Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

niektórych to nawet wypowiedzieć trudno, a gdzie zdrobnienia , np. Eunika, masz rację Ewka współczucia dla dzieci za takich rodziców, trudno niech się obrażają ale ciekawe jak sami mają na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym samochodem wiem to wiem co czujesz;/ u nas podbna akcja i jak jeszcze raz sie cos z nim stanie to chyba sama go skasuje na miazge:)) tak sie naczytałam i upieklam naleśniczki;p mniam:)) KOMODA piękna ihih ja sie tez musze zabrac za ukladanie:)) wiecie ja z wózkiem tez juz mialam przejscia bo na allegro sie napatrzyłam i wszystkie były piękne cudne itp poszliśmy z M do sklepu zeby pooglądac jak on to mówi na żywo te wózki i co i czar prysł:)) bo wiekszosc owszem piękna ale ceny, waga wozka itp doszło wózek ktory wazy ponad 15 kg jest nierealny dla mnie zeby go wtarmosci na 3 piętro:(( mąż był testerem i podnosił wszystkie wozeczki i ocenial niestety wiekszosc odpadła bo mówił ze sama go niezniose napewno i tak marzenie o X-landerze prysło:(. WYbrałam Jedo Fyn bo wazy 10kg z gondola 11,5 z spacerówka 8kg z fotelikiem, mam pompowane wszystkie kola amortyzatory itp.sa rózne wersje 3 kołowe ,4kołowe ze skretnymi kołami,4 kołowe normalne na paska takie jak kiedys były:) 4kolowe z amortyzatorami i ponad 40 kolorow budek,spacerowek i fotelikow, Pani w sklepie powiedziała ze moge wybrac wszystko w innych kolorach:)wiec ja sie ugielam zestaw ktory my zamuwilismy na STYCZEN to :gondola,spacerówka,fotelik,moskitiera,folie p.deszczowe na gondole -spacerówke-fotelik,torba do wózka ,adaptery do fotelika,termosik + gratis posciel do wozeczka i za to wszystko mamy zaplacic 1200ZŁ:))wiec to mówi chyba juz wszystko za siebie:) taki sam zestaw widziałam na allegro za 1600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ja juz niezdażyłam o imionach naskrobac:)) ale tu sie zaczyna dziac:)) wiecie mi sie podobaja rózne naprawde no ale jak ostatnio pisałam co moja Mamusia kochana ihih za histerie zrobila to bylam w szoku wiecie rozmawiałam z ojcem na temat imion i kilka im podałam nagle mama w placz ze to nie imie świętego tylko takie bezpanskie i dziecko bez opiekuna bedzie szło itp itd masakra jakas no ale co zeby kobiete uspokoic to naszukalam sie takich imion i jest ich naprawde ogromna ilosc i sa naprawde cudne i nawet pokusze sie ze troszke zapomniane niektore wymyslne inne tradycyjne:) ale z dusza jak to moja mama chciaął chociaz ja niezwracam na to uwagi:)) wiec IGOR jest świete uff i zostaje:) i dla dziewczynki NATALKA tez jest niestety NADI brak ale co tam na drugie można świete dać wiecie podoba mi sie wogule strasznie imie NIKODEM i pierwotnie syn mial mieć to imie jak uważacie dziewczynki????a co do pieska to niewiem ktora mi poleciła CAVALIER SPANIELA ale tak na 99% padło na ta rase i chciałam podziękowac:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzynka urodziła 2 tygdonie temu NIkodema więc jak dla mnie śliczne imię:) oczywiście skojarzenie tylko jedno NIkodem Dyzma ale mi to osobiście nie przeszkadza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) wczoraj ktoras z was sie pytala o gofry.....tak, moj maz robil je sam;) wogole to on umie gotowac i grozba ze nie ugotuje mu obiadu nie dziala;)....poradzi sobie sam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tyle pięknych imion, ale mnie ciężko było coś dopasować do nas, Ja mam jakoś tak, że imiona kojarzą mi się z ludźmi, dlatego szukałam takiego, gdzie z nikim mi sie nie kojarzy. Dziś poszłam do lekarza pierwszego kontaktu, bo już nie mogłam mówić, a katar leciał ciurkiem do tego doszedł kaszel :( Okazało się, że mam zapalenie oskrzeli, powiedział, że powinnam dostać antybiotyk, ale nie mogę bo on się boi interakcji z lekiem na nadciśnienie. Dostałam jakies leki ziołowe, do tego jakąś mieszankę, do odbioru wieczorem do inhalacji i dobrze jest go dodać do nawilżacza powietrza. Przy okazji moje ciśnienie u niego było 140/95 :awantura:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
