Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość nieznudzony
wrONO, jeżeli zawsze z podtekstami, tooo mnie...zestresowałaś, bo muszę cały wątek od nowa czytac" - ze zrozumieniem"!:P ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przejmuj się
Czego tak panikujesz dziewczę drogie po prostu może odebrać nie może bo przecież "chyba" nie ma powodów by cię unikać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślałam, że warto, ale czasem może jednak pewne rzeczy zostawić w swojej głowie. Okej, zrobię pewnie mu tę ostatnią przyjemność i zorganizuję ten trójkąt cały. Ale jestem ciekawa co potem? Bo razem z nim wyjeżdżam. Hmm, bo ja jestem pewna, że mnie to nie kręci i nie będę potem miała żadnych zachcianek w stylu "teraz trójkąt, potem czworokąt, seks grupowy, gang bang, swing, doggging..." i co tam jest jeszcze :P Ale myślę, że jemu nieźle odbije i będzie mi przykro, że z naszej znajomości nic więcej nie wyniknie :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka nie dopisuj sobie historii do tego bo sie tym zakatujesz,nie odebral bo nie chcial,ale to nie znaczy ze jest z inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
czarna wrONA nieznudzony daj spokój Naprawdę nie warto No maszzzzz!! I teraz do końca życia będę w niepewności żył, co ta wrONa podtekstami chciała ludzkości przekazać???:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whatever1987,Wiem że miłość boli :) Ale czasami trzeba użyć rozumu ,a nie tylko myśleć sercem ,jemu tez musi zależeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem i dlatego pisze Nastce zeby sie nie narzucala,trzeba sobie dac czas zeby ochlonac,kazdy sobie musi przemyslec wszystko a nie tak na swiezo i bolesnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie On ma z Toba nieziemskie przeżycia:D,ale wydaje mi sie że za żone Cie nie weźmie:D I nierób nic na siłę ,bo nie warto,bedziesz później mieć wyrzuty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
czarna wrONA nieznudzony ,jakoś to przeżyjesz :(..no tak, ale co będzie za zycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whatever1987,czas...i jeszcze raz czas...lepiej nie robić nic na chybcika bo potem sa z tego tylko "niechciane dzieci":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes glupia!!cen sie dziewczyno napewno masz duzo do zaoferowania,docen sie najpierw sama to wtedy docenia cie inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisal mi ze nie obiera bo siedzi z kolegami i ze nie bedzie debatowal przy nich...i ze jutro musi wczesnie wstac ..i ze mam isc spac..eh dobrze mu sie mowi..jak ja mam teraz zasnąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×