Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Suelen Natanielek smacznie sobie śpi wszystko będzie dobrze :) Tuethe taka lista i mamą które są po min.10 letniej przerwie też się przyda :) Znikam idę spać miłego gawędzenia pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA słodkich snów :* Ja myślę, że każda od każdej się czegoś nauczy. Np. tak jak TUETHE kupiła ręczniczek i powie jaki jest w dotyku dla nas to już jakaś rada czy warto kupić czy poszukać czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznie kopac zobaczysz!! jak napisała gula cudnie sobie chrapie i ma wszystko w nosie;p ma wygodnie i przytulnie wiec sie niewierci:) jest nadzieja ze bedzie spokojnym dzieckiem;p po moim juz widac ze ma ADHD hihi mamusia sie nabiega:))ja tez ide spac juz:) zaczniemy pisac liste i zobaczymy co tam wymyslimy napewno co kilka pomyslow to nie jedna zielona mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje,ze wszystkiego będę miała za mało... wole też kupić sztukę więcej. Jak narazie nie napisałam,zadnych podgrzewaczy itp wiec będę dopisywac wasze rady;) Jak kazda coś kupi np na allegro to niech pisze czy poleca;) Ahh dziewczyny jak fajnie,ze Was znalazłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli zbieram się do spania, muszę tylko męża odciągnąć od komputera, czasami mam mu ochotę korki wyłączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja wczoraj na cmentarzu bylam i u kolegi meza a jego kobieta tez jest w ciazy ale blizniaczej , i jak to nas porownali ze to zjazd ciezarowek w tym jedna to tandem(jak tir z przyczepa).ja tez mam liste zakupow ale podzielona na jeden miesiac wszystko do spania, na nastepny do kapania , pozniej dla mamusi, a na koncu chemia no i w miedzyczasie jakies bodziaki .ale stwierdzilam ze duzo kupowac tego nie bede bo maluch szybko rosnie wiec nie ma sensu.co do ubranek na bodziaki kupie moze ze 3 komplety spodni i jakis sweterkow bo sensu nie ma wiecej bo na wiosne bedzie cieplo wiec malch bedzie w samych bodziakach latac znaczy jezdzic.a mam do was pytanko czy kupujecie jakis kombinezon na wyjscie ze szpitala bo moze byc jeszze troszke chlodno w marcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soneczko ja mam 2 kombinezoniki na 56 i 62 tylko takie hmm wełniane jak misie cos takiego nakryje fotelik kocykiem i powinno wystarczyc mam nadzieje.Ja z ubranek to mam wszystko juz tylko uzywane ale w super stanie kupie tylko do szpitala jakis nowy komplet a tak to szkoda kasy.tez mam podobnie liste podzielona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kurka wodna niewiem czy kupowac kombinezon bo w sumie mam gruby koc ale niewiem czy nie bedzie mu zimno w bodziaku i samym kocyku, a do szpitala co innego oprocz bodziaka bierzesz?od kuzyna zona rodzila w tym roku w sierpniu i miala ta mala ubrana w kombinezon i pod kocem .tylko ze w sierpniu bylo w ten dzien cieplo ale wietrznie a w marcu moze byc zimno jeszcze.sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Suelen sądze,że za te korki Mąż by się na Ciebie wściekł ale pomysł fajny;) Sonka78 tandem to zapewne kobieta od kolegi Męża? ;) Faceci mają porównania;) Ja kombinezon kupie, mam termin na koniec lutego początek marca więc myśle,że muszę go mieć. Trudno przewidzieć jaka pogoda będzie, lepiej się ubezpieczyć niż potem myśleć co zrobić. Ja kupuje ubranka roz 56-62;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna marcówka
