Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

Kopelinko, A dlaczegoz to nie widniejesz jeszcze w naszej tabelencji????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisywac sie natychmiast :) Obie! Dziewczyny, dzisiaj mija miesiac odkad Thinki zniknela :( Cos sie musialo wydazyc, zawsze byla baaardzo aktywna. Jest zalozycielka tego topiku. Moze ten jej wirus zoladkowy i dziwna @ o ktorych pisala ostatnio to ciaza? :) Thinki gdzie jestes kochana!!!!!! Daj jakis znak zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !Dzięki Ewelka za małe słowa otuchy;)a więc mam 22 lata i z narzeczonym staramy sie od 1.5 roku o dzidziusa ale chyba nigdy się tego nie doczekam;( kiedyś lekarz zapisał mi luteine miałam brać przez 3mc ale nic nie pomogło;( Najgorsze dla mnie jest jak ktoś z bliskich znajomych oczekują dziecka nawet nie potrafię im pogratulować z serca;(strasznie im zazdroszcze:/ cały czas wierze w to ze w końcu mi się uda i doczekam się dwóch kresek;)popłakałabym się chyba ze szczęścia;D czytałam teraz dużo o wiesiołku może mi pomoże ale mam pytanko można go dostać bez recepty?pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to wszystkie was witam bo jestem tu nowa;D i wierze w was ze wam się uda tak i mi się kiedyś może uda;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Kochane!!!!!!! Widzę, że jeszcze o mnie pamiętacie!! :) Przepraszam, że tyle czasu się nie odzywałam i mam nadzieję , że przyjmiecie mnie z powrotem ;P Miałam małe problemy rodzinne i po prostu nie miałam głowy do tego aby się udzielać na forum. Ale sytuacja jest już opanowana :) Teraz muszę nadrobić zaległości i poczytać poprzednie posty ;). Ewelka dziękuję, że się martwiłaś - ale ten wirus żołądkowy to niestety nie to, czego tak bardzo pragnę.. zresztą jak my wszystkie ..Dzisiaj jest mój 2 dc Witam serdecznie nowe kolezanki - super, że nasze grono się powiększa! Piszcie kochane co tam u Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozzka jestem przekonana , że wszystkie kiedyś doczekamy się takiego maleństwa. Uda się nam , na pewno to tylko kwestia czasu! Pytałaś się o wiesiołek - wiec powiem Ci, że można dostać go bez recepty. Ja w poprzednim cyklu po raz pierwszy go spróbowałam i muszę przyznać ze efekt jest zadziwiający . Jak poprzednio ilość mojego śluzu była znikoma tak po kilkunastu dniach przyjmowania wiesiołka było go nieco więcej .. przynajmniej takie odnosiłam wrażenie. W tym cyklu również zamierzam go zażywać. Wiesiołek, który ja mam nazywa się OEPAROL, 60 kapsułek kosztowało mnie nieco ponad 20 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki witam !Miło że w końcu jesteś i mogę "poznać" założycielkę wątku :) Ja po wiesiołku też widziałam i odczuwałam różnice,dlatego od nowego cyklu wprowadzam spowrotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kopelinko :) Milo ze jestes. Sprobowac nalezy wszystkiego co moze pomoc a i na pewno nie zaszkodzi;) Zastanawiam sie tez nad zakupem castagnus'a - wiele pozytywnych opinii o nim wyczytalam .. A Ty jak długo się starasz .. wiem wiem, pewnie gdzieś już pisałas i jak tylko znajde chwilke czasu przeczytam wszystko, co przegapilam ;) Tymczasem lece do kolezanki na male pogaduchy, pozniej postaram sie jeszcze zajrzec ! pozdrawiam cieplutko papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mojej kochane babeczki, dostarlam do POLSKI jestem u rodzicow i co..dostalam grypy...wrrrrrrrrrr co do tabelki prinzesska wiek 27,12.09(jakos tak)..cykl staran..ok 85-90 witaj thinki100...