Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

powiedzmy, że nóg :P Jak Wam mija dzień?? Mi na głodzie - 3 kawy a jeść nie mam co-o tej porze to śniadanie musi być zaliczone a nic nie mam. :( Dodam, ze do najbliższego sklepu 2km :o A tyle kalorii spalone w nocy :) Jeszcze schudnę i co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówiłam że to nocne wygibasy zrzobiły swoje :P dla mnie za wcześnie na śniadanie... około 13 rozglądam się za kanapką...mało jadam, duzo pijam :D...wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czasem... ;) lubię wina wszelakiej maści ;) Nie ma znaczenia dla mnie godzina pobudki.... rano kawa, kawa... kawa...a potem zasysa dopiero mnie głód... wieczorem też nie jadam ( wody wypijam i kawy hektolitry). Czy Wam też tak dni szybko biegną ? dopieroż była niedziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś rano zjeść muszę :) Za kawą nie przepadam - taką prawdziwą mocną, ekspres czy "sypaną". Dla mnie neska i cappucino :) Może palisz, że jeść nie musisz? :D:D:D Ja jestem wegetarianką i lubię słodycze. Ale się otworzyłam przed Wami :P;) Z alkoholi to kiedyś winko czerwone półwytrawne bardzo lubiłam, teraz smaki mi się zmieniły i tylko jakiegoś drinka z sokiem łyknę, tak to alkohol nie bardzo mi wchodzi.. piwa nie znoszę :( jaki aparat kupiłaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzuciłam palenie.... choć bardzo lubię palić. Ze słodyczy... owszem pączka jednego dziennie to mus ;) Piwo lubię diabelnie... zimne z dużą pianką ;) z drinoli lubie mochito i kamikadze (choc to wódka bardziej niz drink). ale pijam nie za częśto. Wina lampkę dość często za to ;) lepsze krążenie :P Nikona d5000 z obiektywem 18-105 VR. ale choruje jeszcze na inny obiektyw.. choć z czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam go ratalnie.... szkoda mi kasy całej wydać od razu. Miałam kompakta a chorowałam na tego....(nagrodę roczną miałam przeznaczyć na niego... wole na wakację wydać). Ból w łopatkę mi wlazł... nie ma komu rozmasować... chłopaków w domu nie ma...:( Masz dzieciaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chłopców :) mali jeszcze :) Kochane złotowłose łobuzy :) Nagroda roczna? W budżetówce pracujesz?? Ja mam kompakta z serii L, dosyć fajny zoom i zdjęcia też ok i zadowolona jestem, na tym poziomie wystarczy :) Kiedyś kupie coś porządnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, budżetówka... ale bardzo długo pracowałam prywatnie. Na maksa wykorzystywana w godzinach pracy. Teraz już wspomnienie... Seria L tez fajna, mój brat ma...również zadowolony :) widzę, że tez męski pierwiastek Cię otacza ;) Fajnie, choć czasem tak sobie myslę, że spódniczka w domu byłaby urocza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet na moim tyłku to widok rzadki, więc mi nie brakuje :) Mojemu mężowi bardziej - marzył o córce,... może kiedyś z kimś innym :D Ja już mówię pass ;) Żartuje, że taką fajną 18tkę chętnie adoptuje.. A jak twój stan rodzinny?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociecha w wieku 14 lat. męska oczywiście. mąż też tej samej płci ;) nie nosiłam kiedyś, teraz uwielbiam spódnice i sukienki :) chociaż w spodniach czuje się the best. Tez kiedyś marzyłam o dziewczynce, nie wyszło... teraz już trochę za późno na pieluchy ;) a powaźnie juz sie nie skuszę.. O osiemnastce adoptowanej.. nie pomyślałam. Ale pewnie pomysł dla męża byłby raczej... ciekawy rozpatrzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie, że to nie to samo... berbeć fajny, ale to już chyba nie ten czas. Więcej mnie w domu nie ma jak jestem ;) Mąż często jest poza domem... zatem sma musiałabym je oddac do adopcji.. rodzinnej :D Twoje w jakim wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze maluszki....:0 ale wiem ile radosci niosą ze sobą, swoimi pomysłami, tekstami... a teraz... juz tylko mądrości nastolatka ;) ale taka kolej rzeczy. oglądam czasem zdjęcia, jak był malutki, słodki ;)...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam właśnie : "mąż Obchodzi sie ze mna jak z workiem kartofli i ma głupie teksty jak chce seksu oralnego pyta głupio, czy mam ochote pośpiewac do mikrofonu" uśmiałam się do łez z tego tekstu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×