Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artur Banaś

Obciachowe ubrania u faceta

Polecane posty

Gość gość
nie znoszę wąsów, ani brody..fujj jak takiemu dać buziaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciach to dres, białe skarpetki oraz inne sportowa odzież noszona na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdw
jedyna biżuteria jaka mi się u facetów podoba to zegarek!! nie znoszę jak facet ma jakieś kety na szyi czy bransolety na rękach. Co to za mania na złote łańcuchy na szyi fee. wystarczy ozdobny dobry zegarek i wystarczy. Niecierpie jasnych spodni u faceta a jasne, wycierane dzinsy to już dramat. No i mega obcisłe rurko też fatalnie wyglądają. Jak facet cały czas chodzi w bluzach z kapturem to też to za fajnie nie wygląda, ja rozumiem od czasu do czasu np. na wypad rowerowy czy na siłownie jak idzie ale nie na co dzień i nie do knajpy. strasznie ale to strasznie nie podobają mi się bojówki i spodnie moro !!!! ani za duże, bezkształtne kurtki zimowe i czapki jak dla dzieci takie wiecie mega obcisłe z nadrukiem z przodu. Nie lubię też polarów i nie ogarniam mody na stojący kołnierzyk !!! co to ma być w ogóle?! i jak facet idzie do pracy z .... plecakiem! czy reklamówką a w środku kanapki!!! no dramat niech sobie skórzaną teczkę kupi a nie "dziad"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdw
i śmieszy mnie jak facet cały czas zakłada dzinsy, adidasy i koszulkę bawełnianą, bluzkę rozpinana z kapturem bo uważa że założenie czegoś innego jest eleganckie i przeznaczone na specjalne okazje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak głupiej wypowiedzi dawno nie czytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię biżuterię u faceta, oczywiście nie złoty łańcuch jak u stereotypowego dresa :P i nie sygnet, ale np. bransoletki z apartu są fajne czy z rzemyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znoszę jak facet ma jasne dżinsy , białe sportowe buty Nie zanoszę biżuterii typu Keta na szyji Włosy na żel :D. Albo na łyso :D Torby sportowe albo plecaki , o nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sandaly ze skarpetkami, rurki, obcisle spodnie. wymiete koszulki rozowe slodkie sweterki, obcisle sweterki, kamizelki, bizuteria, tunele w uszach - bleeee,dlugie wlosy, brodka, wąsy, dlugie paznokcie, paznokcie polakierowane bezbarwnym lakierem, grzyweczka na bok, zaslaniajaca pol twarzy, krawat do koszuli z krotkim rekawem, brzuch wyhodowany duzy, żólte piety w sandalach, wystajace majtki ze spodni, obcisle gatki/kapielówki, trampki, czerwone obisle spodkie (lub inne kolorowe obcisle) buty z czubkiem w kwadrat, przykrotkie spodnie lub spodenki do kolan w kolorowa kratke, wymiete - latem (wygladaja jak dluzsze majtki). kolorowe okulary, kilka tatuzy, badziewny zegarek, psuedo-sygnety, wlosy na palcach u rak. zaczeska na lysine, tłuste włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ubrany facet jest wręcz jak skarb :D Fajne zwężane spodnie i elegancka koszula http://www.viris.pl, do tego marynareczka i jest super :) A nie jakieś tam dresiki i inne śmieszne ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaBukowska
Nie wiedzieć czemu faceci zakochują się, ZAKOCHUJĄ TOTALNIE, w potwornych, paskudnych ubraniach. Nie wiedzieć skąd znajdą w szafie obrzydliwe sweterki, za małe albo sprane do granic możliwość t-shirty, albo uwaga (na faktach) cieniowane jeansy kupione na stacji benzynowej w Niemczech. Znajdują ten ciuch, wkładają żywo na siebie i …już nigdy nie chcą zdjąć. #tylemiłości. Nie wiem jak wy, dziewczyny, ale ja uwielbiam to, że Jego zdanie jest ważniejsze niż to, co pomyśli cala reszta klientów Tesco. Nie zrozumcie mnie źle- nie powiedziałam, że facet ma być totalnym bezguściem. Istnieje jednak zasadnicza różnica, między kolesiami, którzy kompletnie nie potrafią się ubrać (i w drugą stronę- jeśli koleś spędza na doborze stroju więcej czasu niż Ty i kłócicie się o dostęp do lustra zmykaj gdzie pieprz rośnie), a takimi, którzy dokładnie wiedzą co na siebie włożyć, ale nie zrobią tego, bo jest sobotni poranek, a wy idziecie tylko po zakupy do marketu. To jedna z najbardziej poszukiwanych przeze mnie cech u mężczyzn- prawdziwy facet wie, co musi, co może i czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o takich butach u faceta?http://deichmann.scene7.com/asset/deichmann/p_img_dm_mobile/1341240_P.jpg?wid=656&fit=constrain,0&defaultImage=default_dsd http://deichmann.scene7.com/asset/deichmann/p_img_dm_mobile/1341180_P.jpg?wid=656&fit=constrain,0&defaultImage=default_dsd Mi takie się bardzo podobają, mimo że gejem nie jestem zamierzam je kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gPijak