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki thinki100 za nazwe tego leku ;) postaram się jutro pójść po niego do apteki:) a nóż widelec może pomoże;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten castagnus można dostać bez recepty? muszę wszystkiego spróbować może w końcu pomoże he a jak będzię trzeba to mojego boya tez będę waszerować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki thinki100 za nazwe tego leku ;) postaram się jutro pójść po niego do apteki:) a nóż widelec może pomoże;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiećie co?czytałam o castagnusie czy jakos tak... i dowiedziałam się ze nie powinno go się brać na własną rękę najlepiej pierw skonsultować się z ginem. Ja narazię będę brała wieśiołek;) do lekarza ide w Listopadzie to się popytam o ten castagnus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc bo pewnie wszystkie już śpicie...i się staracie;) mój boy w delegacji więc mam chwilowy celibat;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwijcie sie!! Poki co aktualizuje tabeleczke :) NICK........ WIEK........ ..DATA OSTATNIEJ @............ CYKL STARAŃ Thinki100...... 25........ .......22.09..................................15 EwelaK..........25........ .......03.09...................................10 dziubasek25...25................19.08.................... ..............13 jenyyy..........27................29.07.................. ................15 neonka25......25.................19.08................... ..............17 kasiulaha......26.................20,09.................. ................17 iz27............27.................11.09...... (przerwa na leczenie) 16 Nowe koleżanki również zapraszam do dopisania się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki!!!!!!!!!! Nareszcie jestes!!!!!!!!! Martwilam sie, bo raczej nas nigdy nie zaniedbywalas, ale problemy rodzinne sa zrozumiale, mam tylko nadzieje, ze wszystko juz ok :) I ciesze sie ze jestes. U mnie nic nowego, juz po owulacji i po ostrym przytulanku, no i teraz kwestia czasu i albo znow @ albo moze nie :) Nie nastawiam sie absolutnie, jakas nadzieja jest, bo to byl pierwszy cykl z testowaniem owu i ksiazkowym dzialaniem :) Mezowi postanowilam nie mowic kiedy mam owu, zeby sie chlopak dodatkowo nie stresowal a ja sobie tez tego do glowy specjalnie nie bralam. Zobaczymy co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewelcia trzymam mocno kciuki aby sie udało!! U mnie dzisiaj 4 dc takze do owulki jeszcze troche pozostalo.. Czasem zastanawiam sie czy sobie nie odpuscic tego wyliczania dni... Ale chyba bym nie potrafila tak poprostu nie myslec o tym:) Taki typ ze mnie ;) Poprzedni cykl mialam monitorowany, w tym m-cu rowniez planuje jechac na monitoring. Ewela a czy Ty mierzysz dodatkowo temperature ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........ WIEK........ ..DATA OSTATNIEJ @............ CYKL STARAŃ Thinki100...... 25........ .......22.09.....................................15 EwelaK..........25........ .......03.09.....................................23 dziubasek25...25................19.08.................... ................13 jenyyy..........27................29.07.................. ..................15 neonka25......25.................19.08................... .................17 kasiulaha.......26.................20,09.................. .................17 iz27.............27.................11.09........(przerwa na leczenie) 16 prinzesska.....27.................12.09.............................ok 85-90 Pozwolilam sobie dodac do tabelki nasza Prinzeske, ktora wczesniej podawala swoje informacje, no i postanowilam poprawic swoje cykle staran, bo to jest najszczersza liczba :( Prawda jest taka ze od subu nam nie wychodzi a w poniedzialek mija od niego dwa lata. Wczesniej wpisalam w tabele mniejszy numer, ale on bardziej odzwiarciedlal liczbe cykli przez ktore sie juz zamartwiam i bardziej zwracam uwage na szczegoly. Thinki, Temperatury nie mierze, nie bardzo nawet lapie o co w tym chodzi. Troche czytalam, ale nie wprowadzilam w zycie. A czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, bo podgladalam troszke inne watki i tam dziewczyny pisza o obserwacjach sluzu i o mierzeniu temperatury .. i ze po tym nawet potrafia poznac kiedy dokladnie maja owulacje. Ja tez nie mierze. to