet wózki- ja nie mam nic...zaczynam się tym martwić... i do wszystkich dziewczyn na forum- proszę o siebie dbać!!! ja się zastanawiam jak zabezpieczyć roślinki przed zimą- zwłaszcza róże i ozdobne krzaczki- macie jakies dświadczenie!??? (a i przepraszam, że zmieniam temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
już jestem po wizycie. Wszystko jest ok, dzidzia ułożona była na żabkę:) i bedzie...dziewczynka:) jestem przeszczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny mam dwa najważniejsze problemy z głowy. Co do wózka zaoferował sie moj ojciec że on kupuje a łóżeczko kupuje teściowa. Ja mam jedynie wybrać. To ich pierwszy wnuczek dlatego sie tak cieszą a co tam niech kupują. Ja odłoże na inne potrzebne rzeczy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, dziewczyny, parę dni mnie nie ma i nie wiem gdzie jest mój ostatni post, w związku z tym nie wiem ile postów naprodukowałyście od mojej ostatniej wizyty, ale chyba sporo... Dostałam od teściowej (kochana jest chyba ją w końcu ozłocę) genialny prezent o którym zawsze marzyłam - MASZYNĘ DO SZYCIA (!!!!!!!). Z różnymi bajerami typu dodatkowe stopki itd. Ładnie obrzuca brzegi (ja znacznie gorzej) i zapiernicza tak, że teraz to mi nic nie straszne... Szyję właśnie komplet zasłony + zasłonka do szafy w ścianie a jak mi starczy to dorzucę do tego pokrowce na pufy i obrus, wszystko z tego samego materiału. A potem wyjmę te stare satynowe zasłonki i uszyję pościel dla dzidziusia - prześcieradełko i kołderkę. My śpimy pod satyną to on nie może być gorszy, nie? Jezu, uaktywnia się mój stary chochlik, jak mnie poprzednio złapał to uszyłam zasłony, poszewki na jaśki (cztery) i baldachim nad łóżko... Jak tak dalej pójdzie to urodzę przy maszynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez moja mama kupi nam wozek:D....taki ich rytuał :D...ze kazdemu wnusiowi kupuja wozek......wiec jeden wiekszy zakup nam odpadnie:P....tylko jest problem bo ja nadal nie wiem jaki wozek...bo zupelnie sie na tym nie znam i nie wiem co wybrac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIDIAN gratuluję zdrowej córuni :) ZUZKA to pozazdrościć, że kupują :) Ja musze sobie sama radzić, chyba, że coś sie zmieni. SINGRI, to ja kłaniam się do stóp twojej teściowej, bardzo miło, że sprawiła ci taka niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie :) sonka78 no wlasnie co to za przemęczanie się ??:) moj mąz zabronił mi nawet na 1 listopada jeździc po grobach bo twioerdzi ze moge się przyziebić... dziewczyny a wózeczki super:) super Wam ze juz kupujecie, ja nadal czekam na koniec remontu mieszkania - a jeszcze sie nie zaczał - i dopiero wtedy zacznę kupować, chociaz pierwszy zakup juz poczyniłam :) na 3-6 miesięcy ale nie mogłam się powstrzymac :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad52553585314292.html *** a ja dzisiaj ostatni dzien dojadam gołabki i bede gotować bigosik, taki lekki na małej ilosci miesa ale jakos mi sie zachciało kapusty :) a co do łożyska to nie ma znaczenia czy jest przedniej czy tylniej scianie, najwazniejsze ze nie jest przodujace :) Magda_1980. a co do położenia głowkowego to jest bardzo dobre, czyli główką w dól, oby sie tylko nie przekreciło :) mój synek tez jest tak ułożony :) i gratuluje córci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest genialna, wiedziała od dawna że marzę o maszynie i załatwiła. Oczywiście zabawka nie jest nowa, ma 3 lata (uchowała się karta gwarancyjna), pewnie jakaś sąsiadka się akurat pozbywała, ale jakie to ma znaczenie?!?!?! Normalna baba by wyniosła na śmietnik, a ona o mnie pamiętała i o to tu chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen nic sie nie martw te groby tylko