Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość dla Nieznudzonego
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kimś miłym to pjecie wzgledne...Bo nie sztuka jest "popisac"... ale skutecznie rozmawiac, to juz cos:-))) a Tutaj chyba bedzie ciezko....Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuzwaaaaaaaaaaa, ależ się rozrósł mój temat, no pięknie, jestem z siebie dumna ! :D Poczytam sobie co pisałam te pare miesięcy temu, tyle się od tego czasu zmieniło.. Jest ktoś ze starej gwardii ? :D Kto mnie kojarzy ? :P Na początku pisałam pod nickiem 'znudzonaaa' ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastkka, nieznudzony ? Reszty nickow niestety nie pamiętam. Co z tą Nastką się w końcu okazało ? Wiem że jestem udana i się ogarnęłam po kilku miesiącach żeby zajrzeć, ale mam nadzieję, że wszystko ok u Was :) I nie siedzicie już sami w domu w piątek wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) A ja byłem u Ciebie juz na trzeciej stronie, pod tym samym nickiem co teraz. Ale sie do mnie chyba nie odzywałaś, nie pamietam zresztą!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu siedzę sam...:O Miałem jedna dzidzię przez jakiś czas, przychodziłą do mnie,...... super babeczka, ale w końcu wyjechała, i nie wiadomo czy wróci. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna wrona, whatever, fajnie ? Mam nadzieję, że ktoś pamięta starą wariatkę w depresji, która się użalała nad sobą, bo chciałabym się Wam pochwalić jak wiele się u mnie zmieniło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, pamietam jak jej doradzalismy, pamietam:). Ale nie wiem co z nią. Jedynie z Fajnie utrzymuję kontakt.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiegonaj w NJ2011:) niestety Niwznudzony pomimo moich przeprosin [juznie wiem za co] nie odpisalmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×