Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Cześć. Cholera, mam pewną rozkminę i nie mam z kim pogadać o tym :O Ale nie mogę tak otwarcie na forum. Zastanawiam się co robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria maria
no taki upał..że nic się nie chce...w tv fajnych filmów brak..tylko net został:D a ja słucham lady gaga ajelnadro..zwariwałam na punkcie tej piosenki:D gaga ma głos b podobny do madonnyy. ludzie albo na wakacjahc albo na randkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
...rzeczywiście wrONO, przegiąłem z trzyzmianiowozmianą, jeżeli o prace chodzi. Gdzie dzis znależć nowa pracę co trzy dni!!!:")))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,zgadzam sie :D:P,nudne aż do obrzydzenia:P I potem nie dziw że starzy ludzie juz maja dosc i chca umierać . maria fajna ma gaga ta piosenke :D,muszę sobie przypomnieć :) Fajnie ,dawaj na forum ten problem co kilka głow to nie jedna:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blubel82
🌼 kto przyjdzie i posprzata ze mna? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się, że osoba zainteresowana to przeczyta, bo tutaj bywa :P Chodzi o faceta i 2 dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odezwał się jeszcze a jest juz po 22 :( mowil ze da znac jak bedzie wracal po 22 i ciszaaaaaaaaaa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
..no własnie,... ci co gałują w monitor, to dopiero muszą się nudzić, czytac pierdoły, które inni napisali...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
wrONO, ciekawe jest to co Wy piszecie, ..bo moich postów to nawet sam nie moge strawić;)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, chciałabym, żeby tak było :D Ale mój problem to się raczej na jakieś forum erotyczno-uczuciowe nadaje ;) Jak chcecie się ze mnie pośmiać, to mogę w sumie napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewszyny :D,ja sie trzymam reguły że facet to śfiinia:] noo może nie wszyscy :P bez urazy panowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
..inaczej mówiąc, wrONO, sam nie mogę z sobą wytrzymać - gorąco, samotnie.., a perspektywa "niesamotności" niby bliska, bo już jutro cos sie kręci.. Ale mglista jakaś ta perspektywa, że prawie żadna!;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
Taaaakkk!!!?? WrONO!??? Sfiiinka??? A ja własnie chciałem napisać, żee....ptaki lubię!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony :D,że jak ??:Djesteś samotny ,czy bedziesz samotny :D??bo jak zwykle nie kumam :P Was facetów cięzko zrozumieć :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
samotny dziś!! Niby jutro miałem juz nie być samotny, ale jak wspomniałem ta perspektywa jest mglista jak jesienny wieczór w Londynie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×