Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

Dziubasku to straszne co przeżywasz teraz Ty i Twoja rodzina.Doskonale wiem co teraz się dzieje w waszych głowach,domach....Właśnie kilka dni temu minęła 2 rocznica śmierci mojego szwagra(mężą mojej rodzonej siostry 31 lat i 3dzieci)To były najgorsze dni w moim życiu choć bezpośrednio nie dotyczyło to mnie.Wiem że żadne słowa w takiej sytuacji nie są pomocne bo nic nie potrafi złagodzić bólu.Mogę tylko powiedzieć" bądźcie przy szwagierce i jej dzieciach"Boże Boże jak to przeczytałam to poczułam znowu to samo co te 2 lata temu. Życie jest okrutne i niesprawiedliwe. *Oleńka ur 16.11.2006* Moje wielkie szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mam niestety dobrych wiesci :( caly czas jednak mam jeszcze nadzieje ze @ sie nie pojawi. Poczekam do dnia spodziewanej @ i powtorze test a to juz za 4-5 dni. Choc nie sadze zeby to bylo konieczne, bo test ktorego uzylam jest bardzo dokladny i wykrywa ciaze do 6 dni przed spodziewana @ :( No to znow DUPA!!! O!!! Teraz lece pracowac nad kolacja rocznicowa, zaplanowalam cos ekstra na powrot meza z pracy :) Oj! bedziemy swietowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelcia jeszcze sie nie denerwuj, ja mysle ze moze byc jeszcze za wczesnie . A na kiedy masz termin spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki ma racje,czesto testy z 10tka czuloscia nie pokazuja w obiecanych 5 dniach przed @ bo wysokosc bety w dc jest indywidualna-jednej pokarze,innej nie. W Tak wczesniej ciazy to normalne...dlatego poczekaj czy dostaniesz okres-wiem ze to czekanie jest majgorsze ale kazda z nas to dziesiatki razy przechodzila i tego sie nie przeskoczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po mojej dość długiej nieobecności spowodowanej ... wiecie czym.:( Na początek bardzo dziękuję za miłe słowa otuchy. Dziękuję zwłaszcza Tobie dziubasku. Teraz Ty przyjmij ode mnie kondolencje. Czeka Cię ciężki czas ale wiem, że jeżeli jest się otoczonym miłością to bardzo pomaga i dodaje sił. Bądź dzielna dla swojego męża, szwagierki i całej rodziny. Przezwyciężycie smutek i w końcu ujrzysz uśmiechy w swojej rodzinie. Ściskam Cię serdecznie:) Witam nowe koleżanki:). Teraz postaram się być częściej na forum więc lepiej się poznamy. W związku z tą moją nieobecnością aktualizuję tabelkę. NICK........ WIEK........ ..DATA OSTATNIEJ @............ CYKL STARAŃ Thinki100...... 25........ .......22.09.....................................15 EwelaK..........25........ .......03.09.....................................23 dziubasek25...25................19.08.................... ................13 jenyyy..........27................27.09.................. ..................15 neonka25......25.................19.08................... .................17 kasiulaha.......26.................20,09................. . .................17 iz27.............27.................11.09........(przerwa na leczenie) 16 prinzesska.....27.................12.09.................. ...........ok 85-90 Liczby cyklu starań nie zmieniałam bo miałam przerwę. Dzisiaj zadzwonie i umówię się z moim lekarzem na wizytę i pewnie skieruje mnie na badanie hsg. Tracę już cierpliwość bo nie rozumiem tego, że nie udaje mi się zajść w ciążę. Ja zdrowa mąż też więc bez sensu. Ech... zła jestem na to. Moje Drogie pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, nie mogę się doczekać kiedy pod naszą tabelką pojawi się kolejna z wpisami komu się udało itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj No na mnie nie liczcie,zanim ja uzbieram pieniazki na invitro...pewnie pod koniec gr,stycznia wystartujemy ze stymulacja....o ile znow cos nam nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assassasAS