u mnie w domu imiona następujące: Joanna Michalina Tomasz Paulina Kacper- najstarsze 30 najmłodsze 16- to wybory moich rodziców, dalej wnuki Igor Anna Tomasz (tak tak, mój brat dał synowi na imię po tacie) siostra lada dzień rodzi dziewczynke na 95% ale imienia nie zna nikt jeszcze, no i u mnie chciałabym Julian lub Laura- ale to może ulec zmianie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masakra z tym samochodem. Właśnie sie dowiedziałam że koszt naprawy razem z nowymi felgami bo się powyginały tak to jest jak alusy są aluminiowe 3000zł no k.... koszmar !!!!! Sorry ale mnie juz ponosi. Pól roku temu tez wsadzilismy 3000zł bo nas walneli. No i 3000 pójdzie sie walic. A było to na malucha. Kurcze dobrze ze wykupilismy sobie ubezpieczenie grupowe to dostaniemy za urodzenie 6000zł to wtedy wszystko kupimy o ile znowu jakaś pipa nie wjedzie nam w fure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bedzie OLA:)...jesli bedzie dziewczynka a na chlopca nie mamy pomyslu....tzn maz chce Gucia ale ja nie chce:P...wiec tak jakby nie bylo.....Podoba mi sie Gabriel ale u mojego meza jest Gabriela i dlatego sie tez waham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM JESTEM, mam koleżankę Maję, której synek ma na imię Gucio, mnie się bardzo podoba, ale jak mówi do niego Gustaw, to tak dziwnie brzmi :) Ola prześliczne imię, moja siostra ma tak na imię :) MZEBER ja mam ubezpieczenie grupowe, mąż także, ale żadne z nas nie dostanie tak ogromnej kwoty za urodzenie się dziecka. Albo masz tak super firmę, albo płacisz wielgachną składkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen, ja mam ten sam problem że imię dopasowuję do znanej mi osoby. I np. a może Michał, nieee to kolega który nie za bardzo się prowadzi itd. I tak mam ze wszystkimi imionami;-) a to baba wam wjechała i wy musicie płacić ??? uciekła czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam dylemat czy Maja czy Ola ale maz powiedzial ze Mai nie chce ale chce Gucia.....caly czas mowi do brzucha Gucio Gucio...zreszta i ja przywyklam i mowie Gucio ale to tylko okres przejsciowy;). Gustaw brzmi okropnie i mysle ze dziecko bedzie sie wstydzilo swojego imienia szczegolnie w okresie dojrzewania..... Dlatego moze zostanie Gabriel albo Patryk badz Dominik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i mojej mamie nie podoba sie Aleksandra....lecz....Oliwia:P. jesli bedzie dziewczynka to pierwsza w mojej rodzinie:D...jak narazie sami faceci;)....alez mama bylaby szczesliwa:).....ale nie moj maz:D...on bardzo chce syna ale wiadomo ze co bedzie to tak samo sie bedzie kochac:)....ponoc pierwsze corki sa corciami tatusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybki_trz
u Nas już na 100 % Staś ale szczeże mowiąc obydwie babcie są przeciwne :p za każdym razem pytają - ale na pewno Staś, może jeszcze pomyślicie :p Tylko że my już zdecydowani, po za tym jak tu nie nazwać syna Staś skoro moja siostrzenica ma na imie Nel :D wiem że niektórym wydaje się to dziwne ale my już z moim mamy takie dziwne poczucie humoru :p Jeśli chodzi o płeć to moi rodzice sa wniebowzięci - przełamałam babski monopol w rodzinie. Rodzice mieli 3 córy, moja siostra ma córke i nareszcie chłopak :) Wiem że druga babcia po cichu liczyła na dziewczynke bo ma dwóch synów, ale bardzo się z wnuka ucieszyła :0 Tylko tego Staska nie może przeżyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka4127 Ja to wiem doskonale że większość jest produkowana w Chinach, ale nie powiesz mi że śpioszek za 5 zł będzie równy temu za 40 zł. Różnicę w jakości widać na kilometr. Byłam dziś w pepco no fajne te ciuszki, 100% bawełna na pewno się skuszę , tylko na niketórych napisa na metce mnie zmroził "Trzymać z daleka od ognia!" Co do imion to ja własnie też znie znoszę takich dziwacznych imion które wymieniłaś. To jest krzywda wyrządzona dziecku. Rodzice nie zdają soie sprawy że takie imię dla nich fajne dla dziecka będzie przekleństwem. Najbardziej pospolite imię jest o wiele lepsze. Rodzice boją się ze co piąty w klasie będzie Pawełek czy Ania, no i co z tego? Lepsze to niz cale życie słyszeć: Alanek- analek". A dzieci pod tym względem są bardzo okrutne. mzebr współczucie z powodu takiego wydatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podoba Staś :) mojej kuzynki synek nazywa się Staś Jaś, jest tak słodki i uroczy, że aż się każdy rozpływa nad Stasiulkiem :) Gabriel bardzo ładnie, mały Gabryś :) Mnie się jeszcze podobało Samuel, Kordian i Cyprian, ale mój mąż miał straszną minę na samo wypowiadanie tych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że temat imion się wysunął na pierwszy plan więc i ja się pochwalę, ze mój synek bedzie miał na imię Wiktor ( hehe chociaż oczywiście mamy w rodzinie przeciwników w postaci teściowej;)ale jakbym miała mieć córeczkę to ja nie wiem...do porodu zostałaby chyba bez imienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
