Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

TUETHE wiesz, że ja to tak z czułości napisałam :* Mojemu mężowi bardzo podoba się cocker spaniel jest wręcz zakochany w tej rasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu... nie wiem co Ci napisac. nie powinien tak się zacowywac. Musi wiecej się Twoją osobą przejmowac. Kurka przecież bedziecie mieli juz niedługo dziecko! To Ty jestes teraz najwazniejsza a nie brat, no rzesz kurna! Tyle czasu go nie bylo i takie cos Ci chce zrobic... Gula jakbym była wredna napisałabym,ze poszłam zrobic zdjecie pierników;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja to wiem;) hihi:) a mój M się cały czas śmieje z tych wieśniar bo mu pokazałam co ta dziewczyna napisała;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie tez tak uwazam az mi sie plakac chce ;( jeszcze dobrze nie przyjechal a juz mi takie cos zapowiada mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU trudna sytuacja, ale mam wrażenie, że brat może poczekać, a to TY nosisz dzidziusia i jest ci potrzebne wsparcie, zwłaszcza, że tak długo się nie widzieliście i nie mieszkacie jeszcze razem. Mam nadzieję, że zrozumie, że teraz najważniejsza jesteś TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU tylko mi nie płacz!! masz nas, my zawsze cię będziemy wspierać :* mam nadzieję, że zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia będzie dobrze zobaczysz też czasem mi smutno jak mąż nie interesuje się mną tak jakbym chciała. Tuethe mój M wścieka się na mnie jak ona wskoczy twierdzi że to moja wina bo jej pozwalałam może jak była malutka bo tak piszczała to ją brałam ale teraz to ja śpię kiedy ona włazi i robi to tak po cichu że nikt nie słyszy i mój M też.Powinien się cieszyć że robi to w taki sposób że go nie budzi hi hi :)Teraz jak jest śnieg to szaleje jak dzika uwielbia biegać w śniegu a mamy ją już 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tego nie rozumie wlasnie uwaza ze to ja jestem niewyrozumiala itp ojjj szkoda gadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU to Ty nie wiesz o co chodzi z tymi wieśniarami? zaraz poszukam na jakiej stronie to było. GULA ale jak nie wpuścić takie słodziaka, te psiaki mają cudowne mordki i jak patrzą Tymi swoimi oczkami to jak człowiek ma odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu - twoj mezczyzna napewno zrozumie ale porozmawiaj z nim spokojnie bez klotni i podnoszenia glosu, wytlumacz, do facetow trzeba wielkimi literami mowic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie płacz. Wyobrazam sobie,ze jest Ci trudno i że my to nie M ale pamietaj,ze masz nas i zawsze mozesz sie wyzalic i zawsze cos doradzimy. Gula mój tez sie wsciekał i dlatego jak chce zmienic posciel to go wpuszczam i wtedy nawet o tym M nie wie. Jak łóżko jest złożone to mu pozwala sam wskakiwac wiec co mi tam;) Mój w śniegu wyglada jak skaczący jelen:P Puszek to pewnie do mnie miało pytanie byc nie do Suelen... z tydzien temu jakas dziewczyna napisała,ze keidys to forum bylo fajne a teraz jest wieśniackie bo powinnysmy pisac tylko i wyłącznie o ciaży a my zamiast o tym to piszemy o gotowaniu, zakupach no i się z tego nabijamy;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen no widzisz jaki M ma dobry gust co do rasy :) Mój to był przeciwny ale młodsza tak prosiła że uległ ,ale wiesz udaje twardego że pies go nie interesuje ale jak gdzieś wychodzimy i po powrocie pies szaleje ze szczęścia to pierwszy ją tuli.Zresztą ona jest taka śmieszna że do każdego z nas musi się przytulić i pomruczeć po swojemu dosłownie jak dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmnn no wlasnie tuethe do Ciebie cos mi sie pomieszalo ;-) dlatego ze zaczelas pisac do Suelen ;-) a ta dziewczyna to jedna z nas czy jakas obca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA wrzuć koniecznie jakieś zdjęcie psinki :) a jaki ma kolor? Szukam wypowiedzi tej dziewczyny i nie mogę znaleźć, pamiętam, że miała nick nanana czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula bo psy są kochane;) Mój jest najgłupszy za Mężem i nie wiem dlaczego. Wychodze z nim na podwórko chwile przed tym jak M wraca z pracy i jak widze,ze jedzie to mu mówie Michał jedzie a Blazi juz do roga i ogon mu lata jak szalony. Jak wejdzie M na podwórko to jakby nie byl taki wielki to by fikołki robil z tej radosci a w domu jak M zagwizda to on juz przy jego nodze a my mozemy sobie wołac... no i jeszcze jeden przykład... ktos przychodzi to wiadomo,ze szczeka. M powie ze nie ma szczekac a on w momencie przestaje a my gadamy mu to samo to szczeka jeszcze bardziej. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiała byc jedna z nas,ze tak napisała. Suelen to ja sprobuje znalesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE szukaj mnie coś nie idzie, wszędzie widzę tylko posty jak piszesz o dobrym jedzonku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tez jak kiedys przyjechal na 2 dni to poszedl i pol dnia gral w jakas glupia gre poprostu zalamka siedze i rycze chyba pojde spac bo mam dosc :( wiecie co no przeciez bedzie mial teraz swoja rodzine ja rozumiem zeby sobie z bratem spedzal czas ale bez przesady na chwile teraz bedzie i juz zapowiada ze niedziele ma zajeta..ale mam nerwy..zawsze ma tysiac rzeczy do zrobienaia swoim domu pomoc mamie to tamto wymysla co chwile cos kurde niech sie zajmie nami juz do cholery..zaloze sie ze zamieszkamy razem i czesciej bedzie u mamusi siedzial :/ co za koles :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen mogę ci na e-mail przesłać bo tu na forum nie potrafię wysłać tuethe kiedyś mi pisała jak to zrobić ale nie wiem na jakiej stronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mamusia gotuje np cos ciekawa jestem czy mi w kuchni bedzie taki pomocy cos watpie... ja nie mam nic do tego jego brata bo to dziecko jest i w ogole ale to tez mnie wnerwialo co przyjezdzalam do niego to z tym malym cos zawsze trzeba bylo robic no bez kitu a....albo gdzies idziemy to on zawsze z nami bez przesady ... poprostu mam juz dosc wszystkiego ja jestem na szarym koncu nie mowiac juz o naszym dziecku bo chyba ma w dupie o wszystko tylko ja sie musze martwic ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest koloru rudego M mówi że pewnie whisky ssała i dlatego taka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×