Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kasia

Grudzień 2010 - reaktywacja

Polecane posty

Gość basienka154
Witajcie dziewczyny, ja tez chciałabym do was dołaczyc. Termin mam na 26 grudnia :) jestem z Warszawy i to jest moja druga ciąża(mam 2.5 letnia córcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mój też był średniak wg ostatniego USG. Za tydzień mam kolejne to sprawdzimy jak urósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienka witamy serdecznie :) cieszę się, że dołącza ktoś z Warszawy :) wiesz już jakiej płci będzie maleństwo? w którym szpitalu planujesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze dopiszesz sie do naszej tabelki :) kto--------wiek-----------TP------------------płeć----- - ------miasto lub woj. Pampusia...26............02.12.2010.. ......chłopiec ... ok. Lublina maczek2...34............03.12.2010 ........chłopiec _kasik......26.........05.12.2010 ........chłopiec....zach-pom some........26........... 05.12.2010. ..........? herbataczerwona....26..06.12.2010 .....chłopiec .... ok.Bełchatowa pola_30_..................08.12.2010......dziewczynka karo31......31...........09.12.2010.........chłopiec AgnieszkaW..23.........10.12.2010.........chłopiec...... .Wrocław Gwiazdeczka46..........11.12.2010.... ....chłopiec wiola.sz....32.............11.12.2010 . ......chłopiec....Gdańsk explosive...33............13.12.2010. .. .....chłopiec....Berlin kasia32....................14.12.2010. ..........? bettinka87..23..........15.12.2010.. .......chłopiec..podkarpackie kate1111.................15.12.2010.. ............? mammma80..30..........15.12.2010..... ....chłopiec ewa0505....26............16.12.2010.........chłopiec łe rety......26............16.12.2010.........chłopiec Pasja24....24............16.12.2010..........chłopiec... ..Warszawa Kropka1111 .29..........20.12.2010 .........chłopiec Natalia_1990..20........22.12.2010... ........? anetaza.......32........24.12.2010.......dziewczynka GoSiAcZeK_85...........24.12.2010.......dziewczynka.....G dynia Minia85................ ..25.12.2010 . .......chłopiec evangeline..25..........27.12.2010. ..........? Namanowcach..........31.12.2010........ chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka154
Będzie córcia i jestem przeszczęśliwa:) Pierwsza córcie rodziłam w szpitalu Bielańskim i teraz też planuję jeśli się uda jeśli nie to kuppela doradza bardzo szpital na Solcu . Rodziłysmy nasze córki w Bielańskim a teraz właśnie była na Solcu bo Bielański odesłał ale była bardziej zadowolona z Solca:). A wy moje drogie gdzie planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka154
Bardzo chętnie ale podpowiedzcie mi jak mam sie do niej dopisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka154
kto--------wiek-----------TP------------------płeć----- - ------miasto lub woj. Pampusia...26............02.12.2010.. ......chłopiec ... ok. Lublina maczek2...34............03.12.2010 ........chłopiec _kasik......26.........05.12.2010 ........chłopiec....zach-pom some........26........... 05.12.2010. ..........? herbataczerwona....26..06.12.2010 .....chłopiec .... ok.Bełchatowa pola_30_..................08.12.2010......dziewczynka karo31......31...........09.12.2010.........chłopiec AgnieszkaW..23.........10.12.2010.........chłopiec...... .Wrocław Gwiazdeczka46..........11.12.2010.... ....chłopiec wiola.sz....32.............11.12.2010 . ......chłopiec....Gdańsk explosive...33............13.12.2010. .. .....chłopiec....Berlin kasia32....................14.12.2010. ..........? bettinka87..23..........15.12.2010.. .......chłopiec..podkarpackie kate1111.................15.12.2010.. ............? mammma80..30..........15.12.2010..... ....chłopiec ewa0505....26............16.12.2010.........chłopiec łe rety......26............16.12.2010.........chłopiec Pasja24....24............16.12.2010..........chłopiec... ..Warszawa Kropka1111 .29..........20.12.2010 .........chłopiec Natalia_1990..20........22.12.2010... ........? anetaza.......32........24.12.2010.......dziewczynka GoSiAcZeK_85...........24.12.2010.......dziewczynka.....G dynia basienka154...30.......26.12.2010.......dziewczynka....Warszawa Minia85................ ..25.12.2010 . .......chłopiec evangeline..25..........27.12.2010. ..........? Namanowcach..........31.12.2010........ chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka154
uało sie :)jestem z Wami:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super basienka. Mamy tu deficyt dziewczynek na naszym forum więc tym bardziej fajnie powitać nową :) Ja chcę rodzić na inflanckiej lub ewentualnie w bródnowskim. W tym drugim leżałam w 24 tygodniu na oddziale patologii ciąży i byłam bardzo zadowolona z opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka154
Coś mi sie nie udało wstrzelić w czasie zeby z wami porozmawiac, nikogo juz nie ma:( Ja zaraz ide po córeczke do przedszkola więc zajrze do Was jutro. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka154
