Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Andzia- mi się podoba szpital na Galla- tzn. "podoba mi się" to co o nim czytam w necie, opinie ludzi, opis- mają fajne porodówki... Szkoła rodzenia, jak pisałam, kosztuje 100 zł., nie wiem czy nie też 4 spotkania. Przynajmniej szpital zobaczę. Jeśli coś nie tak, wiadomo- jadę na Kopernika. gula- no pewnie że się nie obrażamy :) Ja wiem tyle że w kwestii bólów porodowych, oddechu itp. ciężko o przygotowanie, tym bardziej że każdy poród jest inny, a my nie przewidzimy naszych reakcji. Bardziej o poznanie placówki i personelu mi chodzi, formalności, może czegoś o opiece nad dzieckiem się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula nie obraziłysmy sie;) Siedziałam z mamą i oglądałyśmy co by tu małej kupić i tyle rzeczy fajnych ale wkońcu coś wybrałam i będę zamawiać;) Maz niestety znów musi z kasy wyskoczyć;) Ale lepiej po trochu kupować niż wszystko naraz! Ahh i tak pisałyście o żyrafach,że z ich akcentem cos zamówie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny będziecie się ze mnie śmiać albo stwierdzicie,że jestem głupia ale zrobiłam sobie liste "dla Julci" i przykleiłam na szefe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa to moja to tylko półtorej kartki a4 ale pisałam czytelnym ale drobniejszym pismem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, nie będziemy się śmiać, bo sama wam pisałam, że zrobiłam listę rzeczy dla Natanielka. Lista wydrukowana i wisi na lodówce, obok zdjęć z usg i wyników :D i będe powoli odhaczać. Chociaż pewnie jeszcze sporo rzeczy trzeba będzie dopisać. Mnie wyszło 1,5 strony A4, tabelka zrobiona w exelu. Uważam, że dobrze robisz, Ja także będę kupowac sukcesywnie, a nie wszystko na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorem dziewczyny, moze troszke sie wypowiem na temat szkoly rodzenia choc niechodzilam to powiem tak : jesli ktoras ma okazje i szanse to korzystajcie, bo tam was napewno wiele dobrych i pozytecznych rzeczy naucza, chocby oddychania czy cwiczen ktore pomoga przetrwac te najtrudniejsze chwile, ja przy pierwszym dziecku nic nie wiedzialam i myslalam ze mnie rozerwie dopiero przed drugim nauczyla mnie polozna oddychac i pokazala pare cwiczen-ruchow jak sie poruszac zeby malenstwo lepiej schodzilo na dol i mniej bolalo przy skurczach. takze polecam kazdej pierworodce taka szkole. To takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAT, dla mnie twoja wypowiedź jest bardzo cenna i mam nadzieję, że coś wyniosę z tej szkoły rodzenia. Dla mnie taka szkoła to także szansa dla mojego K. aby on się oswoił jak to wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen- napewno wyniesiesz, bo naprawde koncentrujac sie na oddychaniu mniej boli, jestes dotleniona i oczywiscie maluszek tez, nie meczysz sie i masz wiecej sil , mniej sie denerwujesz. A twojemu mezowi tez sie przyda bo co innego ogladac porod w telewizji a co innego jak rodzi sie twoje dziecko, musi sie na to przygotowac psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz to ze mnie mozna sie smiac;p hihi ja tez jestem za szkoła rodzenia zarówno dla nas jak i naszych kochanych mężow:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a myślałam,że tylko ja takie dziwne pomysły mam :) Brat sie na mnie dziwnie patrzał jak ą liste pisałam;) Ja jak narazie z tych wszystkich rzeczy mam troche ubranek ale za niedlugo reszte też będę powoli kupowac;) Będę zdawac Wam relacje z tego co będą nas uczyc w szkole rodzenia. Wole tam chodzic niż pojechać na poród nie wiedząc niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, mogłybyśmy zacząć robić listę co jest potrzebne, może dziewczyny na coś nakierują, albo mamusi coś odradzą :) co wy na to? A wiecie, że u mnie szkoła rodzenia jest bezpłatna i prawie wcale nie ma chętnych. a tak na marginesie, znowu buszuje po allegro i zobaczcie jaka pościel dla księżniczki do łóżeczka mi się rzuciła w oczy :D http://allegro.pl/3-el-posciel-disney-barbie-140-100-wyprzedaz-i1296895925.