tak jak wczoraj pisałam dzisiaj wybieram się na poszukiwanie kurtki czy płaszcza!??zalezy co się znajdzie...trzymajcie kciuki, żeby udało mi się coś odpowiedniego poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, sliczne powybieralyscie te imiona dla maluszkow, u mnie jesli bedzie dziewczynka ( na co pocichu licze) to bedzie najprawdopodobniej Zuzia a chlopczyk jeszcze niewiem, dziewczyny wspolczuje wam wydatkow na samochody, to prawdziwy pech. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUS ja także kupiłam na allegro te spodnie, ale nie w graficie, a w czerni, ja mam spory brzuszek i wydaje mi się, że na mnie będą za małe za jakieś 1,5-2 miesiące. KATHAYA Wiktor to bardzo ładne imię, kojarzy mi się z takim dostojnym imieniem, poważnym i bardzo męskim.\W razie co dla dziewczynki coś wymyślicie, my szybko znaleźliśmy imię dla chłopca. GIT powodzenia w poszukiwaniu, daj znać jak coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 35
witam ponownie :)u mnie początkowo miała być dziewczynka bo tak było widać na usg wybraliśmy imię Aleksandra a córka bardzo się cieszyła że będzie siostra ale maleństwo zrobiło nam psikusa i na usg połówkowym p. doktor dopatrzyła się koliberka między nóżkami i będzie synek. Nad imieniem musimy się zastanawiać od nowa ale cieszymy się że wszystko w porządku bo to najważniejsze a w domku będziemy mieć parkę :) dobrze że jeszcze nie zaczęłam kupować ubranek dla córci hihi pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA 35, podobno jeśli lekarz rozpozna dziewczynkę, to może się zdarzyć, że na późniejszym usg okaże się chłopcem, za to w odwrotną stronę raczej szanse małe :) Zobaczymy co u nas Pan doktor powie za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie dziwnie to jakos... Bo była pewna miesiac temu ze chlopak nawet pokazała nam tam miedzy nogami cos. A teraz na połówkowym mówi tak "Prawdopodobnie dziewczynka"" a ja szok!! I mówie ze przeciez mowiła inaczej miesiac temu to sie zmieszała i mowi ze nic dzis nie widzi bo nozkami zakrył. Nie wiem teraz. Maz bardzo chciał dziewczynke ale juz na chłopaka sie nastawilismy Imie wybralismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZKA to faktycznie u was niespodzianka co nie mała :) czyli musicie wybrać oba imiona i rzeczy w kolorze neutralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma mowy o pomyłce na usg widać fiutka ;) , aż sie dziwiłam że tak dobrze jest widoczny :) ************ a co do ubranek, to zaczynam mam zamiar zaczac kupować, ale szalec nie bede, kupie kombinezon, ciepła czapeczke i szalik, ze 3 body, 3 kaftaniki i 3 pajacyki i coś tam jeszcze, cieply dresik i wlasciwie na poczatek wystarczy, później dokupie reszte, poza tym mamy terminy na marzec, a w kwietniu przewaznie jets juz cieplo wiec nie ma sensu kupowac cieplych ubranek, a dziecko szybko wyrasta wiec nie chce mieć ubranek których nie zdaze założyć bo beda za małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeszcze nie mamy imienia. Czekamy do usg:) A ubranka będę kupować w kolorach neutralnych, bo chcielibyśmy się starać o kolejnego dzieciaczka gdzies z rok po porodzie. A poza tym takie ciuszki zielone kremowe czy białe bardziej mi się podobają niż różowe i niebieskie. Kathaya: Wiktor fajne imię:) Suelen no własnie ja też mam sporawy brzuch i teraz na mnie są dobre, za 2 miesiące- wątpie, no ale teraz też trzeba w czymś chodzić bo w spodnie sprzed ciąży już się nie mieszczę mimo iż wcześniej do nich nosiłam pasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 35
No u mnie też teraz widać było dokładnie aż mi zdjęcie dała żeby w domu pokazać bo by mi nie uwierzyli hah ale do końca się nie nastawiam tak czy tak bo po co:) szaleć też nie będziemy z ubrankami część dostanę od kuzynki parę sztuk na zimę i tyle potem systematycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Te imiona co z M wymyślilismy sa w tabelce,Julka, Amelka i Mateusz;) mnie nie obchodzi ile dzieci bedzie takie mialo, wazne ze nam sie podoba;) Ilosiaaa to chyba ja o tym psie napisałam, fajnie ze pomogłąm;) Jestem jestem poprosze przepis na gofry!!! :D Suelen ja mialam rok temu zapalenie oskrzeli i wiem ze to jest masakra a tym bardziej jak nie mozesz antybiotykow... zdrowieJ!! Git widze,ze góruje imie Joanna:D ha czyli ja;P Mzebr tez bym sie wkurzyła! moglibyscie te pieniadze wydac na rzeczy dla dziecka a musicie na auto:/ masakra... Jus 29 powiem Ci ze sie nad tym nie zastanawiałam ale może faktycznie jesli brzuch bedzie duuzy to moga byc za małe... ale tak czy siak sa wygodne;) No a Mąż za tydzień w piatek znowu na kontrole ma jechac a ja zaraz bede robic sobie tosty- ze wczoraj smak mi został;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×