cześć. Masakra znowu, już nie mam sił. Wczoraj pojechałam z "nim" i z bratem do miasta, poczym stwierdził, a raczej po 20 min. żebym go odwiozła do kumpli! To sobie pomyślałam, że jest debilem... no ale zawiozłam i pojechałam w swoją stronę z bratem. Załatwiliśmy co mięliśmy, jakieś zakupy itp. i zadzwoniłam, że wracam do domu i czy On też? ale oglądał mecz i został. Ja wróciłam do domu, a ok. 20.30 napisał o ktorej ma jakiś transport do Mnie i mój brat mu napisał, że o 21.10 i się na niego nie załapał, i zadzwonił żebym po niego przyjechała!!! Ale ja nie pojechałam, to zadzwonił, żebym mu na przystanek przywiozła pieniądze bo on nie ma czym zapłacić!!! A dziś święto i co myślałam, że pojedziemy do niego i na cmentarz razem, to On wstał rano i pojechał sam! Ja mu powiedziałam, że nie musi dziś przyjeżdżać... bo w sumie poco? Poto żeby się przespał i rano znowu Mnie zostawił? Szkoda mi naszego synka, a czuje, że Tatusia to będzie oglądał jak sobie tatuś przypomni... Bo ja już mam tego dość! Szkoda, że po tylu latach tak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja ;). Ja tez ubolewam nad tym,ze moja dzidzia nic a nicnie kopie... Przedwczoraj sie rozpłakałam z tego powodu,nabrałam sobie do głowy,że cos jest nie tak :O.Za 2 tyg.o tej porze bede sie zbierać na USG polówkowe i wkońcu cos bedzie wiadomo... :(. Oglądaliśmy z mężem wózki dziecięce w sklepie i niestety strasznie zalatuje to tandeta realu... :( myślalam,ze to bardziej stabilne,a nie takie rozchwiane na wszystkie strony i smutne,bo w czarnych kolorach :(.Ogladalismy łóżeczka,podobało nam sie białe,jak i w kolorze jasnego drewna... było nawet jedno turystyczne odrazu z przewijakiem i karuzela ,i podobało się mezowi... ale ja nie wiem które bedzie najlepsze.W przeciwienstwie do WAS nie musi być z żyrafka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLLA =Kochana nic się nie martw.Jeszcze da Ci popalić.Ja jestem tłuściutka i dopiero nie dawno Synek zaczął kopać.mimo że to druga ciąża.SMUTNA MARCÓWKO-Przykre jest to co opisujesz.Zawsze możesz się tu"wygadać"i pożalić.Może akurat skorzystasz z jakiejś mądrej rady.Powodzenia życzę i spokoju.Dziewczyny,skąd wzięłyście aż 4 strony planowanych rzeczy? Mi wyszła tylko 1 A4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna marcówka nie wiem co poradzic. Ewidentnie Twój facet nie dorósł jeszcze do roli głowy rodziny i ojca. Ty teraz potrzebujesz wsparcia a On Ci go nie okazuje tylko Cię olewa... nie tak powinno byc;/ Ale głowado góry! Poradzisz sobie! Orlla w którym jestes tygodniu? Napewno z Maleństwem jest wszystko dobrze. Poczujesz kopniaki jeszcze zobaczysz:) A nie idzie u Ciebie w sklepie zamówic innych kolorow wózka? W każdym z tego co wiem to tak idzie zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIELUCHY TETROWE...........................................30 PIELUCHY FLANELOWE........................................20 RĘCZNIKI..........................................................3 KOC POLAROWY.................................................1 KOC BAWEŁNIANY...............................................1 ROŻKI ...............................................................3 BUTELKA MAŁA.......................................................1 BUTELKA DUŻA......................................................1 SMOCZEK............................................................2 CERATKA DO ŁÓŻECZKA.............................................2 TERMOMETR............................................................1 TERMOMETR DO WODY...?????????????????????.......................1 CHUSTECZKI MOKRE.............................................. ŁÓŻECZKO+MATERAC+OCHRANIACZ+BALDACHIM+PRZEŚCIERADŁO2 PRZEWIJAK LEŻACZEK,BUJACZEK KRZESŁO DO KARMIENIA WÓZEK FOTELIK SAmochodowy WANNA KARUZELA DO ŁÓŻECZKA LEKO SUDOKREM,LINOMAG WACIKI NOŻYCZKI GRUSZKA-FRIDA KREM DO BUZI NA ZIMĘ PŁYN DO KĄPIELI SÓL FIZJOLOGICZNA SPIRYTUS RUMIANEK PLANTEX HERBATKA DLA MAMY PODKŁADY CERATOWE DO ŁÓŻKA DLA MAMA..........................2 MAJTKI POPORODOWE....................................................3-5 PODKŁADY POPORODOWE................................................50 WKŁADKI LAKTACYJNe.................................................... LAKTATOR..????????????????????