Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Wszystko zależy na jaką kobietę trafiasz... są takie które lubią niedoświadczonych facetów, a są też takie które chcą tylko doświadczonych... Myślę, że najpierw trzeba dać sobie szansę poznania drugą osobę, a później oceniać jego praktyczne umiejętności że tak powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel po studiach
Nie mówię nowo poznanym dziewczyno taki rzeczy jak tu - wiec nie widac tego nastawiania....chyba. Mam sporą liczbę koszy na koncie wiec staram sie podchodzić realnie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Na przed ostanim to dziewczyna dała nogę - trochę mi to podkopało samoocenę .. to jaki jestes z charakteru, ze ta dziewczyna dala noge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel po studiach
Bład? To chyba po prostu nie było to i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba być jakimś nie wiadomo jakim w negatywnym słowa znaczeniu, żeby laska dała nogę.... Czasami po prostu coś nie pasi i noga... :P Faceci też tak robią.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel po studiach
A z charakteru to nie potrafię siebie ocenić specjalnie - na pewno nie jestem mega towarzyski, raczej indywisualista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel po studiach
tak mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
sluchaj jak masz na imie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel po studiach
Moje poczucie humoru jest ... dość złośliwe :P Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel po studiach
Lady, tak jestem egoistą i w dodatku zatwardziałym :P A z czarnymi dupami nie gadam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annodomini2010
właściwe to już o nic mi nie chodzi :) (poźno jest mało myślę więc przepraszam, masz rację). ja nie wiem czemu jest tak a nie inaczej. niektórzy może mają pecha? ludzie zostają starymi pannami i kawalerami od zawsze. chyba tak ten świat stworzony został btw też jestem ze szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wytlumacz mi jak to jest z twoimi znajomymi , ze co pol roku moga sobie znalezc nowa milosc , bo ja uwazam ,ze to nie mozliwe znalezc przygode moga co pol roku , ale nie milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel po studiach
Nie wiem czy egoista czy nie? Jak sie przejawia egoizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz tylko o sobie... o tym, żeby Tobie było dobrze.... robicie to co Ty chcesz... Spotykacie sie tylko kiedy Ty chcesz... Gadasz ciągle o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel po studiach
Połowa się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoistyczne nastawienie do zycia tez jest nie dobre, a tymbardziej jak piszesz ,ze jestes zatwardzialym egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel po studiach
Tylko to nie jest tak. Jak jestem z kimś np spacer to staram sie mysłeć o tej osobie czy jest jej dobrze bądź nie - zasadniczo nie widziałem aby 'dana osoba" tak myślała wiec to jest takie trochę nie trafiony "zarzut-podejrzenie przyczyny" we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel po studiach
Dobrze ... to była ironia... Zgadza się myślenie o sobie [no ale o kim mam niby myśleć jak sam ejstem :P ] i mówienie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać... Jutro tu zajrzę i coś napiszę jeszcze, bo póki co oczy mi się zamykają... Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×