Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

Witajcie:) Dlaczego ciągle brak dobrych wiadomości? :( Thinki ja zamierzam własnie brać wiesiołek dokładnie tak jak Ty. zaczęłam dopiero od tego cyklu. swoją drogą to dokładnie przeczytałam ulotkę dołączoną do opakowania i nie było tam nic wspomnianie o jakichkolwiek przeciwskazaniach w czasie ciąży. W ogóle nic o ciąży nie było!!! Dziwne skoro wiadomo, że wiesiołek szkodzi w czasie ciąży. Pozdrawiam gorąco wszystkie dziewczątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, Stalo sie wczoraj cos bardzo dziwnego i bardzo sie teraz martwie. Nie chce panikowac, bo z lekarzem jeszcze nie rozmawialam. Pojechalam wczoraj po pracy do sklepu i kiedy schylilam sie po cos, ni stad ni z owad cos mi zaczelo leciec, tak jakby sie z czegos wylalo. Wustraszylam sie i szybko polecialam do kasy, w drodze do auta polecialo drugi raz, nie towarzyszyl temu zaden bol. Gdy dotarlam do domu, okazalo sie, ze to pierwsze to byla brazowa wydzielina, a drugie to sporo krwi i taka jakby skoreczka, blonka, sama nie wiem jak to opisac, ale to nie byl skrzep :( W pierwszej chwili pomyslalam ze to @ przyszla kilka dni za wczesnie, choc u mnie za wczesnie sie nigdy nie pojawia. Problem tkwi w tym, ze nie dostalam boli okresowych jak zawsze i @tez brak. Minelo 12 godzin i nic sie nie dzieje, nic nie boli, czuje sie normalnie, tylko piersi nadal daja o sobie znac, nic poza tym. Nie wiem co myslec.... :( Czy mozliwe jest, ze to poronienie? Nawet jesli zaszlam w ciaze, to dopiero 2 tygodnie minelo od owulacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny, Ja wlasnie wczoraj nabylam Wiesiolek Eoparol czy Oeparol, w kazdym badz razie, przestudiowalam ulotke i na mojej wyczytalam, ze kobiety w ciazy i w trakcie laktacji powinny skonsultowac sie z lekarzem zanim zdecyduja sie na jego zarzywanie. Dziwne, ze u ciebie nic o tym nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny U mnie jest tak samo napisane jak mowi Ewela, w czesci "Ostrzeżenia" Ewela! Plamienia w ciazy sa mozliwe, jednak lepiej skonsultowac to z lekarzem. Jezeli masz mozliwosc zrobic b-hcg to radzilabym Ci szybciutko ja zrobic aby miec pewnosc. Na usg lekarz moze jeszcze nic nie zobaczyc jezeli to jest ciaza. A z wynikiem bety bedzie mogl dac Ci cos na podtrzymanie ? z tego co wyczytalam to przy poronieniu jest duze krwawienie. Jezeli moge Ci cos poradzic to rowniez powstrzymaj sie od wspolzycia do czasu kiedy bedziesz miala pewnosc , tak aby ewentualnie nie zaszkodzic fasolce.. Jej... czuje ze Ci sie udalo a moja intuicja sie ostatnio dobrze spisuje!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska_G20
hej dziewczyny czy moge do was dolaczyc:(my z mezem staramy sie o dzidziusia od ponad 2 lat duzo lekarzy od tego czasu zmienilam i wkoncu trafilam na super lekarke mielismy duzo badan maz zdrowy ja niby tez owulacja ok hormony tez teraz czeka mnie laparoskopia 26 pazdziernika i strasznie sie boje:(tak bardzo pragne mojego malenstwa ze szok jestem totalnie zallamana zrobilabym wszystko zeby miec moje upragnione malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aska_G20 milo ze tu zajrzalas , kazda nowa osobka jest tu mile widziana ! W koncu kazda z nas trafia tu z takiego samego powodu.. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki, Szczerze mowiac to juz przestalam brac pod uwage fakt ze to moze jednak ciaza :( Po wczorajszym zdarzeniu, boje sie bardziej ze to jednak... ale co tam, lepiej nie krakac jak sie nie ma pewnosci. Jesli do jutra @ sie nie pojawi to rano zrobie kolejny test a na krew to nie wiem kiedy... Zaraz zadzwonie do swojego lekarza. Kurcze tylko,ze jak ja wyjezdzam do pracy to ich jeszcze nie ma a jak wracam to juz sa zamknieci :( Moze gdzies indziej??? Hmmm.... Kobietko jesli twoja intuicja nie zawiedzie cie i w moim przypadku, to normalnie.......... Jak bede kiedys w Polsce to przejade sie w Twoje strony, zeby Cie wlasnorecznie usciskac :) Dzwonie do ginka !