Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość Ania96489
nie wiem juz co robic .. :(( miałam kiedys ukochana przyjaciółke prosto od serca ... ale znalazła sobie inna (moim zdaniem była zazdrosna ze ja mam kogos a ona nie) kurcze głupio jest tak siedziec całe dnie samemu w domu i byc od kogos zaleznym :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamtego topiku nie chciało mi się szukać, nie dodawałam go wówczas do ulubionych. Tu weszłam przez przypadek, bo tytuł topiku pasuje do mnie. Wprawdzie dzisiaj nie piątek, a niedziela, ale samotny wieczór - to zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP tamten topick cienko przedzie tu lepiej jest Fajnie pobiegalas?? a N zaginal:) i Pomaranczowa Linger wcielo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''tu lepiej jest'' To przygarniecie mnie na weekendy? Począwszy od kolejnego, bo dzisiaj to już zaraz będę uciekała, ale w następny piątek pojawię się i będę wam marudziła ;) Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony pojechał rowerem, po 10 kilometrach okazało się, że dalej nie da rady ( starość, zaczęło strzykać w kościach ) więc teraz stoi na drodze i próbuje złapać okazję coby ktoś go dotransportował do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp, ja to nawet normalnie w dni robocze tu siedzę ;) Pobiegałam ze 40 minut ufff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo trwało zanim udało się odkurzyć swój nick. ;) Ile to już lat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaglądam w dni robocze :) ale nie zawsze chce mi się odzywać więc poczytam trochę i zaraz uciekam. A w weekendy mam sporo czasu więc rozkręcam się ;) ''Pobiegałam ze 40 minut ufff'' Podziwiam, mi nie chciałoby się, zwłaszcza w taka pogodę jak dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP w tygodniu tez jestes tu mile widziana:) ojjjjj obys nie wykrakala z Nieznudzonym:D Fajnie wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''ojjjjj obys nie wykrakala z Nieznudzonym'' A może jadąc rowerem zobaczył ładną dziewczynę, zagadał i teraz umawia się z nią na kawę albo kino :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przyjdzie ktoś nowy i będzie Was podrywał. :P Cieszycie się, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP to jest o wiele bardziej prawdopodobne niz z tym stopem:D Linger moze sie ktos faktycznie nowy zjawi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to pogoda jest nawet w porządku. Wiatr jest, więc całkiem przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP30 ,.."holero" jedna, już ja Cię dopadne kiedyś,zobaczysz!!:PPP Będziesz mi tu Sett straszyć i zwątpienie siać!!??:) Cześć Wam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam, że z Ciebie amant. :P Jak widać, nie tylko kafeteryjny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny cytat mi zapadl w pamieci z dzisiejszego filmu kobiety sa jak majowe kwiaty, po scieciu krotko sie trzymaja:P czy jakos tak to lecialo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''już ja Cię dopadne'' Uf, dobrze, że zamknęłam drzwi na dwa zamki, okna też szczelnie pozamykane ... jestem bezpieczna w domu, mogę spokojnie siedzieć przed komputerem :D a i iść spać też bo nie da się do mnie włamać. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sett, zauważ,że nie zostałem tam,... Co prawda musiałem bohatersko uciekać( wiem, to brzmi paradoksalnie ale tak było), ale z cnotą uszedłem!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger, Lingeeerr - uskrom się, bo i na Ciebie może przyjśc kolej! ( możewsz wykrakać):) )))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×