trzy w tym jeden pomnik z tych nowszych a 2 te stare ubralam sie cieplo i mialam gumowe rekawiczki wiec nie zmarzlam jakos strasznie.prasowanie juz zrobione pranie wyciagniete teraz czekam na slubnego mojego dam mu obiadem i mam labe.choc korci mnie czy nie isc na plac cos porobic poki swieci sloneczko zeby zazyc troche ruchu:)i nie szorowalam tylko wytarlam szmata ten nowy a te stare tez i olal to pies wytargalam stare kwiatki przeciez niedlugo snieg to przykryje wiec sie nie bede martwic jak chca szorowac niech sami sobie ida nie bede sie przemeczac.o!!! i tyle w tym temacie:Dpozdrawiam mamuski i milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.meblik.pl/pl/kolekcje/56/new-oceanic/ no ja meble te kupuje przed świetami mój M idzie zaliczkowac i zamowienie złozyc bo czeka sie do 5 tygodni wiec pod koniec stycznia pewnie dojda zastanawiam sie nad kolekcja PODRÓŻNIK lub własnie OCEAN :) zazdroszcze bo my sami sponsorowalismy wozeczek i z tad ta cena czyni cuda ihih zreszta uwazam ze niema co akurat kasy pakowac dzidzia podrosnie i mozna dokupic fajna lekka parasolke na jakies wypady.ok ja tez narazie uciekam i biore sie za sprzątanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaat ja niewiem co bede miała:))(wizyte mam 9listopada) ale dziekuje hiih bo czuje ze bedzie dziewczynka a ten zbieg okolicznosci mnie do tego nakreca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA , boskie są te meble :) u mnie w Łodzi jest sklep Meblik, ale łóżeczko za 1250zł przeraziło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia-och sorki, mam nadzieje ze to dobra wrozba, czego ci zycze. mebelki sliczne. to lidian zostanie mamusia coreczki- gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dziewczyny pytanie z innej półki jak to jest u was. Bedziecie miec macierzynski?? ja dopiero od 1 podpisze umowe mam nadzieje ze do konca lutego zdołam popracować. Myślicie ze to za krótko by dostac macierzyńskie w ZUSie jeśli bede miec 4 miesiace tylko pracy na umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaat nic nieszkodzi oczywiscie ze to dobra wrózba kochana:* Suelen no zgodze sie z toba cena jaka musze zapłacic za moj zestaw z materacem i wypełnieniem poscieli to 5600 (szafa,komoda,łóżeczko,materac,kołdra-poduszka,regał,podwojna szafka wiszaca,przewijak) niby duzo ale jak ma to stac 5lat to chyba warto zainwestowac bo my robimy pokoik maluszka odrazu swój wiec chyba dobra opcja a lożeczko biore wieksze 140-76 wiec dziecko dlugo sie nim nacieszy :)) Suelen cudna posciel!!!! tez taka wybiore przesliczna jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
suelen piękne łóżeczko i pościel też...więc trzymam kciuki za chłopaka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA, no jasne, jeżeli tak do tego podchodzisz to jestem jak najbardziej za. Cena faktycznie duża, ale są piękne i dobrze wykonane, a jeśli na to macie to super będzie miał maluch pokoik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, poruszylyscie temat wozkow i lozeczek, my tez wybralismy lozeczko i zastanawiamy sie nad wozkiem. Musimy dokonac wyboru miedzy X landerem xa a mutsy transorter. Bardzo podoba mi sie mutsy ale wyczytalam w necie ze wielu osobom rama tego wozeczka pekla na pol:( Lepsze opinie ma x-lander a ja ostatnio wybralam sie do hurtowni i zauwazylam wlasnie mutsy - cena taka sama, sprzedawca polecal. I mam dylemat... Wiem ze ile jest ludzi tyle opinii i czasami trafi sie wadliwy egzemplarz ale kurcze zeby wozek pekl... Mam pytanko odnosnie kół -jestescie w 100% przekonane czy pompowane czy piankowe? mutsy ma piankowe, xlander pompowane. Z tym ze ten drudi jest o wiele ciezszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×