Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dziewczyny, jeśli tylko coś Was bedzie niepokoiło to biegiem na IP. Ja ponad dwa tygodnie spędzilam na patollogii - ze skurczami wlasnie mnie przyjeli w 32 tc. Teraz od kilku dni jestem w domku, ale na lekach rozkurczowych cały czas. Dostałam zastrzyki na rozwój płuc u dzieci i teraz jestem już spokojna. Fakt, że tylko do łazienki wstaje (wczesniej i tego nie mogłam), ale czego się nie robi dla dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobie kurczaka po meksykansku - smaze pokrojonego cycka z kurczaka, dodaje, brokuly, pieczarki, papryke, pomidory, przyprawe do kurczaka po meksykansku sos pomidorowy, i w zaleznosci od chceci gotuje do tego albo ryz albo makaron penne, szybko zdrowo :-) nic mi sie nie chce wiecej :-D aha posypuje serem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno niezapomne swojego Aniołeczka. ale teraz bedzie Wikusia i tym zyje:) ciekawe jak nasza Niunia bedzie wygladala ihhi napewno bedzie miala sniada cere tzn tak mi sie zdaje bo ja ogulnie mam ciemniejsza karnacje tylko teraz jakos taka niewyrazna jestem.... ;p i moj M to juz wogule ciemna karnacje ma ,oboje ciemna oprawe oczu hmmm marzy mi sie zeby Niunia miala karnacje w tatusia,oczy niebieskie tatusiowe;p rzęsy tez moj M ma megaaaa długie;p i u niego wszyscy takie;p włoski zeby miala we mnie bo ja mam grube bardzo a w rodzinie M to taka słabizna;p uszy moje;p bo mam male a maz nie;pp i nos w meza bo ja mam ziemniaczka zadartego;p hihihi ciekawe jak to bedzie ;p moja Mama jak urodzila MNIE to tylko poloznej pytala jaki mam nos;p ale ja uspokoila : Pani sie niemartwi ma mały nie w meza;p hihihi moj Tato to ma dopiero mega kartofla;p hihi a mowi ze ma piękny orli nosek;p haahah KASIU a ty na jaki sie zdecydowałas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Natala to cała moja mama - skóra z niej zdjęta....a teraz myśle ze Bartus moze do mm bedzie podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nassani - nie uciekaj jeszcze!!!! jakie mialas objawy? co sie dzialo? wiesz ile waza Twoje skarby? napisz cos wiecej, bo ja tez czekam na dwie Mychy i nie mam za bardzo z kim porownac mojej ciazy bo dziewczyny z forum maja po jednym szkrabku w brzuszku, jestem w 32 tyg ciazy i tez bylam w szpitalu ostatnio.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek brzmi smakowicie:) ale nie mam ani jednego skladnika do tego:P Nassani mam nadzieje,ze sytuacja ustabilizowana i spokojnie mozesz lezec w domu! Ilosia mój M juz wymyślił co Julka będzie mieć po nim a co po mnie ale już nie pamiętam:) powciskałam ciuchy do szafek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala zeby nasze mychy mialy zielone oczy r, jego rzesy i usta, aha uszka tez ma mini slodkie, moje wlosy, noski hmnn obojetnie, ciekawe jakie beda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, widze, ze wy to juz kolezanki, zgrane bardzo.ja na tym forum "nowa" jestem. bede chyba czesciej zagladac...bo szukam tematow i inspiracji na stronke, ktora tworze: www.poradymamy.com.pl i rady takich jak wy, PRAWDZIWYCH mam bardzo mi sie przydadza...macie jakies pomysly? dodam, ze sama tez jestem mama, prawie 6miesiecznego adasia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i moja karnacje, mam ciemna ;-) jak sie urodzilam to mialam puszki na calym ciele jak malpka, moj tata nawet wymyslil piosenke o moim puchu na ciele i mi ja spiewal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ale jestem do tyłu:( tyle nadrabianaia ze szok co do obiadu to ja zrobię chyba taką zapiekankę: http://www.wielkiezarcie.com/recipe34151.html nie chce mi sie leciec do sklepu po jakies mięso, a w lodowce mam tylko kiełbase i ser, noi ziemniaki:D ale leń jestem, a wypadałoby