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Dzwon , dzwon! i daj koniecznie znac Serdecznie zapraszam na kawuche i ciacho, no oczywiscie dla mnie kawuche a dla Ciebie jezeli sie nie myle na soczek i ciacho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonilam i moga mnie przyjac dzisiaj o 18.30, a pracuje do 18.00 i to baaaardzo daleko od tej kliniki, wiec teraz musze ublagac swoja szefowa, zeby pozwolila mi wyjsc wczesniej. Chyba musze jej powiedziec o co chodzi, bo to przeciez sprawa zycia lub.... lub zycia!!!!! O!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela nie wiem jak wyglada u Ciebie sytuacja w pracy ale ja bym jednak nie mowila o co chodzi :/ Powiedz ze np zle sie czujesz .. to zawsze pozniej jezeli to nie bylaby ciaza( a trzeba brac taka ewentualnosc pod uwage ) oszczedziloby Ci tlumaczenia i setki pytan . Nie uwazasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki, Jestem z menadzerka dosc blisko, ona wie ze staramy sie juz dlugo :( I wie jakie to dla mnie wazne. A ja wiem, jak bardzo ona ceni sobie szczerosc i nie potrafilabym jej sciemniac. Poza tym, ja tam chce isc zeby wiedziec co jest, ale naprawde nie ludze sie ze jestem w ciazy. Obawiam sie tylko, zeby nie okazalo sie ze to tak wczesne poronienie. Tylko nawet przy tak wczesnym poronieniu powinny wystapic jakies bole i bardziej obfite krwawienie, a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, rozumiem. Jezeli masz taka szefowa i ona wie o staraniach to moze i masz racje zeby jej powiedziec.. Ewela to na pewno nie poronienie. A moze to plamienie implantacyjne hm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wpadłam na chwilę bo zaraz lece się kąpać. Dopiero dotarłam do domku bo po pracy jeszcze umówiłam się z koleżankami na małe ploteczki:) Thinki, Ewela, moja ulotka z oeparolu jest strasznie uboga i naprawdę nic na niej nie ma o ciąży. Jedyne ostrzeżenia dotyczą dzieci do 6 roku życia i trzy inne dotyczące naprawdę pierdół. Ten lek mam firmy Adamed. Trochę się zmartwiłam że nie załączają tak ważnej informacji w ulotce. Ewleka, bardzo dobrze że idziesz do lekarza bo koniecznie musisz skonsultować to co się dzieje. Oby wszystko było dobrze. Po wizycie daj koniecznie znać. Witaj Ąsiu:) dopisuj się do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki, Przeszlo mi to przez mysl, ale w 27 dniu cyklu????? Chyba nie bardzo. Owulacje mialam miedzy15-17 dniem cyklu. Chyba! A juz nie wiem. O 17.00, czyli juz za niecale 3 godziny, wychodze z pracy i gonie do ginka. Wtedy bedzie wiadomo co i jak. Co by to nie bylo, dam znac jak juz wroce do domu. Wy bedziecie juz wtedy smacznie spaly, wiec jutro sobie poczytacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organizm czasem płata nam rozne figle.. Trzeba byc pozytywnej mysli :) Gin na usg moze jeszcze nic nie zobaczyc bo moze byc za wczesnie ale moze wysle Cie na badanie z krwii ! Szkoda ze to az za 3 godziny bo pewnie do tej pory juz padne jak kafka :) hehe Czy to ta sama strefa czasowa co w Nowym Yorku ? O ile dobrze policzylam teraz jest u Ciebie 14:24 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska_G20
hej dziewczyny dzieki ze przyjelyscie mnie do swojego grona ja mam 23 lata i zero nadzieji na mila wiadomosc nawet nie wyobrazacie sobie jak strasznie boje sie tego laparo ale wszystko dla mojego malenstwa najbardziej boje sie ze nie dostane @ tak jak powinnam i bede musiala przesunac zabieg a tego nie chce bo juz sie nastawiam psychicznie a wy ile sie staracie?mialyscie laparo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, nie stresuj sie bo stres robi swoje i to on moze przesunac ta wstreciuche @. Kiedy masz ten zabieg ? Ja staram sie juz 15 miesiecy. Nie mialam laparoskopii, jak narazie moj lekarz mi nic na ten temat nie wspomnial.. Nie wiem czy to dobrze.. czy zle . jedno jest pewne po zabiegu bedziesz miala pewnosc co do swojego zdrowia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieg mam 26 pazdziernika oczywiscie jesl dostane @ prawidlowo no tak bede miala pewnosc ale szlak mnie trafia w ciagu ostatniego tygodnia (tak sie zlozylo) 4 moje znajome urodzily piekne zdrowe