dopytaj sie najlepiej na forum, po znajomych o dobrego doktora, moze tylko nogi na pagony pomoga i zajdziesz, ja juz staram sie o dziecko 3 rok, i nic, ale juz ma synka 7 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy w koncu doczekamy się najpiekniejszego dnia dla każdej kobiety czyli zobaczenie dwóch kresek na teśćie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki, Planowana @ przy moich cyklach 30-31 dniowych to 2-3 pazdziernika, piersi nadal wariuja, podbrzusze daje delikatnie o sobie znac, ale juz sie nie ludze. W weekend powitam niezawodna @ i wszystko bedzie po staremu, czyli do d... :) A jakby nie przyszla to powtorze test. I nawet sie juz nie doluje ta jedna kreska, to moja "znajoma" od dwoch lat . Przezwyczailam sie :( No i cholera sie rozbeczalam. Aj tam! Nie ma co! Zmykam do sprzatania :) Pa kobitki moje. jenny witaj z powrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelak życzę z całego serca byś przez kolejnych 9miesięcy nie dostała już okresu,ale powiem Ci że w ostatnim cyklu mi też z 30 dni cykl wydłużył sie do 38 i także miałam objawy łącznie z temp.37,2 -37,1 Nie wiem dlaczego może tak bardzo chciałam je widzieć.(może czytałaś) Ja znowu mam nieciekawy humor bo właśnie za kilka dni rodzi moja przyjaciółka której ponad rok temu zwierzyłam się że staramy się o dziecko i nie wychodzi a za jakiś czas powiedziała mi że ona jest w ciąży(wpadka-a wystarczył tylko raz bez zabezpieczenia)Z jednej strony cieszę się bo będę mogła potrzymać i poprzytulać takie maleństwo(pobiegnę do szpitala jak tylko urodzi) a z drugiej strony wiem ,ze będzie mi szkoda,że ona ma a nie ja..... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iz27
Czesć dziewczyny, dawno nic nie pisałam ale w sumie nic nowego u mnie. Dziubasku strasznie mi przykro, nawet nie wiem co napisać bo wszystko wydaje się banalne. Ostatni często sobie myślę jak to jest, ze jednym wszystko lub niemal wszystko się udaje a drudzy muszą przeżywać takie tragedie i tak walczyć o wszystko :( Ja nadal piję tabletki i jeszcze jedno opakowanie przede mna, lekarz zlecił jeszcez miesiać kuracji, a potem HSG ... mam nadzieję, ze listopad okaże się szczęśliwy o ile znów coś się nie pokręci. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, ze w koncu przełamiemy złą passę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela trzymam kciuki. Za nas wszytski trzymam kciuki:) Ja od tego cyklu biorę oeparol, który zawiera olej z wiesiołka. Może to coś pomoże.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!ja jeszcze nie zakupiłam tego wiesiołka;/ TRZYMAM ZA WAS KCIUKI I ZA SIEBIE TEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki ;P Milo ze nadal tu zagladacie Neonka, Kopelinko co slychac ? Dziubasku jeszcze raz zycze sily i czekamy tu na Ciebie jak tylko bedziesz miala ochote to napisz co u Ciebie Prinzesska27 - a gdzie planujesz zrobic in vitro ? i ile to w ogole kosztuje? Jej, mam nadzieję że to jednak okaze sie nie potrzebne bo wczesniej ujrzycie II kreseczki! Ewelajna :) - jak samopoczucie, masz jakies objawy na @? Wierzę, że Ci się uda w tym cyklu, mocno trzymam kciuki za Ciebie i oczywiscie za nas wszystkie!!! Kasiulaha to niezle Ci sie cykl wydluzyl - a czy robilas test ? Najbardziej podejrzana jest ta podwyzszona temeratura..:( Jenny co do oeparolu to powiem Ci ze tez go biore juz 2 cykl i jestem bardzo zadowolona :) To naprawde dziala !:) iz27 czy lekarz sam zaproponowal Ci hsg ? Czy inicjatywa wyszla z Twojej strony ? ozzka dlaczego Cie jeszcze nie ma w naszej tabelce ? Dopisuj sie i to szybciutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki, a powiedz mi jak bierzesz ten wiesiołek, tzn. czy przez cały czas czy tylko do owulacji? Bo czytałam jakieś artykuły i tam było napisane, że po owulacji nie powinno się brać bo to szkodzi ewentualnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak jak piszesz kochana, biore go tylko do owulacji, pozniej wiesiolek moze powodowac skurcze macicy, ktore moga byc zagrozeniem dla ewentualnej ciazy.. Biore 2 razy dziennie po 2 tabletki ( rano i wieczorem) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn w pierwszym cyklu bralam tylko po jednej tabletce dziennie, ale gdzies wyczytalam ze dziewczyny biora go znacznie wiecej .. wiec od tego cyklu biore 2x po 2 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki, Czuje sie jak przed @ ale tylko ze wzgledu na lekkie bole podbrzusza. Jajniki, daja o sobie znac jakos tak na przemian, co jest bardzo dziwne. Poza tym nie mam w tym miesiacu swoich typowych objawow na @ czyli ze nie jestem wzdeta, nie czuje sie najgrubsza na swiecie, i nie mam problemow z dobraniem stroju przed wyjsciem do pracy, brzuch plaski jak po @, no i moje nerwy mnie jeszcze nie dopadly, a to nawet moj maz zauwazyl, bo zawsze daja mu sie we znaki i jak hustawka mi sie zaczyna to go z gory ostrzegam :) haha A co do tego wiesoilka, to jak przestajesz go brac przy owulacji, to pozniej zaczynasz na nowo z nadejsciem kolejnej @, tak? Pytam bo dzisiaj wybieram sie do apteki po pracy, aby nabyc selen dla, (selen? chyba tak to sie zwie, kurcze ja juz glupieje chyba) Poprawcie mnie jak sie myle, bo mu jeszcze jakies dziadostwo kupie ;) No i przy okazji mam zamiar tego waszego "wiesiolka" nabyc :) Kasiulka, Jak mi sie w lipcu cykl przedluzyl do 40 dni to juz nawet moj maz byl pewien ze "zaskoczylam" a tu d... Mam tak regularne cykle30 31 to juz maks, ze to byl dla nas szok. Organizm kobiecy jest poprostu nieobliczalny :) Ale silne z nas bestie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiesiolek tylko do owu , pozniej do @ nic i od 1 dc nowa seria :) Moze ten selen dla Twojego m wcale nie bedzie potrzebny !! a wlasciwie to dlaczego selen akurat ? Czyzby mial jakis niedobor? A jak u Ciebie wyglada teraz sprawa ze sluzem ? Ja przed sama @ nie mam kompletnie nic, susza.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sluz mam praktycznie caly czas, raz wiecej raz mniej ale jest. Nie jestem ekspertem, ale przy mojej owulacji to byl taki jak pisza ze powinien byc. A teraz raczej serek. Dlaczego Selen? Slyszalam, ze nie zaszkodzi, a ze moze pomoc. A skoro nie wiemy jak stoi sprawa z nasieniem mojego meza, to moze choc tak sie "podleczy" Kurczaki!!!!!!!!! To bez sensu, on wezmie wszystko co mu podsune, a na lekarza namowic sie nie da! Przeciez to chore, nie chce go niczym bez sensu faszerowac, wpycham w niego codziennie multiwitaminke, ale to akurat dobre na wszystko, a sam z siebie nic!!!!!!!!! Moze on naprawde sie boi, ze "jakby cos" to ze ja go zostawie???? hhhmmmm..... On powinien byc mnie bardziej pewien. Poznanie przyczyny czegos, to przeciez polowa sukcesu. Pogadam z nim dzisiaj.... Przeciez powiedzialam, "...i nie opuszcze Cie az do.... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Thinki u nas niestety nie ma szans na naturalna ciaze bo moj M nie ma plemnikow a ja mam do tego uszkodzone jajowody. w tym prawy calkowicie. My juz rok temu na jesien podjelismy decyzje o in vitro-mamy straszne problemy bo moja ubezpieczalnia nie chce mi pokryc kosztow zabiegu a my nie mamy na to funduszy. Ja mieszkam w Niemczech,w tej nowej klinice ivf kosztuje ok 2000e plus ok 1000e-1200e, a icsi 3200e plus leki,ewent dodatkowe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Witam wszystkich w ten piękny słoneczny dzień!! :) Ewela - no to baaardzo dobry znak jeżeli jest śluz!! Trzymam kciukasy!!!! Prinzesska27 to rzeczywiscie nie ciekawa macie sytuacje, i do tego jeszcze takie koszty.. a nie ma czegos takiego w Niemczech ze zabieg jest refundowany przez panstwo ? Wiem, ze cos takiego jest w Anglii - jezeli jest to pierwsze podejscie do in vitro, jest calkowicie darmowe. z tym , ze sa podobno straszne kolejki i czeka sie bardzo dlugo .. Pozdrawiam!! Papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest inny system niz w Pl ja jestem prywatnie ubezpieczona i moja kasa powinna pokryc calosc kosztow ale oni twierdza ze mi sie in vitro nie nalezy i nie chca placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iz27
Thinki100 - lekarz sam zlecił mi HSG, powiedział, ze to ważne badanie, szczególnie jeśli myśli się o inseminacji. Kompetentny lekarz specjalista to na prawdę bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×