Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kasia

Grudzień 2010 - reaktywacja

Polecane posty

amelee - hehe, miałam tak samo, a teraz stoi wózek, łóżeczko, ogólnie wszystko gotowe, a ja i tak mam wrażenie, że to takie nierealne i cały czas niedowierzam :D explosive - no właśnie, swoją drogą ciekawe jak pielęgniarki zareagują na taką prośbę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku też interesowałam się wózkami z tego dokladnie modelu, wydają mi się takie płynne i stabilne, jednak w rezultacie zdecydowalam kupic cos tanszego. Rozmawiałam z dziewczynami ktorych dzieci przekroczyly juz roczek i każda z nich mówila ze chociaz kupily wózki wielofunkcyjne to i tak potem trzeba dokupic samą spacerówke bo tamte są zbyt cieżkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem ci ze jak narazie to mi sie bardzo podoba, wyprobowalismy tez spacerowke no i jak na pusta to nie wydaje mi sie ciezka. Wiadomo potem w praktyce wyjdzie wszystko. WOzek ma dobre opinie, ze stabilny i wytrzymaly itd, a mi podobal sie design i duza gondola oraz due pompowane kola. Wzielismy popielaty kolor SL12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK dziewczyny mykam cos jeszcze obejrzec w tv , dosc kompa na dzis, ciekawe kto jutro mnie zaskoczy jak odpale kafeterie. słodkich snów pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evangeline...
Witam dziewczyny.Rozpisałyście się,aż nie nadążam czytać.Chłopaki moje jeszcze śpią,to mogę do Was zajrzeć.Gratulacje dla Kotlinki.Synuś napewno prześliczny.Odebrałam wczoraj wyniki na paciorkowca,na szczęście nic nie wykazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evangeline...
Witam dziewczyny.Rozpisałyście się,aż nie nadążam czytać.Chłopaki moje jeszcze śpią,to mogę do Was zajrzeć.Gratulacje dla Kotlinki.Synuś napewno prześliczny.Odebrałam wczoraj wyniki na paciorkowca,na szczęście nic nie wykazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :) Noc byla spokojna, nawet biodra tak mnie dzis nie bolą. Teraz wstałam i patrze a za oknem biało, i pada snieg, u was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kąpania maluszka,to ja swojego synka na początku kąpałam co dwa dni.Bałam się żeby gdzieś Go nie zawiało lub żeby nie zmarzł i się nie przeziębił. Z kosmetykami też nie szalałam.Po co od razu delikatną skórę dziecka atakować tyloma specyfikami.W zupełności wystarczył mi żel do kąpieli i sudocrem na odparzenia.W ruch szły też domowe sposoby tj. mąka ziemniaczana czy zaparzony rumianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bettinka z samego rana. Mnie coś plecy po nocy bolą.Ciężko mi się obrócić z boku na bok,czuję się już taka nieporadna. U mnie też biało i dalej pada.Zima idzie do nas dużymi krokami.Żeby tylko nas nie zasypało jak zacznę rodzić bo do szpitala muszę dojechać 30 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evangeline...
