Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

no tak, z usg mam przezierność karku i kość nosowa ocenioną, a z krwi cholera wie co , bo po angielsku i jakieś wykresy i cyferki:P tytuł Patient Report Prenatal, ale na dole mam napisane, że niskie ryzyko wystąpienia Trisomii 21, miała któraś coś takiego w 13 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam opis z USG z 12 tygodnia, oprócz opisów macicy jest opis ''zawiera prawidłowo konturowany pęcherzyk ciążowy z żywym płodem, którego CRL wynosi 46mm tj. 11,5 hbd. FHR/+/. NT-2.2mm" i podobno ten opis wykluczył zespół Downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIKA a może ty zrobiłaś test PAPPA, robi sie go z krwi i on ma jakieś wartości i wyklucza lub potwierdza zespół Downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIKA to super :) czyli miałaś bardzo szczegółowe badanie, z tego co wiem jakbym Ja chciała to zrobić to musiałabym dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
to jutro zrobie zdjecie i wkleje;) tzn M mi zrobi bo sama z wielkim aparatem sobie nie poradze;P ja mialam wlasnie te badania co Elwir_a napisała czyli praktycznie połowkowe ale w przychodni nazywaja sie prenatalne i placiłam 220 zl ale w pon ide na usg ze skierowania to pewnie tez mi wszystko zobacza;] ale badania krwi nie mialam robionych na prenatalnych... zreszta ja z tych wynikow nic nie rozumie, dla mnie te skroty to czarna magia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, popieprzone to ,:D ale grunt że wszystko wykluczyli, dzidzia zdrowa i niech w 20 tyg też tak będzie i oby mi powiedzieli że to chłopiec, to ja będę śpiewać w kościele ze szczęścia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Ilosiaaa nie ma za co dziękować, jak mozemy to sobie pomozemy;) obyście znalezli szczeniaczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIKA to teraz chcecie chłopca? Domyślam się, że te opisy na dole to dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie czasami myśli i chęć na jakieś jedzonko, za mną dzisiaj tak śledzie chodzą :P takie małe pyszne koreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jest za co:)) ja wlasnie podkradłam schaboszczaka z obiadu;p a miałam gości dziś i moj 2letni chrzesniak mnie dziś rozbawil wołal z kuchni Nianiaaaa Nianiaaaa daj mi wingongonka;p co znaczy ilona daj wingrona;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi gdzie jestestescie ubezpieczone?? ja place jakies 40zł składki i dostane jakies 1000zł z ubezpieczenia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Dziewczyny to są moje wyniki badań z prenatalnych, moze Wam coś powiedza... http://img233.imageshack.us/i/dsc0001am.jpg/ http://img408.imageshack.us/i/dsc0002ir.jpg/ http://img535.imageshack.us/i/dsc0003uq.jpg/ Ja jestem ubezpieczona w pracy swojej i w pracy Męża bo po zrezygnowaniu z poprzedniej pracy ubezpieczył mnie u siebie i juz tak zostało bo umowe mam tylko na pół roku,którą pracodawca musi mi przedłużyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
pieniądze z ubezpieczenia za urodzenie dziecka? O to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bo jjestem ubepieczona w pracy w ing maz tez w ing dodatkowa ja mam prywatne ubezpieczenie w ing a maz w pzu . o ciekawi mnie ile to pieniedzy moze byc + becikowe to 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko musiasz sie wcześniej dowiedzieć bo z tego co wiem w indywidualnym ubezpieczeniu nie czesto jest opcja wypłaty pieniążków za poród przeważnie tylko w ubezpieczeniach grupowych a tak nawiazując do becikowego to słyszałam ze od nowego roku mają zabrać becikowe ale nie wiem na 100 % wiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ubezpieczona w AXA suelen, tak, to moje dzieci, ale starzy syn jest z mojego pierwszego małżeństwa, więc chciałabym drugiemu mężowi upragnionego syna dać, co by nazwisko przekazał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
słyszałam w radiu,że mają na ten temat debatowac ale nie zeby całkowicie becikowe zabrać tylko nie wszystkim wypłacic... tylko pytanie w takim razi kto się na te becikowe załapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszalam ze ma byc zabrane ale ze niedostana te mamy które zaszły pod koniec roku cos bylo wspomiane o tych od 1 wrzesnia ktore niby zaszły ale niewiem nic dokladnie. wiem ze ja i maz dostaniemyz prywatnych ciekawi mnie grupowe własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ubezpieczenie grupowe w pracy w Warcie, płace 34 zł a dostane za urodzenie 1800 i zeby dostac te pieniazki to trzeba minimum 6 skladek odprowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
A jest jakiś wymóg o długość płacenia ubezpieczenia aby coś dostać za urodzenie dziecka? bo jak ja pracuje od stycznia to nie wiem czy mi się coś takiego będzie należało... zreszta nawet nie wiem ile mi potrącają w miesiącu... Musze porozmawiać z księgową bo ja jestem lewa w tych wszystkich sprawach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak jak napisałam 6 skladek, czyli 6 miesiecy i trzeba miec umowe na czas nieokreslony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
coś mi się wydaje,że ja nic nie dostane... no ale to nie jest najważniejsze;) Może załapie się chociaż na becikowe;) dziewczyny coś ucichły... kupiłam takie dobre winogrona tylko szkoda ze tak malo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak juz o jedzonku to macie zachcianki na słodki/ kwaśne ??? ja bym na okrągło kwaśna pomidorową i ogórkową jadla a jak jest u Was?? ps. myślicie że sprawdza sie że słodkie to dziewczynka , kwaśne- chłopiec??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm chyba sie niesprawdza ja na poczatku miesko tylko bym jadła zero słodkiego.a teraz na słone mam ochote i zagryzam to słodkim:) i tak jak ty ogorkowa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
cześć brzuchatki :) ale przegazowałyście :):):) a tylko chwilkę mnie nie było :) manika74 ja tez miałam badania prenatalne i robione miałam tylko usg i pani doktor nie skierowała mnie nie krew bo stwierdziła, że jest wszystko ok :) 10 listopada idę na to drugie tzw narządowe - zobaczymy jak będzie :) wczoraj byłam u gina - z dzidzią wszystko ok - rośnie jak na drożdzach - ok 310g, więc jest duży a to dopiero 17tc :) tylko z tymi moimi bólami brzucha :( macica twarda jak skała, szyjka skrócona ... buuu co mnie jeszcze czeka? aporopo smaków - dzisiaj wzięło mnie nie kapuśniaczek ;) i wyszedl taki pyszny, że szok :) kwasiorek z kiszonej kapustki (oczywiście przez moją mamę) całusy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
a ja z zup to jadłabym tylko krupniczek;) ogórkowej M nie lubi , kapuśniaczka nie może więc mam dobór zup ograniczony... ja jadłabym tylko słodycze ale co za dużo to nie zdrowo... teraz wciełam ciepłego loda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mogę jeść wszystko co kwaśne, a dziś chodzą za mną koreczki śledziowe, juz nawet jak pisze to mi ślina do ust napływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
oRunia ja mam od wczoraj takie dziwne uczucie na brzuchu... wydaje mi się,że to przez to że dzidzia rośnie i mi skóra się rozciąga ale zobacze co mi powie gin w piątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×