Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość nieznudzony
No nie focham się,...bo ja tez lubie ptaki, "ptakowe" czy jak im tam,... dla jasności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka a jak długo sie nie odzywa??:) wiesz ..facetowi to lepiej dać czas aby sobie wszystko przemyslał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
Mówisz nieznane,... owszem, ale od tego sa wróżki, żeby te wyrokim podgladać!??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie pomoze...ale co mam zrobic teraz gdy napisal ze da znac jak bedzie wracal a on milczy :((( te czekanie mnie doluje..taka mam ochote sie z nim zobaczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna wrona no nie odzywa sie od ponad 1h bo wczesniej gadalam znim tak jakos o 15 a pozniej poszedl na kurs i po kursie napisal mi smsa ze bedzie w domu po 22 i ze da znac jak bedzie wracał...nie wiem co mam o tym myslec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uwaga: Od kilku lat znam pewnego faceta, nasze relacje zawsze były "dwuznaczne" i teraz spotykam się z nim, ale chodzi tylko o seks. To znaczy... tak było na początku, a teraz sama nie wiem. On daje mi sygnały, że chce czegoś więcej, ale jak go o to pytam, to przeczy. Sama też nie wiem czy ja chcę czegoś więcej. Z jednej strony - tak, z drugiej - nie, bo mu nie ufam (jest zbyt przystojny, żeby mu ufać :P i trochę go znam). Wiem, to głupi układ i bla, bla, bla... W każdym razie kiedyś miałam taką fantazję, żeby się przespać z dziewczyną i mu o tym powiedziałam. On się na to napalił oczywiście i chce trójkąta. Dobra, spoko, pomyślałam, że to i tak mało prawdopodobne, więc się zgodziłam. Jednak ostatnio zrealizowałam swoją fantazję i przy okazji przekonałam się, że jestem 100% hetero. Było miło i takie tam, ale to nie to. Dziewczyna ta okazała się chętna na trójkąt... No i tu są schody. Mogłam milczeć, ale stwierdziłam, że raz kozie śmierć. On jest zachwycony, a ja jakoś czuję, że wcale nie chcę się z nikim nim dzielić. Nie wiem, co robić, ale pewnie po prostu niedługo zakończę ten cały cyrk... I co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
"czarna wrONA Nastka ......................?? wiesz ..facetowi to lepiej dać czas aby sobie wszystko przemyslał " Ooooo, niby wrONA a jaka mądra!!:) Trafiłas w sedno, Ptaszysko!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka ,bądź silna:) najgorsze co może być to nadgorliwość :O Nieznudzony :Dja nie wierzę w takie bajeczki :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jakby mogl to da znac ale tego nie robi a ja siedze w tel w rece i patrze czy zadzwoni czy napisze czy sama zadzwonic ..masakraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
"czarna wrONA Nieznudzony taaa ptaki sa fajne" Sorry, ja z zapytaniem!! WrONO czy szukac tutaj podtekstów???:)) I juz sie nie odzywam bo teraz pewnie będzie debata nad wyznaniem Fajnistej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaraj sie nie odzywac pierwsza,moze jeszcze poprostu nie wrocil?a moze wrocil i nie wiem je kolacje albo bierze prysznic?wiem ze ci trudno ale sprobuj sie nie narzucac bo cie zbyje byle czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne jest, nie? :D Matko, jak ja siebie nienawidzę za takie akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zalamana ...napisal mi ze bedzie pozno i ze mam isc spac.pa ::((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
A ić,;)...ino nie za mocno, bo udusisz!!:) PS. Dziwne, że nie wierzysz w bajeczki. Nie znałem dziewczyny, która by do wróżki nie łaziła.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz odezwal sie,nie odpisuj mu od razu o ile wogole bedziesz odpisywac,niech sie pozastanawia co ty mozesz robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×