Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość Znudzonaaa.
No umawiam sie z innymi znajomymi. Ale jakoś zle sie czuję pomiędzy nimi... Natomiast z byłym nie mam w ogole kontaktu.. Pisałam do niego pare razy.. Chciałam pogadac.. zawsze traktował mnie chamsko. Wiem ze nie powiennam robić z siebie idiotki i pisać ale tak mi cięzko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whatever1987 wiem ale to dopiero jeden dzien mija i poprostu rozrywa mnie cos w srodku jak pomysle ze to koniec...a co mysli na ten temat co mi napisał??chce sie spotkac?skoro da znac jak bedzie wracał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Mam wielu innych znajomych, ale wcześniej nie utrzymywałam z nimi kontaktów i teraz jakoś zle sie czuje z nimi, tak jakbym nie miała o czym z nimi rozmawiać.. Ja probowałam zerwać wiele razy kontakty... Chciałam w koncu odpuscic.. Przestać miec nadzieje.. Ale w takie wieczory jak ten jest mi najgorzej. Nie potrafię po prostu zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxyz1
Właśnie to tu miałam napisać - a założyłam nowy topik i panoszy sie tam jakiś wkurzający yy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
fajnie że w ogole do Ciebie napisał wiesz zazdroszczę Ci.. Moj rzucił mnie przez smsa ;] Ja napisałam że spotkajmy się, niech chociaż mnie rzuci 'na żywo' , wiecie o co chodzi.. Nie chciał, w koncu po namowach przyjechał na poł godziny i załatwił wszystko 'byle szybciej' Potem gdy probowałam z nim pisać to traktował mnie jakby mnie nie znał... Jakby gadał z obcą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,naprawde,kazdy czlowiek jest inny i ciezko tak ocenic czy chce czy nie...ze tak powiem facetom sie w du**** poprzewracalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxyz1
jak cie rzucił przez sms-a to kretyn jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxyz1
Nie zasługuje na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzonaaa. wiem ze fajnie ze napisal ale sama nie wiem do czego by doprowadzilo to spotkanie..moze chce tez to zakonczyc skoro chce sie spotkac ..sama nie wiem..ta nie pewnosc mnie rozwala... no to nie mial za grosz mestwa ze poprzez smsa zakonczył..ale moze zrozumie i wroci..nikt nie wie co im tam w tej glowie siedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Nastka24 Mnie na początku po rozstaniu nie było tak zle. Wiesz czemu ? Bo myslałam że się pogodzimy.. Nieraz się strasznie kłocilismy a potem wszystko było ok.. Dopiero jak zrozumiałam że on traktuje mnie jak zero ogarnęła mnie rozpacz.. A jak usłyszałam od wspolnego znajomego, że poznał jakąś dziewczynę którą jest zainteresowany to serce mi pękło .. Ale mimo wszystko dobrze że o tym wiem.. Bo jakoś mam więcej siły by powstrzymać się przed napisaniem do niego. Myśle sobie, napiszę, a on jej to przeczyta ;/ Więc wole nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja to wszystko doskonale znam,jak jest rok akademicki to jeszcze idzie to wszystko wytrzymac bo tu sie z kims spotkam,tam sie spotkam a w wakacje jak sie nie pracuje-tak jak ja-to idzie kota dostac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Ja często wychodzę z domu, ale znajomi z ktorymi się spotykam są tylko znajomymi. Nie czuję sie przy nich swobodnie, jak przy starej dobrej paczce. Wiem, że potrzeba na to czasu, ale ja własnie teraz potrzebuję wsparcia kogoś bliskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Nastka24 A odpisałaś mu cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzonaaa a masz jakies takie swoje zainteresowania?cos takiego tylko twojego czym mozesz sie zajac jak ci zle?bo to tez pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Mam. Interesuję się wieloma rzeczami. Potrafię się tym zająć na długo, ale potem i tak to wszystko co się stało do mnie wraca, i to ze zdwojoną siłą. Nieraz myślę że jestem silna i dam radę, a po godiznie chce mi się wyć i napisac do niego. BYle tylko podtrzymać jakoś ten kontakt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxyz1
Tak to bywa z tymi dziadami - np. mój mąż ciągle gdzieś łazi sam, moje kumpele mężate i dzieciate, wołami ich sie z domu nie wyciagnie, a przecież sama nie pójdę do pubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blubel82
Wrocilam z pracy po 21.00 - zjadlam pomidorowa zupke i lody :D i ide zaraz sprzatac kuchnie bo straszny syf- jak ktos chce to moze sie dolaczyc do sprzatania skoro wam sie nudzi :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxyz1
Znudzonaa : facet, który rzuca Cie przez sms-a...naprawdę wróciłabyś do niego, gdyby chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxyz1
blubel82 - ja już posprzątałam, mam luz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie twardo powiedzialam ze pierwsza sie nie odezwe chociaz tez nie raz mam na to ochote,ale tak nie mozna,trzeba sie cenic i szanowac bo co nam zostalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
NIeraz mnie ściska jak pomysle jak mnie potraktował.. To jak mnie rzucił to jest nic w porównaniu z tym co robił wczensiej.. Ale wiesz że miłość jest slepa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie ma sie co oszukiwac dalej nam na nich zalezy :((i to jest własnie w tym wszystkich najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
To ja powinnam chcieć zerwac kontakt nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Jak sobie teraz pomyśle że jest na imprezie z jakimiś laskami.. A przecież on jest moj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×