Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Gość singiel po studiach
To też idę pochrapać, nie bede tu tak siedział. A temaci sobie zapiszę i sprawdzę co napisałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel po studiach
Wiem, pytam pytam -ale to nei działa..może pasztetem jestem a tego nie wiem ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie w zyciu nie zakochales przez to nie umiesz myslec o innej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... zgubiłam się na kafe :P Tzn. wydawało mi się, że zapisałam ten temat a nie zapisał się albo ja nie zapisałam... Już sama nie wiem :P No ale już jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróćmy do tematu... :P Powiadasz, że nie wiesz czy jesteś pasztetem... Hmmm.... Jeżeli chodzi o egoizm to nie możesz za dużo gadać o sobie, pytać o dziewczynę, nie wiem... pokazywać, że zależy Ci na niej, być dżentelmenem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiadomo, koleżanka mi mówiła ze przystojny ale to koleżanka, może nie chciała sprawiać przykrości :P hehe Zawsze jak sie spotykałem to myślałem o dziewczynie- tak sobie myślę czy nie za bardzo nawet, bo z tego co widzę wy nie do konca lubicie jak sie facet na wszystko godzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietom ciężko dogodzić... Facet się nie interesuje - źle... interesuje sie bardzo - źle... No nie lubimy raczej uległych facetów, musicie mieć swoje zdanie... Chociaż nie wiem, może są jakieś kobiety, które lubią uległych... Ja akurat nie potrafię zdzierżyć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje Ci się... nie jestem dominatorką :P Chodziło mi o bardziej o charakter a nie o kajdanki i inne takie :P Np. nie lubię kiedy facet nie ma swojego zdania, nie umie podjąć prostej decyzji... Albo w trakcie kłótni, która przypomina raczej monolog, facet mówi "tak przepraszam, masz rację"... Po prostu zabić za takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomina monolog? A dajesz Ty facetowi dojśc do słowa chociaż? :P hehe Facet jak przyznaje kobiecie rację to raczej ma dośc gadania i chce zrobić coś innego teraz ;) Lub nie wie o co chodzi i nie chce stracić dziewczyny bo może myśli że to jego wina np. ładna dziś pogoda a nie ma co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) widze,ze temat znowu rusza... musze przeczytac co stracilam z waszych rad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt z tym łomotem, to się zgadza... ale nie można być ani zatwardziałym egoistą ani człowiekiem z sercem na dłoni... Bo zawsze się znajdzie ktoś kto to wykorzysta... Trzeba umieć znaleźć jakąś równowagę między egoizmem a robieniem dobrze innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel ale mnie teraz podsumowałeś... :P Nie jestem typem gaduły, kiedy z kimś się kłócę i widzę, że chce coś powiedzieć to dopuszczam go do głosu... :P Są faceci którzy nic sobie nie robią z tego co kobiecie na sercu leży, co je gryzie i później są takie akcje, że kobieta mówi a facet ma ją w dupie :P I tu jest przykład egoizmu... :P Spadam, będę wieczorem... Mam trochę pracy... Do miłego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom, nie ma co ulegać dziewczynie bo to się źle konczy.. nie prawda.. w nie ktorych sprawach rzeczych mezszczyzna powinnien miec wlasne nie podwzalne zdanie ,bo wkoncu jest facetem... czasami jednak sa rzeczy w ktorych sie idzie na kompromis lub ulega sie kobiecie... co do tego, ze moze za bardo tobie zalezy to zle, kobieta jak i facet powinnien starac sie o 2.ga strone.. ja tez nie lubie ja mezszczyzna ze wszystkim sie ze mna zgadza,to dla mnie takie mdle... facet musi miec wlasne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfa i Beta
Słuchaj koleś, chyba nie masz zbyt dużego doświadczenia w relacjach z kobietami ( jak się mylę to poprawiaj ), niektóre znikają gdy się dowiedzą, że jestes prawiczkiem czy coś. I najgorsze jest, że to wpływa tak mocno na Twoją psychikę, jeśli sam się nie będziesz szanował to inni ... też nie bardzo. Czująć się jak ...ciota stajesz się ciotą. Chodzi o to, że musisz znać swoją wartość, zająć się czymś, poznawać ludzi a wtedy poznasz kogos interesującego. Ja często polowałem na panią x, a w międzyczasie poznawałem panią y i to z nią byłem. Nie możesz jak piesek latać za kobietami, po prostu popracuj nad sobą, jak zobaczą, że jesteś interesujący to Ty będziesz wybierał. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×