Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Puszku mi też sie śnią zboczeństwa:P ahh trzeba jeszcze wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest chore - nie moge na niego patrzec jak jest w bokserkach - bo od razu mam grzeszne mysli.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle,że każda z nas tak ma,hihi:) kurka musze o 7 wstac,zeby isc na badania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w środe mam kontrole u gina. Jutr badanie krwi i moczu z rana a na 12 usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wyłączam laptopa:) może zasne patrząc na Castle:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry.ja juz nie spie w noc sie troszke wstraszylam bo poszlam do lazienki siku patrze a tu na wkladce plamki krwi i sobie myske kur..... znowu cos sie dzieje.nie moglam zasnac ale teraz tak myslac stwierdzilam ze musialam sobie walnac w szyjke aplikujac clotrimazol do srodka.jak narazie cisza nic sie nie dzieje wiecto pewnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) My już po śniadanku :) Mówiłam ze M wczoraj cos chce....ale ze ostatnie 3 dni tak mnie brzuch ciągnie to nie było fotela.....tylko przytulanki hi hi :) Natala juz dzis o niebo lepiej..... kurcze i niewiem co miałam komu napisac echhhh Tez bym sie napiła juz...białe martini za mna chodzi...a do tego koreczki z oliwek i sera pleśniowego PYYCHAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny termin mam na 17 marzec i od dwoch dni mam jasno brązowe uplawy,czy ktoraś też tak miala? wizyte u gina mam w piątek i nie wiem czy czekac czy jakos reagowac? dodam że nic mnie nie piecze tylko ten kolor uplawow mnie troche martwi:( może jakoś szyjkę podrażnilam nie wiem juz sama... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zyje:), nic mi nie jest:) ...melduje sie i znikam...z wiadomych przyczyn 😭...ale juz niedlugo;) puszek super!!! ze jestes zadowolona z sesji:) napewno bedzie swietna!! jak juz bedziesz miec zdjecia to wrzuc prosze kilka:)... tuethe slicznie na zdjeciach wyszlas:) mezus napewno byl zadowolony;) witam nowe mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie wszystkim kobietkom dzień dobry i biorę sie za czytanie zaległości. Wczoraj nie było spacerk po plaży tylko leżenie w łóżku więc zaległości troche mam. TUETHE zdjęcia wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja chciałam sobie pospać ale mi nie dali, zadzwoniła jakaś baba z promocją kołder,nożesz ........ a ostatnio zadzwoniła w sobotę o 8 rano i dostała taki opitol, ja nie wiem skad oni biorą nasze telefony ilosia co do twojej teściowej, jak mi przy pierwszym teściowa się wtrącała, to mówiłam, chwileczkę, ty już miałaś szansę teraz moja kolej, a skoro się czujesz że nie do końca ją wykorzystałaś to zrób sobie jeszcze jedno ;-))))) działało sonk ty to się masz z tą szyjką maziaa jak nic nie boli to bym poczekała do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, my wczoraj ustalaliśmy gdzie w ferie w ciepłe kraje żeby nas było stać w piątkę i żeby dzidzia już była gotowa, tak mi się marzy słoneczko ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi obojętne oby było ciepło ;-)) patrzylismy grecję lub chorwację ale w ferie zimowe zimno, więc myśleliśmy o wrześniu jak małe będzie miało 1,5 roku a dzieci jeszcze na dobre nie zaczną szkoły a wy macie jakieś ulubione miejsce nad morzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiii w koncu!!!! dzis jedziemy odebrac wozek:). Mielismy odebrac w pt ale sie nie dalo a w week ani tyle. Ale za to dzis:D:D:D:D juz bedzie w domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE pisała, że jest już po pobraniu krwi, jedzie do teściów, a potem na usg :) trzymam kciuki za usg i za dziewczyny. FONIA Ja polecam Chorwację, jest po prostu bajeczna :) Grecja tak sobie mi sie podobała :/ co do polskich mórz to co roku jeździmy do Świnoujścia. JESTEM to później koniecznie żądamy zdjęcia wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×