Pampusia ale słodziutki ten Twój Mikołajek!Dopiero teraz obejrzałam fotki.Jak sobie fajnie ziewał i jaki milusi uśmieszek na buźce.Dużo zdrówka dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczęta, u mnie też biało tyle że tylko na dachach, ale powoli sie rozkręca, dzis z mężem musimy pozałatwiac troche spraw to sie dotlenie. miłego dnia paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ,co u Was ja nie chwaląc się ani nie żaląc miałam niezbyt spokojną noc ,miałam delikatne skurcze i okropnie bolał mnie prawy jajnik wstałam o 4:30 i nie mogłam zasnąć ,bo każda pozycja była niewygodna,wypiłam wczoraj to mleko z czosnkiem i muszę wam powiedzieć że jest dużo lepiej ,tutaj troszkę śniegu też leży ,ale teraz nie pada ,wysłałam zdjęcie mojego brzucha gołego.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane ale ja sobie dzisiaj smacznie pospałam :) Chyba nawet na siku wogóle nie wstawałam. U mnie za oknem tylko lekko przyprószył śnieg i świeci słoneczko. Taka ładna zimowa pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ale się rozpisałyście że hoho :) U mnie o 3 dni biało za oknem...zima na całego :) Powiedzcie mi czy wam też zatrzymuje się woda w organizmie ?? Ja mam już trzeci dzień tak napuchnięte stopy i kostki, że aż dziwnie mi się na nie patrzy...nie wiem czy się tym martwić czy to normalne już na końcówce ciąży ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;] Z tą wodą w organizmie to u mnie też to samo. Pierścionek zaręczynowy poszedł do szuflady, ale dopiero z 3 dni temu. Obrączkę jeszcze noszę i myślę, że aż tak nie spuchnę. Ale to mówię - kilka ostatnich dni, wcześniej nie miałam tego problemu. U mnie nocka ładnie przespana, aż zaryzykuję stwierdzenie, że się przespałam ;] no oczywiście nie licząc strzelania z miednicy za każdym razem jak się przewracam. I ogólnie to już zostało mi 9 dni... TYLKO 9 dni... Aaaaaaa zaczynamy panikować ;]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja też miałam dość niespokojną noc, cały czas boli mnie brzuch i czuję się tak jak kiedyś przed okresem, jeszcze zanim brałam tabletki anty, zmęczona, ociężała i z bólem piersi :o Z puchnięciem nie mam problemów, nawet nie staram się już trzymac nóg do góry, bo nie ma takiej potrzeby, tragedia była tylko jak wracalismy z Irlandii. U mnie rano była śnieżyca ale teraz nie ma mrozu więc wszystko topnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przyszedł przed chwilą i się pyta czy chcę gdzieś jechać na spacer,a ja do niego że mam skurcze co prawda niezbyt mocne i trwające po 3 s ,ale zbladł i się pyta co teraz, mówi że mam go nie straszyć ,a ja myślałam że z nas obojga to ja jestem panikara ,on zawsze taki opanowany ,a tu proszę wyobrażam sobie jak naprawdę się zacznie . A tak w ogóle mały tak szaleje że szok,ostatnio była cisza delikatne poruszanie a teraz dobrą godzinę z każdej strony czuje jak się rusza ,nie mogłam usiedzieć . też mam wrażenie że mam spuchnięte nogi bo skarpety mi się odbijają ,chociaż na ostatniej wizycie doktor mnie złapała za nogę i mówi że nie mam spuchniętych kostek że jak by zaczęły puchnąć mam do niej zadzwonić,ale poprzednio jak rodziłam to na parę dni przed nogi mi spuchły jak balony,nie mogłam nimi dosłownie ruszać takie ciężkie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) dziekuję za rady co do kolki. Byłam wczoraj w aptece i się troche obkupiłam. Na razie jednak muszę uważać ze stosowaniem, bo wiekszość tych specyfików można podawać gdy dziecko skończy miesiąc:( Położna poleciła mi dawać synkowi na razie czopki Viburcol. Jak dziś sytuacja sie powtórzy to będę musiała, jak ja dam takiemu maluchowi czopka:( No ale cóż, zawsze jest ten pierwszy raz. U mnie też biało i pada śnieg. Zastanawiam się kiedy z synem wyjdziemy na dwór, na razie się werandujemy. Obawiam się, że całą zimę się będziemy tylko werandować, bo na razie położna nie kazała z nim wychodzić jak będą minusowe temperatury a to już tuż tuż. Potem pewnie zrobi się - 30 i bedziemy uziemieni do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotlinka gratuluję i życzę dużo zdrowia dla Ciebie i maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie "grudnióweczki" :) Muszę przyznać,że czytanie Was pomogło mi przetrwać ostatnie 3 tygodnie. A czytam namiętnie...ponieważ niby jeden poród mam już za sobą (10 lat temu)...ale w całości sztuczny, więc brak mi doświadczenia. Za mną ciężka noc (skurcze do 6 rano) i mimo wielkiej nadziei teraz już nic się nie dzieje. Zmartwiłyście mnie trochę kilkoma badaniami, których niestety nie miałam zleconych...np.tym paciorkowcem. Atak na moją ginekolog zostanie przypuszczony w poniedziałek :) Widzę,że forum zawładnął wózek TAKO... u mnie też szał na ten wózek, więc z opinii użytkowniczek mogę napisać, że ponoć sprawdza się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nocka upłynęła spokojnie- aż zbyt spokojnie ;-) To że będę rodzić obecnie wydaje mi się tak nierealne jak lot na Księżyc. Nic się nie dzieje, ale od kilku dni dokucza mi mi taki dosyć silny ból w prawym boku, a czasami przemieszcza się w okolice żołądka i staje się taki piekący. Czy ktoś też tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka ja myślę że skurcze i to że maluch tak wariuje to od kichania,bo trochę się nakichałam. Witam nową Grudniówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, wózki Tako są bardzo wygodne. Faktycznie spacerówkę i tak trzeba potem dokupić- ta jest za duża do samochodu, ale u mnie świetnie się sprawdziła na spacerki do lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evangeline...