nie dla mnie i nie pasuje do mojego trybu zycia ;P Ja tez juz jestem nieco ponad 2 lata i miesiac po slubie. Staramy sie troche krocej, no ale.. najgorsze dla mnie to jak ktos dociekliwie pyta sie o dziecko .. kiedy powiekszymy rodzine albo cos w tym stylu .. Dziala to na mnie jak płachta na byka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak! Dociekliwe ciotki i wujkowie, ktorzy zawsze przy przywitaniu najpierw ogladaja brzuch a pozniej jest "sto pytan do..." Czesto mam chec wykrzyczec im ze czesto z tego powodu nie przesypiam nocy, ze sporo juz lez wylalam, ale to absolutnie nie jest ich sprawa i prosze mnie wiecej nie pytac i zajac sie wlasnym zyciem! Problem tkwi w tym, ze ja nie umiem ludziom robic chamstwa, choc czesto mam chec :) Dociekliwi sa perfidni!!!!!! I tyle! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też często muszę się ugryźć w język z tego powodu :( Czyzbysmy na forum dzisiaj byly same ?? Ciekawe gdzie podziewaja sie pozostale kolezanki ..?? Halo! Meldowac sie dziewczynki! :) Ewelcia a ktora to u Ciebie godzina teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero 12:30 po poludniu, siedze w pracy do 14-stej wiec jeszcze cale sobotnie popoludnie przede mna. A u Ciebie wieczor. A nasze dziewczynki zapewne gdzies baluja przy sobocie :) Wiesz Thinki, dzisiaj z czystej ciekawosci, zmierze sobie temperature, a wlasciwie to z tego co czytalam, to z samego rana sie chyba powinno mierzyc, to moze poczekam do jutra :) I o ile dobrze rozumiem, to jesli bedzie ok. 37 to znaczy ze jest sznsa na to ze sie udalo tak? hahaha Przeciez podwyzszona temp. mozna miec z wielu roznych powodow. Kurcze, ja sie chyba do tego nie nadaje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, temperature mierzy sie rano zaraz po przebudzeniu . Wiec lepiej poczekaj do jutra chociaz jezeli masz miec podwyzszona to i tak bedziesz miala :) Temperatura przed samym @ (tzn dzien lub kilka godzin przed @) spada. A jezeli podwyzszona sie utrzymuje powyzej 14 - 16 dni to wtedy szanse sa dosc spore .. no ale ykhm .. to trzeba mierzyc codziennie zeby wiedziec ile dni tempka jest juz podwyzszona ;) ja wiem ze zaraz po owulce mam 37 - 37,1 - kilka razy mnie podkusilo i sprawdzilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym balowaniem to pewnie masz racje!! Niech baluja i nie mysla o starankach .. :) Ja jutro mam zjazd(studiuje zaocznie) wiec o balowaniu w ten weekend moge tylko pomarzyc :) A jak u Ciebie wyglada sprawa z alkoholem, kawa czy co tam kto lubi :) Ja jestem kawoszka i dziennie musze przynajmniej jedna mocna kawe wypic , jezeli chodzi o alkohol .. hmm to nie powiem tez lubie czasem zimne piwko lub jakiegos drineczka wypic :) Dobrze ze chociaz nie pale bo to by bylo za wiele hehe.. przy staraniach chyba z reszta zadnych uzywek tego typu nie powinno sie stosowac.. ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z kawa tez tak sobie, bo jedna dziennie wypijam, to moj poranny rytual. Z alkoholem nie jestem "za-pan-brat", raczej tak jak ty, raz na jakis czas slabe piwko z sokiem malinowym(koniecznie), drinkow nie lubie, czasami jakas lampka wina. Alkohol zle wplywa na moja luszczyce(od 7mego roku zycia sie z nia zmagam) wiec staram sie nie naduzywac :) Jesli chodzi o palenie to roznie ze mna bylo, i przyznaje ze raz na jakis czas do towarzystwa zafajcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelcia, Ja kiedys palilam nalogowo .. Dopiero po dluzszym czasie dotarlo do mnie ze to dobrze nie wplywa na moje zdrowie a ja nic nie mam poza tym ze czuje satysfakcje z wciaganego dymu . I z dnia na dzien tak po prostu rzucilam. A co ! :) Choc przyznam sie ze czasem ja jestem na wiekszej imprezie i troche wiecej podpije to potrafie 1 papierosa spalic ale po tym na 2-gi dzien zawsze umieram i jestem zla na siebie ze znowu palilam. Ale to zdarza sie z raz czy dwa na pol roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×