Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet1777

ktoś ma problemy w łożu małzeńskim

Polecane posty

Gość facet1777

Ja mam, pracując na dom , samochód 1500 kiecek dla żóony itd przez 15 lat nabawiłem sie wielkiego mięśnia piwnego i żonka nie chce mi dawać bo mówi że ją brzydzę z tym brzuchem Nie wiem rozwieść się czy chodzić do burdelu Pozdrawiam przyjaciół piwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy. Jeśli czujesz się szczęśliwy poza seksem to znajdź sobie kochankę na stałe. Jeśli generalnie źle Ci w małżeństwie to się rozwiedź. Piwa nie lubię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj jak zaśnie
i wypiertol jej wszystkie sukienki;) na następne 1500 Cię zatrzyma :D a jak jej pogrozisz że buty też wypiertolisz to loda z połykiem będzie śmigać gdzie będziesz i kiedy będziesz tylko chciał;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1777
a czy faceci z brzuchem są obrzydliwi dla kobiet . Nie jestem grubasem mam 192 cm wzrostu i 123 kilo jestem duży ale nie spaślak mam tylko sporą piłkę z przodu ( mniej więcej 7 miesiąc :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1777
wnerwia mnie też fakt że najpier nadrze sie że wstyd ze mną wychodzic a następnego dnia ma żeberka w kapuście na obiad ( + piwo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już zależy od indywidualnych preferencji :) Jest taka opcja, że jej coś innego nie pasuje, a brzuszek to tylko taka wymówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jej powiedz, żeby Ci pomogła schudnąć jak jej tak ten Twój brzuch przeszkadza. Jeżeli to ona gotuje to od niej dużo zależy. Powiedz, że seks pozwala spalić dużo kalorii ;) Może pokaż jej, że chcesz z brzuchem walczyć i choć raz w tygodniu idź na jakiś długi spacer czy coś w tym guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1777
No dobra sprawdziłem nikogo nie ma więc nie ryczę na rykowisku. Siedzy tylko często ze swoją głupia kolezanką i kombinują dwie jak się odhudzic z kości na ości , to juz chyba obsesja. No chyba że mi się puszcza z kolezanką ( o k.wa o tym nie pomyślałem ) o matko . Koleżanka n=mnie nie lubi bo mówię co myślę wiec trójką odpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1777
właśnie powiedział że daje nam czas do 23 lipca ( mam imprezę) Ja mam schudnąć min. 10 kilo ale za to bzykam conajmniej raz dziennie . Niestety to już raz było : wytrzymała 4 dni :( . Ja wytrzymałem 5 na diecie ale pozniej nie miałem motywacji zobaczymy od dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1777
Perwersja a masz może link do diety cud Jeśli tak to ja poproszę. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ja tam w ogóle nie rozumiem takiego wydzielania seksu. No, ale jak tak to próbuj, staraj się. Rozumiem, że ona zadba o Twoją dietę, a Ty o wysiłek fizyczny? Sprawdzałeś ją? Dobrze, że ja mojemu daję regularnie i nie przychodzą mu takie głupie pomysły do głowy. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1777
generalnie dieta szpitalna poza pozycją z 22.00 :) ale dzięki coś musze zacząć robić Ps jak widać na kafe same udane związki i ludziska bez problemów seksualnych zostałem sam biedaczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1777
ma ktoś jeszcze pomysły zeby przekonać kobiete że wygląd mężczyzny to nie wszystko . No dobra trochę schudnę ale żeby tak do końca życia bez browaru , to nie uchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko kochanaa
A ja sobie nie wyobrażam faceta bez brzucha, gdyby mój stary wyglądał jak deska do prasowania to dopiero nie byłoby seksu :o Na koleżanki żony uważaj. Szczególnie na takie, co cię nie lubią. Może też nie lubią twojej żony i udają, podają jej głupie pomysły jak właśnie odchudzenie starego - różnie może być. A następnym razem jak na stole wyląduje goloneczka to siłą woli się powstrzymaj i powiedz jej, że za tłusto gotuje. Obrazi się na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko kochanaa
