Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

kurczę jak sobie pomyślę, że mam wstać o 7 to mi się słabo robi... położyłabym się ale ł jeszcze nie wrócił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia nie denerwuj sie zakupami. Ja jutro jade do silesi jak bede miała siłe. Pewnie nic tam nie kupie bo co? na siebie ciuchów nie mam co kupowac, M pewnie nie bedzie chciał. No chyba,ze jakiś sweter mi sie spodoba i będzie teraz dobry i pozniej. Ja musze przed 8 z łóżka wstać,żeby się wygrzebac. Po 8 wyjde,zeby na spokojnie zajśc do gina. Potem do kumpeli zaniesc Jej 2 sukienki bo chciala jakas pozyczyc a że to przy przychodni to wejde na herbatke i odrazu dam sukienki:) potem do pracy, do Teściowej, na miasto na zakupy. W domu zrobić obiad. Nie podoba mi się jutrzejszy dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda raczej wieczorem wpadam do was ale czasem czytam w dzień co piszecie:)Dziś byłam na zakupach w Tesco ale nic ciekawego nie kupiłam niby przeceny ale bałagan jak diabli brak cen albo są inne.Ale kupiłam pościel na zmianę do łóżeczka w myszki bo była b.ładna i przeceniona była z 60zł na 20zł. A brzuch mnie dziś boli od kopniaków że szok wierci się jak oszalałe najgorsze jest to że chyba stópki pcha mi pod żołądek i jest mi aż niedobrze.Tylko dziewczyny i M maja ubaw bo mówią że to musi być jakiś piłkarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe już mi przeszło,dobrze że pani się nawinęła bo tak domownikom by się oberwało ;-) gula moi też mają radochę jak ja co i raz podskakuję bo tak mnie wali ;-) piłkarka ;-))))hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula to może będzie piłkarz:) wiem,ze byś chciała:) Moja Malutka dzisiaj spokojna... pewnie pozniej da mi popalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ;-))) zresztą młodszy jak życzenia mi składał to powiedział,mamo my wiemy prawda ? myślałam że się popłaczę sorki dziewczynki kładę się bo coraz bardziej mnie ta głowa boli chyba apap wezmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ja już sama jestem głupia lekarz przy ostatniej wizycie mówił że się maleństwo chowa i nie może mi potwierdzić płci oraz że ostatnio w szpitalu też były pomyłki ale pewnie już to pisałam. A mój M twardo przy swoim że on wie co zrobił :)Więc widzisz co ja mam z nimi wszystkimi ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia aby głowa przestała Cię bolec! Spij dobrze!:) a reszta gdzie uciekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze słowo ;-) ostatnio czytałam że lekarze często mylą jądra z opuchniętą cipeczką, więc też rozumiecie że trzymam się tej myśli ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje,że będzie dziewczynka a nie chłopczyk. Ale napewno się nie pomyliła bo Mała rozszerzyła nóżki i nic tam nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia29 to ja trzymam za ciebie a ty za mnie :) tuethe może intuicja M się sprawdzi ale to okaże się za około 2m-ce ale powiem ci jeszcze że już imię wybrał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Lena to Lena czy Magdalena? bo się zawsze zastanawiam czy to pełne imię czy zdrobnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula xawery - odwaznie ale ladnie a lenka - hmnn tak chcialam dac corce na imie ale R chce Kasie i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do puszka
puszku - przepraszam, że się wtracam w temat, ale wiem co nieco o cukrzycy ciążowej i napiszę... tak z troski :) Nie wiem, czy cukier w moczu może być z innej przyczyny niż cukrzyca ciążowa, ale nie przypuszczam. Cukier w moczu pojawia się po przekroczeniu tzw. "progu nerkowego dla glukozy" (wpisz sobie to w google i poczytaj), czyli jeśli jest cukier w moczu, to poziom glukozy we krwi przekracza już 200 mg%, a to bardzo dużo. Czy nie mogłabyś poprosić lekarza o dodatkowe badanie poziomu glukozy we krwi? Chociażby zwykłym glukometrem i nawet nie na czczo, to tez powinno dać jakiś wynik. Może ktoś z Twoich znajomych ma cukrzycę i może zmierzyć Ci poziom cukru glukometrem? Jakoś w głowie mi się nie mieści, że w Irlandii mogą tak olewać sprawę i bagatelizować poziom cukru we krwi. Postaraj się jakoś zrobić dodatkowe badania i oczywiście ściśle trzymać się diety cukrzycowej, dla dobra swojego i swoich dzieciaczków. Życzę zdrówka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe obydwie formy są prawidłowe x czy ks. a LENA to takie imię ale oczywiście M ma jakieś "ale" do tego imienia dla dziewczynki więc może ulec zmianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek a ja mam jakies takie dziwne uczucie tam na dale ale nie wiem do czego to porownac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×