dzieciatka chyba niczego na swiecie tak nie pragne jak fasolki.a Ty jakie badania mialas z mezem?moja lekarka zaproponowala mi laparo bo podobno jest skuteczne i po tym zabiegu sa duze szanse na to ze zajde juz nawet w pierwszym cyklu po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, nic się nie bój, pewnie będziesz miała robiony ten zabieg ze znieczuleniem. Ja do tej pory miałam histeroskopię ale jeżeli w dalszym ciągu nie uda mi się zajść w ciążę to czeka mnie badanie hsg, po którym ponoć też duża grupa kobiet zachodzi w ciążę bo podczas tego badania rozszerzają jajniki itd. Ale tak samo miało być po histeroskopii i d...pa. Ile się staracie i czy miałaś przeprowadzane inne badania np. hormony itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, wszystkie tu jedziemy na tym samym wozku tyle, ze kazda z troszke innym bagazem doswiadczen :) Jedna jedzie na nim dluzej, inna nieco krocej, ale wszystkie dazymy do jednego celu :) Zostan z nami a napewno bdzie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, ale was tu dużo, witam nową kolezankę Asię :) jak tak was czytam to tęsknie za tymi starankami jak cholera... kurcze nie wiem kiedy moje życie wróci do normy, bo póki co z domu wychodzę rano a wracam około 22-23 - i oboje z mężem padamy... mimo to wciąż wierzę że jeszcze zostanę mamusią choć życie rzuca mi pod nogi same kłody :( pozdrawiam was cieplutko i ściskam z całego serca. dziewczynki jestem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Thinki, miedzy mna a Nowym Jorkiem jest godzinka roznicy, u nich zawsze o godzine pozniej . A miedzy mna i wami moje drogie, az 7 godzin :) Zaraz wychodze z pracy i jade. Uufff.... Mezowi nie powiedzialam i nie wiem czy to dobrze, ale jest dzis w pracy do pozna i nie chce go denerwowac. Wie o wczorajszym zajsciu i to juz nie za dobrze zniosl. :( Biedny moj skarbus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam! Jest zle! Nie ma ciazy i nie bylo, narazie nie zapowiada sie tez zeby sie pojawila w niedalekiej przyszlosci. Okazalo sie za dwa tygodnie musze isc na biopsje, i nie wiem co bedzie dalej. Od ostatnich badan, czyli 1,5 miesiaca, scianki macicy zdazyly zebrac jakas stanowczo za gruba wysciolke, tak jakby skrzepy czy cos i kawalek tego mi sie wczoraj odkleilo i wylecialo :( Nie jest dobrze, pobrali krew na hormony, na morfologie, mocz, zrobili zwykle badanie ginekologiczne a pozniej jeszcze usg wewnetrne i zawnetrzne. Jestem wykonczona, fizycznie i psychicznie jeszcze bardziej. Mam dosc. Przestaje probowac. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelak spokojnie.... napewno nie jest tak zle i wszystko szybko ,sie wyjasni...a ze porobia badania to dobrze, moze to tylko zaburzenia hormonalne, a biopsia to tylko proforma. Wiec glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie boj sie i co najwazniejsze podejdz do wszystkiego spokojniej i na luzie... Ja mialam w pazdz zeszlego roku laparo, nie jest tak zle. Dosaniesz pelna narkoze. U Mnie byl wycinany torbiel i zrosty i pierwsze dni,nie bede klamac ale po zabiegu mialam bole... u ciebie moze byc lepiej jesli ci nic nie beda "wycinac." Ja tez mialam od razu zalewac forme ale nie bylam w stanie wspolzyc a ginka mi odrdzila ze wzgledu na ryzyko infekcji. Bedzie wszystko dobrze, zobaczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Ewelaa... a ja myslalam... :( ehh do d.. z tym wszystkim! Spokojnie, moze to jakis stan zapalny?? cholercia! :( asia ja mialam wszystkie badania hormonow , mialam tez w tamtym cyklu monitoring i sprawdzana owulacje. Wszystko jest wporzadku, jedynie prolaktyne mam lekko podwyzszona ale na to moj gin stwierdzil ze wstrzyma sie z lekami. moj maz mial tez badanie nasienia- wynik ksiazkowy. takze nie wiem co jest nie tak. bedziemy probowac dalej z monitoringiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszlo mi prolaktyna 27,95 ng/ml przy normie aha no i jeszcze zapomnialam - CRP choc nie wiem co to jest i czy to ma cos wspolnego wyszlo mi 9,5 mg/l przy normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×