Według mnie chłopak powinien chodzić i musi w różowej koszulce i różowych spodenkach z obszyciem białej koronki w tym koszulka ma być w kwiatki spodenki całe w motylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też może być tez odpowiedni adres dla Was i to tutaj powinnyscie zajrzeć https://txm.pl/ Idealny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Moda to forma manipulacji ludźmi. Narzuca się nam w co mamy się ubierać a w co nie. Najlepiej, żeby każdy ubierał się tak jak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulturalny facet ubiera się stosownie do okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TXM znam...super sklep. Maja dobrej jakości ciuchy i naprawde za dobrą cene mozna sie fajnie ubrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaandleon
Wydaje mi się że to zależy od faceta i od jego gustu każdy facet jak i kobieta woli coś innego. Nie ma dwóch takich samych osobowości także każdy jest inny. U nas się bardzo dobrze sprawdzają ubrania ze http://phenotype.pl/ Razem z narzeczonym uwielbiamy taki styl także wydaje mi się że w kwestii ubioru dobraliśmy się jako para idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnSzczecinka
HAHAHA to moze my faceci zrobimy taki sam temat o kobietach? Bedzie tego z dwie strony, do tego dojdzie kolejne dwie strony utarczek slownych, ale moze lepiej sie posmiac widzac dziwadla, niz pisac o nich. Co by sie stalo, jak by takie ewenementy zniknely, zrobilo by sie nudno :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciach? - dres na ulicy - białe skarpetki do ciemnych spodni i butów - skarpetki w sandałach - luźne spodnie z krokiem w kolanach - opadające spodnie odsłaniające owłosiony tyłek - cokolwiek różowe czy pastelowe - nad morzem/jeziorem/basenem kąpielówki typu luźne kolorowe gacie do kolan I jeszcze trochę innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjk7k
Najlepszym wyborem w kwestii modowych inspiracji jest Ralph Lauren sklep www. Jest to miejsce, w którym można znaleźć najlepsze propozycje wiodącej światowej marki. http://elegan.pl/pl/c/Ralph-Lauren/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiekszy obciach to broda. Brytyjscy naukowcy przebadali brody pod katem bakterii. Okazuje sie, ze na meskiej brodzie zyje WIECEJ BAKTERII i drobnoustrojow niz... na desce klozetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli brodacz lubi zaawansowane rozrywki dla doroslych, to ma na brodzie doslownie wszystko co w klozecie, a nawet wiecej niz w klopie. Fuuuuuj. Broda = leniwy i wygodnicki facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na brodzie zyje wiecj***akterii niz w klopie! Bakterie na brodzie maja sie swietnie - zostaja tam mikroskopijne resztki z jedzenia, wydzielny z nosa i z gardla, to co na klawiaturach, poreczach, na pieniadzach (brodacz dotyka brody), a do tego bakterie z tylka - slowem: broda to raj dla mikrobow. Nie da sie jej wydezynfekowajc domestosem jak to robimy z sedesami. Stale ciepelko, stale dostawy resztek i nowych bakterii. Ohyda. Fuuuuuuuuuj. Kiedy widze brodacza mam odruch wymiotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broda to najwiekszy obciach. Bakterie i wydzielny z nosa i gardla. Resztki jedzenia. Bleeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohyda -kiedyś w Rosji car Piotr I przymusowo kazał golić brodatych -wiedział co robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze bardziej niechlujnie wygląda trzydniowy zarost. Nie wiadomo czy zapuszcza brodę czy miał "trzydniówkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milrina
Wszystko zależy od podejścia. Mi się na przykład taki trzydniowy zarost u faceta podoba chociaż wiem,że wiele osob czegoś takiego nie lubi. Osobiscie nie przepadam za saszetkami koszulkami bez rękawów oraz nieużywaniem antyperspirantów Jesli chodzi o skarpetki i sandały to trend ten powoli wraca ;) https://answear.com/blog/trend-atlert-skarpetki-i-sandaly/18678

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarpetki do sandałów to zawsze będzie obciach. Tak samo jak do krótkich spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodnie jak kalesony z gumką na dole. Widziałem matołów w takich spodniach którzy w największe mrozy chodzili z gołymi kostkami. Do tego wełniana czapka i dwa kaptury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×