///..........................................1 BEPANTEN.....................................................................1 TAMTUM ROSA................................................................. NAKŁADKI SILIKONOWE..............?????????????????????????????????....... To jest moje lista.Bez ubranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe teraz kończe 20 tydzień ciąży.. owszem,szczupła to ja nie jestem :P,najwięcej tłuszczyku mam właśnie na brzuchu... ale co zastanaiajace mój brzuch w ogole przestał rosnąć!!! :( i to martwi... wcześniej kurtka byla opięta na brzuchu,teraz mam luzy... :(.Jem duzo... często cosik niezdrowego :P.. Powiedziałabym w pracy o ciąży ale sie boje że jesli coś jest nie tak...albo nie daj Boże dzidzius nie żyje ,to nie chce ceby o tym w pracy wiedzieli i mnie otaczali udawanym współczuciem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLLA-KOchana co ty wypisujesz!!!!!!!Nie mozesz tak mysleć.Ja startowałam z wagą 90kg.Pierwsze ruchy w 22tygodniu.To druga ciąża,powinny być ok16tyg.Ja się ciesze że na razie nie rosnę.Jestem pod opieka dobrego lekarza,który twierdzi że zrobiłam Dziecku porządne zapasy i wystarczy że przez całą ciąże przytyje 9 kg,a nie 36 jak poprzednio.Twoje DZIECIĄTKO na pewno zyje i ma się dobrze Nie badz taką pesymistką.Mam nadzieję że mój przykład Cię trochę uspokoił.Trzymaj się cieplutko,UŚMIECHNIĘtA KOBIETO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidian... ja robiłam cytomegalie na początku ciąży, okazało się, że już to przeszłam, nawet nie wiem kiedy. to jest taki wirus, że mozna go miec podczas kataru np. albo podczas przeziebienia. no, ale syf niezly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla... nie martw się, z maluszkiem na pewno wszystko jest ok, nie możesz się zamartwiać, bo nie wpływa to dobrze na niego. Wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla nawet tak nie myśl! Zobaczysz za 2 tyg,ze wszystko jest dobrze! Mi brzuch bardzo powoli rośnie więc tym się nie przejmuj, zobaczysz w 6 miesiacu jak Ci wyskoczy piłeczka;) W ksiażce czytałam,ze nawet dopiero w 22 tygodniu mozna poczuc ruchy dziecka więc nie martw się na zapas! Wyciągłam Męża na spacer-trwał az 20 minut i czuje się jakbym przeszła z 8 km. M nie potrafi powoli chodzić i się bardziej zmęczyłam nim bym chciała, no ale przynajmniej troche na świezym powietrzu bylismy. Wkleje swoją liste jak troche odpoczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina 22... my już chodzimy z mężem do szkoły rodzenia, na razie byliśmy na pierwszych zajęciach, wrażenia ok.W sumie ma być 5 zajęć po 2 godziny, i koszt to 20 zł. za spotkanie, także w sumie 100 zeta. Chcemy też umówić się z położną, mimo, że nie trzeba, ale chcemy mieć nr. telefonu w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że jestem w 21 tyg., ale do szkoły rodzenia chciałam już chodzić, bo nie wiadomo jak potem z miejscami itp.. W tym szpitalu, w którym będziemy rodzić akurat nie ma limitów, ale mimo wszystko teraz jestem "na chodzie" jeszcze ;) :) więc może łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam odpocząc a nie odpoczełam. Teściowa do mnie z płączem dzwoniła,ze nie ma z kim na cmentarz isc wiec Brat mnie do Niej zawiozl i z nia poszłam. Szkoda słów. Ciekawa jestem ile u mnie w szkole rodzenia jest spotkan bo nawet nie spytałam. Pod koniec miesiaca będę szła sie zapisac;) Ide zrobic kolacje Mężowi bo oczywiscie sam sobie nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynka mam do Ciebie pytanie... Ta zapiekanka ziemniaczana z ilości składników co napisałaś miejwięcej na ile porcji starczy? Zrobiłbym ją jutro na obiad ale musze tym nakarmić 7 osób bo dla Męża musze ugotować coś oddzielnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część :) już wróciłam, zmęczona i głodna :) ale się rozpisałyście, idę nadrobić troszkę zaległości ORLLA, nawet tak nie pisz!!! na pewno wszystko jest dobrze. Ja jestem okrąglutka, ale co zrobić. Mnie brzuch szybko urósł, a teraz jakoś spokój jest taki średni, a mój mały rusza się tam (widziałam na usg) i słyszę serduszko. Jest dobrze, masz być pozytywnej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×