Zapomniałam, powstrzymuj się też od seksu (no, jest to możliwe). Przetrzymaj ją tak trochę, to zmięknie. I jej pwoiedz, że skoro wygląda jak kościotrup to Cię nie pociąga, boś nie nekrofil. I co to za stawianie warunków, do 23 lipca? Co to ma być? Musisz żoneczkę utemperować, nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to tak jest jak ktoś by sie piwa napić kupuje cały browar - mam nadzieje ze zrozumiała przenośnia tez mam mięsień piwny ale jak to powiadają "kto nie ma brzucha ten kiepsko rucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty sobie myślałeś
jeebnij jej w ten pusty łeb, serio. poczytałam i współczuje takiej małzonki :O aha i kobietą jestem,zeby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1777
BeBols - zrozumiała o matko kochana - nie po to zapieprzam od rana do nocy żeby się powstrzymywać .Ona mówi że jej libido opadło . O K.wa normalnie odjeżdżam , jak bym słyszał jej koleżankę czylli masz po częsci rację . Pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1777
35 w/g metryki ale koleżanka jej mówi że wygląda na 29 góra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1777
Ja ma 38 ale wyglądam w/g jej koleżanki na 39 góra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że głównym problemem jest koleżanka :P Trzeba zabronić żonie się z nią spotykać. A może seks nie jest zadowalający i dlatego ona nie ma ochoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to tak jest zaczniesz chodzić na pakiernie zaczniesz dbać o siebie żona zaraz wypali teks ze masz kobite na boku i zrozum tu kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko kochanaa
Wiesz, powstrzymasz się ale w imię polepszenai własnego życia. Warto iść na taką ofiarę, w końcu później będziesz miał spokój. A tak to może być tylko gorzej, jak się chlopie raz poddasz to amen, koniec, finito! NIe będziesz miał życia a potem dodatkowo zaczniesz zarabiać też na koleżaneczkę. POtem razem wymyślą urlop, wyjadą sobie razem nad morze, bo na bank nie schudniesz do 23 lipca 10 kg - no sorry, nie ma takiej opcji. I ona o tym dobrze wie. Daj spokój stary, wal jej argumenty, że od kiedy patrzy na wygląd i takie tam. Musisz znaleźć na nią dobry sposób, innej rady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko kochanaa
A zresztą jak ona sprawdzi, czy schudłeś 10 kg będzie stała nad Tobą z batem? A jaks chudniesz 9,5 kg to co, nie liczy się? Ten wasz zakład bzykanko za odchudzanko też jest trochę do bani, to taki seks z przymusu. Nie ma nic gorszego. Gorsze jest tylko to, że ona o wszystkim mówi tej glupiej koleżance :o Ja jestem kobietą a o sprawach związanych z rodziną/mężem nikomu nie mówię, gadanie o takich rzeczach z osobą trzecią to brak szacunku dla męża. To dosyć smutne jest, wieszz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1777
No dobra Perwersja pochwalę się . Czyli tak na początek to troszkę pogryzę ją w uszko. Jeśli nie ma protestów ( co zdarza się z 3-4 razy w miesiącu) to gryzę szyjkę jednocześnie liżąc lekko kark i zaczynam masaż piersi , potem masaż brzuszka , plecków i schodzimy co raz niżej następnie przeskok do stópek bo lubi jak liże jej paluszki a potem to powrót w okolice wrażliwe i lizanko aż powie dość. A potem co sobie zażyczy przeważnie na boczku lubi tez po bożemu ( ale od jakiegoś czasu właśnie brzuch ją wnerwia ) Niestety orgazm osiąga tylko na jeźdżca . Nie wiem czemu ten typ tak ma i nigdy jeden tylko z 3-4 . I żeby nie było że to rutyna to zawsze jest trochę inaczej inna kolejność czy czasem ją w łazience dorwę i wtedy szybki numer w wannie . Rożnie bywa i fajnie tylko zaje>iście rzadko . I żeby nie było że się chwaliłem ;) . Pytałaś to odpowiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko kochanaa
Mnie tam ciekawi, czy twoja kobieta pracuje, czy siedzi na tyłku i chodzi na ploty z koleżaneczką. Jeśli nie pracuje i żeruje na Twojej kasie, rozwiązanie jest jedno: ty chudniesz, ale ona zapitala do roboty bo nie pociągają cię baby bez pracy, bez zainteresowań :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×