Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Fonia masz racje my tu na forum to jak prawdziwe weteranki hi hi :) Tuethe kto ci humor popsuł dawaj go tu to mu d...... skopiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam bo jutro glukoza i wizyta u lekarza . Miłych snów pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa dziewczyny, ja chyba też spadam, głowa mnie od tych zakupów już rozbolała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! dziś ja pierwsza ! miłego dnia ! tuethe, mam nadzieje że humor lepszy kasia1919, ja będę rodzić na łubinowej (pisałam już, tam jest mój "drogocenny" lekarz w dosłownym tego słowa znaczeniu :) ) słyszałam ze kolejowa jest ok i raciborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! basile-k ja dziś druga:) Miłego dnia.... tuethe....mam nadzieję,że humorek lepszy....choć ja dziś obudziłam się w nie najlepszym nastroju :( mam nadzieję,że mi przejdzie bo niedługo wybieram się do koleżanki na ploty :) jak wrócę to czeka mnie ciąg dalszy prasowania....nie cierpię tego....ale teraz prasuję ciuszki Emilki więc nawet sprawia mi to przyjemność....zwłaszcza jak wyobrażam sobie naszą kruszynkę w jakimś odjazdowym śpioszku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ktoras pytala o rozliczenie w UK....chyba Kasia....wiec nas rozliczalo biuro rachunkowe z Polski. Za jedno rozliczenie zaplacilismy albo 100 albo 150 funtow (nie pamietam dokladnie) ....wiec troche sobie zazyczyli:( ale przynajmniej mialam pewnosc ze wszystko bedzie tak jak ma byc:) tuethe co sie wczoraj stalo? wyzal sie tu nam szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal kaszle....powiedzialabym ze bardziej:(......zastanawiam sie czy Miskowi nie szkodza takie terepania i napinania brzucha przy kaszlu.....? Wcinam czosnek z goraca herbata, cytrynka, sokiem malinowym itd ale boje sie ze to nie wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina _r22 ja bylam u gina po 14 wymaz zanioslam na drugi dzien, byl opisany imieniem nazwiskiem godzina pobrania i napisane na opakowaniu bylo wymaz z pochwy.a na skierowaniu napisal"prosze o wymazz pochwy i ewentualny antybiogram"na co to byl posiew niewiem sie okaze czy cos wyrosnie .gin mowil ze posiew mial robic za kilka tygoni ale musi teraz zmienic taktyke.z mama gadalam pracowala w laboratorium ze jak sie posiew robi to trzeba poczekac 3 dni jak w tym czasie nie wyrosnie to nic nie ma ajak cos zacznie sie dziac to trzeba odczekac 7-10 dni zeby stwierdzic co to jest i co na to zadziala czyli zniszczy. mam pytanie czy ktoras zwas brala clotrimazol dopochwowo? bo ja biore ale jak sobie zaapikuje to strasznie mnie to parzy w srodku nie wiem czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
jestem jestem też mam problem z kaszlem straszny!!! zaczęło się na początku tamtego tyg. Brałam syrop prenalen-nic nie pomógł, jest drogi i wystarcza na trzy dni...poszłam w końcu wczoraj do lekarza rodzinnego przebadac sie czy to czasem nie od oskrzeli. Na szczescie oskrzela czyste-mam pić wapno i syrop stodal-bezpieczny w ciąży i wiesz co??? dziś o niebo lepiej!!! lepiej nie lekceważyc kaszlu bo brzuch sie napina jeśłi kaszlesz czesto.Polecam stodal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
