Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blablabalBLAbla

NEUROTYCY

Polecane posty

Gość blablabalBLAbla

są tu jacyś neurotycy? Jak sobie radzicie w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem se
Na zewnątrz ładnie i poprawnie. A wewnątrz ciągły ból i cierpienie, czasami nie do zniesienia.:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowa panienka no logo
Ogólnie podlewam się alko i jest w miarę :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem se
alko nie jest dobrym sposobem uważaj bo łatwo się uzależnić po co Ci nastepny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabalBLAbla
ja ma dola od kilku dni, jak zwykle przyczyna byla jakaś błachostka, zażywam oxazepam żeby mna nie telepalo. Wykonczy mnie to kiedys :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem se
Zapewniam Cię .... nie wykończy. Będziesz żyć aż do samej śmierci :-P sorki za żart, ale tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabalBLAbla
wiem, i męczyć się okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabalBLAbla
makowa panienka no logo -też się czasem podlewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabalBLAbla
jesteście z kimś związane? Ja podziwiam mojego ex, ze tyle lat ze mną wytrzymał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem se
Trudno. Nikt nie obiecywał, że bedzie lekko. Życie usłane jest różami i trzeba przez nie przejść bosymi stopami. Ale mi się rymło. :)) Dla jednych płatki, dla drugich kolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujnia
minuta za minuta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowa panienka no logo
Ale chwila, chwilunia :) Co rozumiecie przez 'neurotyzm' ? A co do podlewania alko, to robię to już tak długo, że wiem co i jak, oswoiłam alko, nie on mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabalBLAbla
kolejny straszny, męczący dzień; od rana jestem na tabletkach żeby jakoś przeżyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewald Glombecki
mnie trzyma 225 mg Venlectine w teście NEO-FFI miałem 10 neurotyzmu i 0 ekstrawertyzmu polecam klasyczna książkę Karen Horney o neurotyzmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabalBLAbla
myślisz, że ona (tzn,książka) mi pomoże? Mam strasznego doła od kilku dni, nie moge sie pozbierac :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbgbb
A co do podlewania alko, to robię to już tak długo, że wiem co i jak, oswoiłam alko, nie on mnie :D :D toś głupia :D :D ani się nie obejrzysz a się uzaleznisz "pswoiłam alko " he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewald Glombecki
przynajmniej dowiesz się, że masz neurotyczna osobowość, poznasz warunki jej powstawania i przestaniesz się obwiniać za to, jak się czujesz przydałoby się tez jakieś leczenie, by znieść te lęki, odkąd biorę Venlectine, czuję co prawda obojętność, ale to lepszy stan od wiecznego lęku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabalBLAbla
ten lęk jest straszny,moje zycie jest kosmarne, chce mi sie wyc - dlaczego ja nie moge byc normalna ?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewald Glombecki
bo masz tak uwarunkowana z jakichś przyczyn osobowość - może w dzieciństwie brakowało miłości okazywanej dla Ciebie przez rodziców? to jest niestety nieusuwalne, z tym trzeba żyć, można to jakoś korygować, efekty będą widoczne, ale nie ma szans, by neurotyzm przekuć w stabilna osobowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem se
A ja nie biorę nic. Przeżywam wszystko "na ostro" bez zamulania tabletkami. Doceniam bardziej te cenne chwile, kiedy czasami zycie wydaje się być piękne. Staram się zachowywać te dobre momenty w pamięci i sięgać po nie kiedy jest bardzo źle. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabalBLAbla
Ewald Glombecki - od jak dawna bierzesz Venlectine, poszukalam na google i to ma mnostwo skuptkow ubocznych. Nie czujesz sie przez to zmulony, nie masz problemow z mysleniem? Ja zastanawiam sie nad prozakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem se
Neurotyzmu się nie da wyleczyć. To "wdrukowane" w nas, w naszą osobowość. Nigdy nie dowiemy się jak to jest " normalnie" odczuwać, "normalnie" mysleć. Lepiej się z tym pogodzić i nauczyć żyć. I nie pytać : " .... dlaczego akurat mnie to dotknęło" ? Nie ma na to odpowiedzi. A właściwie jest :)) taka nasza osobowość, mamy ją w części w genach a w części ze środowiska, w którym wzrastaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabalBLAbla
ja juz nie mam siły tak zyc, jestem po 30-stce i jeszcze co najmniej 20 lat bede sie meczyc życiem :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem se
Dlaczego tak mało sobie zycia przypisyjesz? Mozesz żyć jeszcze ok.50 lat. Pamiętaj, średnia życia się wydłuża.:)) Coś taka niecierpliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabalBLAbla
nie dobijaj mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewald Glombecki
Venlectine jest lekiem nowszym od Prozacu, generalnie czuję sie po tym jedynie obojętny, ospały nie jestem. Wszelkie efekty uboczne są charakterystyczne dla pierweszych dwóch tygodni leczenia. ja jade już dwa lata na tym leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem se
Nie chcę Cię dobijać. Ale czasami mam tak dość swojego neurotyzmu, że zaczynam sama z siebie się śmiać. Przepraszam jesli uraziłam.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem se
Ewald.... zapytam tylko, czy masz zamiar brać to do końca swoich dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabalBLAbla
jestem se -nie uraziłas :-) Zazdroszczę, ze tak do tego podchodzisz Ewald - ale jak z ta obojetnoscia? Jest Ci wszystko obojetne czy tylko masz stlumione emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×