Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Fajnie, poleniłeś się za mnie :P Nie zakochuj się we mnie, nie warto :P A tak w ogóle, z jakiego woj. jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego zwiedzania, wynudzisz się :P Nie ko końca mieszkam w Krotku, raczej pod, ale nie ma sensu podawać dokładnych danych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje nie ma sensu, nasze drogi i tak sie zejdą. W końcu to przeznaczenie, jego nie da się oszukac :P Czuję że Ty jesteś tą właściwą i jedyną :D Me oczy będą widzieć w Tobie najpiekniejszą istotę na ziiemi, nie spojrzą ni razu na inną, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel może powinieneś pisać romanse czy cuś :P dobrze Ci idzie wymyślanie ckliwych textów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ckliwie to ja bym Cię dotknął tak abyś poczuła przypływ ciepła, Twe ciało zadrżało. Poczułabys jak płomienie w Tobie sie rozpalają. Delikatne Twe dłonie ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i co, ja jestem zagubioną kałamarnicą? :P Chyba syreną :P Taaaa już drżę, czuję czuję... :P d...rżę ze śmiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie drwij o piekna z prawdziwego uczucia, bo ono nie trafia się co dzień :P Nie znajdziesz Ty go w polu ni na smietniku, ni w umywalce czy wannie. Ona przychodzi samo niespodziewanie i rozpala dwoje kochanków.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wolisz przy zapalonym świetle? Niegrzeczna dziewczynka :P Jak chcesz to mogę Ci poklaskac płetwami, ale mam takie krótkie bo kaszaloty maja takie krótkie i nie wiem czy jedno dośnięgnie drugiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaahaha :D Ty to od razu masz jakieś niegrzeczne myśli ej... Stań na rzęsach albo na ch**** i okręć się 4 razy, może coś wskórasz :P Klaskać przy tym też możesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chuju stawać nie bede sam ...... :P i w ogóle. Jak Ty do mnie mówisz ja niewieści jestem i wstydze sie takic tematów. I sie nie opieraj tak, bo i tak nic nie wskórasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×