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro nabazgram czesc mojej listy;) Ja wole kupic w żyrafki,misie czy coś takiego... Barbie to dla mnie za dużo:P A to są moje dzisiejsze zakupy : http://allegro.pl/okrycie-kapielowe-recznik-frotka-kapturek-80x80-i1295221696.html -ecru http://allegro.pl/polspioszki-bezuciskowe-56-bawelna-100-i1291977182.html - ecru i zielone http://allegro.pl/koszulka-niemowleca-kopertowa-56-bawelna-100-i1290670272.html - różowe,zielone, ecru i białe http://allegro.pl/komplet-spioch-spioszki-kaftanik-62-bawelna-i1284846266.html - białe z żyrafką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, super te zakupy :) ten ostatni komplecik bardzo mi się podoba, zwłaszcza ta biała żyrafa :) Daj koniecznie znać jak przyjdzie to okrycie kąpielowe, jakie ono jest w dotyku, bo bardzo mi się podoba, w razie co kupię u tego sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne dam znać. Sama jestem ciekawa;) Z Mamą nam sie spodobało i stwierdziłam,ze kupie:) Oby to nie był chybiony zakup... ;) włączyłam TLC i leci kobeita o wadze 280 kg... Zastanawiam sie dlaczego tak długo czekała z pomocą? jak można się do takiego stanu doprowadzic... nie umie sobie tego wyobrazic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe- super zakupki i cena tez rozsadna, ja uwielbiam takie ciuszki z bawelny bo fajnie sie piora i dziecku w nich milo, tutaj w De ciezko trafic na takie, wszystko jest z tego pluszu lub polaru. Zazdroszcze wam tych zakupow- tak pozytywnie. Milej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkich snów KAT :* A Ja siedzę i oglądam Taniec z gwiazdami, w między czasie szperam na allegro, bo mój mąż robi kolejny komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaat_34 to może niech Ci ktos pokupuje u Nas rzeczy i wyśle paczką?;) Suelen ja jakos tanca z gwiazdami nie lubie;P Twój Mąż to informatyk? Mój Brat co chwile naprawia komuś komputer bo od zawsze sie tym interesuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jutro zacznę robić taką listę :) Tuethe ciuszki są super a komplecik z żyrafą słodki :) Suelen pytałaś co kupiłam na 40 ....kuferek w starym stylu troszkę podobny jak ja dostałam do tego dwa ozdobne świeczniki kule i srebną zawieszkę .Prezent się podobał a impreza była bardzo fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie tez grzebie na allegro w poszukiwaniu rybek hihi mój M slodko chrapie a dzidzia najwyrazniej fika koziołki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, tak mój mąż to inormatyk z zawodu, zamiłowania i ogromnej miłości do sprzętu elektronicznego ;) GULA, bardzo fajny prezent, pamiątka, która zostanie. Ja proponuję zacząć robić wspólną listę tak jak z terminem porodu, myślę, że każdej z nas sie to przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa a ja pierwszy raz widzę taką podusię..... Suelen to dobry pomysł żeby na forum zrobić taką listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula fajny prezent kupiłas;) strasznie lubie ozdobne świeczki;) Kuferki też ale nie mam gdzie kłaść;) Ilosiaaa moja tak kopie,ze mi cały brzuch skacze:D Fajna ta poduszka, będę musiała pokazać ja Mezowi;) Suelen nie musisz sie obawiac,ze jak cos Wam się popsuje to nie będzie miał kto naprawic;) Teraz ogladam "krępujące utrapienia nastolatków" - śmiechu warte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i np. jak, któraś napisze 10 pieluch flanelowych, to może jakaś doświadczona mama powie, że tyle jest za mało bo... lub za dużo bo.... Myślę, że to będzie pomocne dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle,że to jest świetny pomysł;) Szczegolnie dla dziewczyn,ktore są w pierwszej ciąży jak np do mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ja sie niewysypiam strasznie niemoge sie ulozyc musze zainwestowac w poduche:) hihi nio bobas własnie sie wygina okropnie widac jak mama niemoze spac to i on tez:) ja zrobilam swoja liste w porownaniu z 5stronami internetowymi i skorygowały to 2 mamy. ale trzeba byc obiektywnym bo np ja chce kupic podgrzewacz do butelek one doradzily ze bezsens no a mój M ze che go miec bo jak ja pojde do szkoly to odciagniety pokarm wsadzi do tego i z glowy samo sie wylaczy mozna ustawic temperature wiec trzeba byc tez obiektywnym ja lubie miec wszystko na zas i zawsze sztuke wiecej wiec jak ktos powie 4reczniki kupie 5:)taka jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także pierwsza mamusia, nie doświadczona i trochę rozchisteryzowana, bo jej synuś dalej nie kopie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×