pochodzic na spacery dzis znow szkoła rodzenia, wiecie że dowiedzaiałam się iż w czasie karmienia lepiej nie dawac butelki, nawet z laktatora? a dzis mamy przyniesc lalki do nauki przystawiania do piersi :) w sobotę pewnie pojedziemy wozek kupic, a śnilo mi się dzis ze wysłałam M do sklepu po wozek a potem kapnęłam się ze przeciez ja tez chciałam przy tym byc i wybrac kolor:P M miał przedwczoraj urodziny, 30:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę tez ze obwod brzucha mi wreszcie skoczył, chyba jest ze 102, co do wagi to nie wiem bo dawno się nie wazyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku juz niedlugo sie dowiemy jak nasze dzieciaczki wyglądaja:) 4sierpień powodzenia w tworzeniu stronki. Ja mam wybrednego M jeśli chodzi o jedzenie i by mi takiej zapiekanki nie zjadł:P Jus wszystkiego dobrego dla Twojego M! Spoznione ale..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek666, w 32 tc moje szkraby ważyły po ok. 1900 gram, a w ostatni pon. (34 tc) ok. 2300. Na lekach powinnam się doturlać do końca stycznia - bedzie skonczony 36 tc. Wtedy też mam odstawic leki i czekac na rozwoj wydarzen. Ja trafiłam na ip z bezbolesnymi ale regularnymi skurczami. Ponad tydzien bylam na dożylnim Fenoterolu, a teraz biore juz tabletki. Do tego Isoptin niwelujacy negatywne skutki Fenoterolu, No-spa i Luteina. Na szczęście obylo się bez rozwarcia (no takie na opuszek mam) i bez drastycznego skrócenia szyjki. Na tą chwile czeka mnie sn - obydwoje sa ulozeni glowkową, a synek juz sie ustawił pierwszy w kolejce do wyjścia. A Ty czemu trafilas do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4SIERPIEN moze jesli Ci sie u nas podoba wpadaj czesciej i pisz czego potrzebujesz:) jakich spostrzezen no niewiem kazda z nas ma rozne pomysly;p tak bedzie łatwiej:) JUS buziaki i zyczonka dla M:* jaki wozeczek wybrałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem a jaki wybrałas? Tuethe moj wziął dzis do pracy ziemniaki i kotlet z fileta z piersi, tak więc nic mu sie nie stanie jak zje taką zapiekankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani najwazniejsze abyś do tego końca stycznia doniosła! Jestem jestem jak zobaczysz wózek to wiedza sama wskoczy Ci do głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus moj ziemniaków nie lubi:P jedynie pod postacia klusek a tak to zje bo musi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyśliłam:P zrobie pierogi z mięsem:) Mama już mi mięsko wyciąga i zaraz będzie sie gotować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nassani ja trafilam do szpitala z bolem brzucha jak podczas okresu, odlaczyli mnie pod ktg i okazalo sie ze skurczy nie ma ale zostawili mnie na obserwacji.... mnie tez czeka sn, synek ma glowke u wyjscia a cora niestety nozki ale da sie to jakos zmienic podczas porodu.... ja czuje klucia tam na dole, bolesne i kopniaki, w pon mam usg i licze ze mychy beda mialy po 1900, 2 tyg temu mialy po 1600, a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dobrze ze pojechalas! A do kłucia, ciagniecia i kopniaków juz sie przyzwyczailam. Teraz najgorsza jest boląca i swedzaca rozciagajaca sie skóra na brzuchu ;) Poza tym czuje sie dobrze (odpukac) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek, Nassani co Wam lekarz powiedział na temat takich kłuc i skurczy bolesnych tam nadole pod wpływem ruchow Maluszkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie Dariusz i Agata, Moj obwód na 2 stycznia to 121, a waga w polowie grudnia +16 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi powiedzieli ze to jest normalne, ze to ciaza blizniacza wiec nie ma co sie dziwic, synek mnie tam uderza glowa, macica sie naciaga, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×