Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

... zieeeeeew... :D Idę spać... Jakoś te Twoje texty na mnie nie działają:P Do jutra,kaszalocie :P Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singiel po studiach nono widze, ze poprawil sie humorek :-D kolezanka ma racje powinnes jakies romanse pisac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiloasdfghjkxcvbnm
jak znajdziesz sobie chłopaka ej, ja nie rozumiem na forach , łacznie z kafe tyle ludzi i kobiet i mężczyzn pisze o takim samym problemie. pomóżcie jakoś sobie nawzajem prowadzi ślepy ślepego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiloasdfghjkxcvbnm
To wytłumacz mi jak to jest że niektórzy potrafią co pół roku znaleźć sobie nową miłość a inni przez całe zycie ani jednej osoby? przeznaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znałem dwie dziewice i chciałem sie z nimi umawiać, sprobować może coś sie wykluje głębszego to one nawet nie dały sie umówić na kawę bo... bo same nie wiedziały. Paranoja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiloasdfghjkxcvbnm
Nie umiem podrywać dziewczyn - jak to się robi?? no jak jak ? normalnie :) jest przyciąganie, trzeba zagadać wziąć tel i się umówić, potem znowu się umówić itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiloasdfghjkxcvbnm
Co jak na pierwszej randce chce uciekac? Jest jakeś koło ratunkowe w tej sytuacji? może nie ma przyciągania ? musisz ją jakoś przekonać żeby nie uciekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie prawiczków
Skąd singiel jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie prawiczków
do 30 to jeszcze troche mi brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowicie duże, jestem bardzo wartościowym człowiekiem z dużymi połaciami inteligencji a ty "dobrze" nie po raz pierwszy nie pochwyciłaś moich błyskotliwych żartów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie prawiczków
Prawie 5 :P Szkoda że mieszkasz tak daleko ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobrze" z tym 30+ to prawda bo wolę młodsze dziewczyny lub rówieśniczki :) Te starsze sa takie... doświadczone, wszystko wiedzą wszystko widziały wszystko i wszystko.... bez nadziejne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartuje, za 4 lata to tak:-D , ale to prawda starsze osoby mysla, ze wszystko wiedza nalajlepiej, nie wszystkie bo moglabym obrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nierozumiemy się :) Mówie ze osoby po przejściach związkowych mają taki jakby nawyk, wiedzą jakie są kolejne etapy związku, porównują próbują przewidywać. Spodziewają się na tym etapie będzie to potem tamot - moim zdaniem to jest żałosne do cna! Nie chce kogoś takiego, chce osobę młodą duchem nie tylko ciałem, O świezym spojerzeniu nie wypaczonym przez niegodziwości ludzkei i rozczarowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jestem osoba po przejsciach:) moim zdaniem w zwiazku nie ma etapow, kazdy zwiazek jest inny jak i osoba z ktora sie zwiazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche to słodkie tak tak mamusia uczy synusia:-P zartuje wydaje sie tobie to zalezy od charakterow ,teraz moze mi sie wydaje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szok sama nie umiem odpowiedziec...moze zalozymy nowy topik:) a to chcesz wiedziec kiedy po moich zwiazkach stwierdzilismy ,ze jednak bedziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale tak ogólnie. Ale widzę że na to nie ma reguły. Lady zwiała jak ją wczoraj zacząłem podrywac - chyba sie wystraszyła :D Choć kto wie może jeszcze dziś wieczorkiem wpadnie... na kawkę na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×