Wybór szpitala jest cieżki bo każdy poród jest inny i każda zmiana w szpitalu również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nowa mame rowniez ;) dziewczyny czytam Wasze wpisy i wiem jedno---- ide po bialy ser... zjem z miodem, ale mi ochoty narobilyscie... :D z tej tabelki wynika, ze ja mam duze dziecko! Pewnie moge sie spodziewac kloca powyzej 4kg:/ jak ja go urodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! Kasik,Herbata-dzięki za miłe słowa odnośnie mojej córci-to rzeczywiście niesamowite obserwować jak ktoś kto tak niedawno sam był w brzuchu,teraz przygotowuje sie do roli "starszej siostry"i po swojemu układa sobie wszystko w małej główce... :) Pampusia-bo mi urwało wpis poprzednio-też sie boje troche jak to będzie jak Mały pojawi sie na świecie,najbardziej sie obawiam sytuacji ,kiedy Synkowi będe musiała poświęcić siłą rzeczy więcej czasu i Marta będzie miała poczucie,że poszła w odstawke...Oczywiście postaram sie do tego nie dopuścić,na samą myśl mi sie troche przykro robi...no cóż ,zobaczymy,damy rade! Basieńka - Ty masz też widze córeczke w podobnym wieku ! Co do szkoły rodzenia-też chodziliśmy z mężem w 1wszej ciąży-pamiętam jak chłonęłam wszystkie wiadomości i z niecierpliwością czekałam na kolejne zajęcia,znajomości ze szkoły rodzenia pozostały do dziś...Rodziliśmy razem z mężem i nie żałuje,on też ,chociaż wszystko co nauczyliśmy sie w szkole mam wrażenie na nic sie nie przydało w zderzeniu z rzeczywistością...Przynajmniej w naszym przypadku... Teraz chce mi się troche śmiać jak sobie przypomne męża,który dobrze wyedukowany po szkole ;),stosując sie do rady położnej-chciał mi np podczas porodu zrobić masaż,tak sie starał :)....ale jaki masaż,jakie ukojenie bólu przez dotyk bliskiej osoby,kiedy człowiek ma wrażenie,że umiera...Jednym słowem,mąż mnie przy porodzie troche irytował i byłam dla niego niedobra,denerwowało mnie,że nie może mnie zrozumieć bez słów-bo mówić mi było ciężko...Tak czy inaczej bardzo sie ciesze,że był ze mną,mam nadzieje,że tym razem też będzie-że zdąży -ma wrócić pod koniec listopada/poczatek grudnia,oby synus poczekał na tate! Wiola-Twój mąz też pływa?W jakim szpitalu będziesz rodzić?Ja w Wojewódzkim. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ,mammma80 mój nie pływa jest monterem , w stoczni w Hiszpanii albo w Anglii to zależy ,rodzić będę też w wojewódzkim poprzednio też tam rodziłam a wcześniej na patologi leżałam i nie narzekam na opiekę w tym szpitalu ,koleżanki moje narzekały na wojewódzki ,odradzały a ja tam poszłam i nie żałuje,a zresztą bardzo blisko mam do tego szpitala.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) mammma80 i wiola.sz... ja też będę rodzić w szpitalu wojewódzkim, byłam już tam, oglądałam porodówkę i szczerze jakoś mniej się boję porodu niż wcześniej, porodówka jest super wyposazona, miłe położne i pracuje tam mój lekarz :) basienka154... witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka154
Cześć dziewczyny, ja przy pierwszej ciąży tez chodziłam do szkoły rodzenia do szp.Orłowskiego i naprawde polecam zajecia, co prawda podczas porodu nic z tych oddechów i tp. nie pamietałam ale sporo na tamten czas dowiedziałam sie o pielegnacji maluszka. Ja równiez rodziłam z meżem co prawda skończyło sie cesarką i było mi żal z jednej strony ze tatus nie przetnie pepowiny a z drugiej strony poczułam ulge ze w końcu skończy sie ta ,, masakra piła mechaniczną" hehe Reasumujac ciesze się ze to była cesarka i teraz też mi sie marzy ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :))) basienka, a dlaczego nie mógł mąż przeciąć pępowiny? To przy ceasrce mąż nie może przy tobie zostać?! U nas czy cesarka, czy naturalny poród to obojętne, mąż jest cały czas. Jedynie do cesarki musi ubrać się w sterylny "strój" operacyjny, a pępowine przecina jak tylko wyjmą dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka154
Niestety podczas cesarki stał za drzwiami i widziałam go za szybka:( nie mógł być to poniekąd operacja i na Bielańskim nie pozwolili. Ale po wszystkim opiekował sie mna w sali pooperacyjnej . Poniewaz miałam za dużo srodków znieczulajacych wymiotowałam i gdyby nie on to bym w tych wymiotach zasneła. Kiepska mi sie nocna zmiana trafiła ale cała reszta to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka154
A szkoda, bo tak za szybką jak maż stał to żal:( ale jak mi dali małą żebym na chwilke zobaczyła i pocałowała to jest w kobiecie tyle emocji ze nie sposób wyrazic. Kazda mama zastanawia sie jak dzidzius bedzie wyglądał, ja pamietam ze jak pokazali mi Oliwke to nie mogłam uwierzyc ze jest taka duuuza różowa i śliczna (ważył 3810 i 54 cm). Byłam dumna:) nadal jestem i zawsze bede. Teraz też zastanawiam sie jak mała bedzie wygladała i do kogo podobna bedzie:) Zastanawiałyscie sie juz nad imionami? ja myslę o imieniu Jagoda albo Maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka154
bardzo ładne imie dla chłopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×