sonka ja miałam takie palenie ale po innych, siedziałam pół godziny w wannie z letnią wodą, nie mogłam wytrzymaC. Zmienilam leki po prostu.Możliwe ze to uczulenie na jakis składnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się przestawić bo zasypiad o drugiej a wstaję przed południem JK to tuethe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede prala ciuszki dzidziusia na poczatku w lovelli, wlasciwie jest mi to obojetne jaki proszek czy plyn uzyje wazne zey byl dla dzieci a lovella byla niedawno w promocji w biedronce 1,8kg za niecale 11zl to kupilam bialy i kolorowy, dzis piore nasze rzeczy biale to wrzucilam body i kombinezon dla malucha te co kupilam w lumpeksie zeby najpierw sie wypraly w naszym proszku a potem wypiore w dzidziusiowym proszku ale to juz nie dzis. Teuth ja Ci wyslalm zaproszenie (KR)i jeszcze komus tylko nie pamietam komu.. Kasiu nam o nacieciu krocza polozna ze szkoly rodzenia mowila ze u pierwiastek przewaznie sie nacina ale mozna smarowac jakims olekjiem kokosowym (ale nie jestem pewna co do olejku czy dobrze zapamietalam ze kokosowy) albo oliwa z oliwek. I trzeba smarowac miedzy wejsciem do pochwy a odbytem ten kawalek i jeszcze w srodku nacierac w pochwie od tej strony. Chyba dobrze zapamietalam mam ndzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) spac nie umiałam bo zle mi sie oddychalo i nie wiem dlaczego. M był na mnie wczoraj zły jak wrócilismy i ani słowem się nie odezwał, nie przytulił się ani buziaka nie dał:( humor dalej mam schrzaniony, głowa mnie boli. Wczoraj mnie wkurzali bo wszyscy mi gadali,ze mam mały brzuch,ze jakim cudem ja zaraz bede w 8 miesiacu itp:/ chyba widze,ze mam mały brzuch i nie musi mi kazdy kogo spotkam o tym mówic. Kazda kobieta ma inna nature. JK to faktycznie ja ale jja wczoraj zadnych zaproszen nie wysyłałam:P a KR to ktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, nie martw sie tym co mówią o Twoim brzuchu :) na to nie ma reguły znam dziewczyny które przytyły 35 kg miały brzuchy ogromne a dziecko ważyło 2,8 kg :( a moje dwie kuzynki to miały bardzo małe brzuchy, a dzieci ważyły 3,9 kg i 4,1 kg :) nikt nie wie gdzie się one chowały w tych brzuchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naprodukowałyscie;p no ja mam problem z proszkiem do prania dla dzieci hmmm znajoma prala corki ciuszki w ZWYKLYM proszku takim jak zawsze i nic niebylo i stwierdzila ze za drogie te lovele itp ale ja znowu czytalam sklad jelpa ze bez fosforanow jest itp i jak czytalam np sklad vizira to tam byly te srodki chemiczne wiec to chyba niejest takie bez znaczenia... ja juz mam metlik w glowie;/ i posciel DREWEXA macalam i super jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek mnie to juz poprostu denerwuje. Potem sie powadziłam z Meżem bo byłam zła i On sie na mnie obraził. Napisałam niedawno do Niego smsa to stwierdził,ze juz sie nie gniewa ale wczoraj był fest zły na mnie to się popłakałam i jeszcze bardziej mnie głowa boli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ci mężowie zapominają że jesteśmy w odmiennym stanie i hormony nam szaleją ? nie powinni nas wkurzać ... mnie też jakiś czas temu wkurzył , trzasnęłam drzwiami i powiedziałam że nie mam ochoty z nim gadać i oczywiście sie poryczałam , on potem przepraszał, mówił że żartował (dobre sobie) i że nie przypuszczał że tak zareaguję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nawet nie pamietam co wczoraj gadałam. Poszlismy kolezanke tez odprowadzic i pewnie o to tez był zły bo mu zimno było... jak szlismy do domu to ja stwierdziłam,ze za nim leciec nie bede to szłam sobie swoim tempem a on duzo przedemna. Potem polozyl sie i czytal ksiazke wiec ja poszłam spac bo sie nie odzywał. Mała jak zawsze szalała w nocy to była spokojna, dopiero rano jak polozyl mi reke na brzuchu to zaczeła kopac. Stwierdziłam,ze ja juz do nikogo nie bede wychodzic bo sie to zle konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my właśnie dziś wychodzimy do znajomych ... juz sie zapowiedział że wypije :) wrrrrr ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×