Hej,ja już po obiadku.Synek śpi,a ja odpoczywam na kanapie.Dzisiaj równo miesiąc do terminu porodu.Ale to szybko zleciało!Stopy ani dłonie,na szczęście,mi nie puchną.Może to dlatego,że jest zimno.Poprzednio chodziłam w ciąży latem i wyglądałam jak wielki balon.Niestety przez zatrzymanie wody w organiźmie wylądowałam na kilka dni przed porodem w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;-) Ja dziś mam fantastyczny humor w końcu, bo ostatnie dni to myślałam, że wariacji dostanę a mój M. razem ze mną hehe:D Dziś ostatnie przygotowania pokoiku dla Tosi i czekamy z wielkim zniecierpliwieniem a tu cisza wszystkie skurcze jakie były wyczuwalne jeszcze 2 dni temu minęły Niunia jakaś taka spokojna;-) Co do tej wody w organizmie to ja około 5 dni temu ściągnęłam pierścionki, bo aż mnie palce bolały, ale na nogach nie zauważyłam żadnej opuchlizny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!!Mam pytanie czy znacie jakieś sposoby na spuchnięte migdały???????? nie chcę brać antybiotyku a bolą mnie strasznie jestem w 39tyg.c. jeszcze tydzień przede mną nie wiem co robić :( tydzień temu skończyłam antybiotyk a tu znowu coś mnie zawiało :( Nie wiem co robić poradżcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) melduje sie w 2 paku, choc moja kruszyna, dzisiaj bardziej ospala... snieg zawital i na zachod, ale taka chlapa ciapa.. u mnie noc i ranek z bolami podbrzusza jak na @ ja dzisiaj bylam na ostatnich zakupach dla malucha : kocyk do wozka, sudcorem, posciel i wypelnienie- okazalo sie, ze kurcze kupilismy niby porzadne babka w sklepie zachwalala a moja mama swoim wytrawnym okiem stwierdzila, ze posciel do d**** , bawelna nie taka i ogolnie wzory sie spiora:/ zalamalam sie..., przescieradelko fortte do lozeczka, wanienke duza, choc jedna juz mam, ale jedna pojedzie do tesciow i pieluchy bella happy 1, bo byla promocja na nie w rossmannie i kosztowaly 42 sztuki 18zł! u mnie we wroclawiu sliczny jarmark bozonarodzeniowy ( na ktorym pracowalam w tamtym roku) a ja sobie nawet winka grzanego nie moge sprobowac :( ale nie polecam nikomu prazonych kasztanow.. alez to bez smaku ;) mi pierwsza opuchlizna wyszla 9 pazdziernika, zdjelam wtedy piersionek zareczynowy :( hehe pamietam mine N.: zrywasz zareczyny? :D i taka jestem podpuchnieta do teraz.. woda stoi niestety.... ale ja mam problem z nerkami, wiec u mnie to winik tego... witaj IlonaK- masz ten sam termin co ja :) milego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka- lec do apteki po "tymianek i podbiał" lekarz mi powiedział, ze moge to brać jakby mnie bardzo mocno gardło bolało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×