Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

HEJKA!Ja musze sobie w koncu zakupic ten wieśiołek abym miała wiecej śluzu;D mój facet w krótce wraca z delegacji to się poprzytulamy;) no i bede miała znów marną nadzieje że nam się uda;/ pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak balowalam...jestem wlasnie w pl, wrocilam pol godzinz temu ze starogardu...jezu jak zobaczylam polski pociag ktorzsm mialam jechac to sie wzstraszylam cz sie przypadkiem nie rozpadnie... ja mierzaylam rok tempke, duzo mozna z tego wyczytac ale potrzeba do tego codziennego zaparcia- z czasem wchodzi samo w krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane, Nie wiem czy wszystkie czytalyscie moje wczorajsze rozmowki z Thinki, ale tak jak tam wspomnialam, postanowilam zmierzyc sobie dzis rano temperature(w pochwie) no i....... 37.2 No i nie wiem co myslec, nie chce bzikowac, ani sie nastawiac na to ze moze sie udalo. Od owu minelo 8 dni. Nie przyznawalam sie wczesniej, ale od 2-3 dni cos mnie pobolewa w dole brzucha, tak troszke jak na okres, tyle ze nie mocno, piersi mialam delikatnie nabzmiale, a dzisiaj to stercza jak oszalale ;) Jutro zrobie pierwszy test, bo bede ok 5-6 dni przed @. Kupilam dwa rodzaje testow, jeden wykrywa 5 a drugi 6 dni przed @ wiec zobaczymy. Jutro z rana tez zmierze temp. a pozniej od razu test z porannego moczu. Mezowi nic nie powiedzialam tym razem zeby sie nie stresowal niepotrzebnie. Gdyby sie udalo to mialabym dla niego piekny prezent na 2ga rocznice slubu, ktora wypada wlasnie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Prinzesska27 witamy w Polsce :) Nasze koleje niestety maja taki standard jaki maja .. :) Ale wierze ze za jakies kilkadziesiat lat ulegnie to zmianie na lepsze .. :) Ewelcia trzymam kciuki za dwie kreseczki :) Ale czy to jednak nie za wczesnie na test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie za wczesnie, ale sporo czytalam i juz w sumie zglupialam z tego wszystkiego, pozagladalam na rozne topiki i wiekszosc dziewczyn, ktore robily testy okolo 10 dnia od jak to nazwaly "przytulanka", mialy pozytywny wynik juz tak wczesnie. U mnie jutro dzien nr 10. Zaplodniona komorka niby wendruje 5 dni do macicy czy jakos tak. I jak juz tam dotrze to ciaza moze byc juz wykrywalna, ale zaden ze mnie ekspert, tylko tak wyczytalam. Jeden test zrobie jutro, a jak bedzie negatywny to poczekam az do @. Jakos psychicZnie wogole nie czuje, ze moglabym byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest mozliwe nawet wtedy gdy się czegos w ogole nie spodziewamy !!! :) Daj koniecznie znac jak wyszlo! Normalnie chyba wtedy tez zaopatrze sie testy owu clearblue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela....taka tempka MOZE ale nie musi wskazywac na ciaze....dlatego pomin 3 cyklach mozna zaczac wysowc pierwsze wnioski... ale zycze ci oczywiscie 2 kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska, Ja ta temperature sprawdzilam od tak, bo tak jak wczesniej pisalam, nie znam sie na tym i nigdy tego nie robilam. Nie bede tego kontynuowac w kolejnych cyklach. Ale to 37.2 mnie zaciekawilo, co oczywiscie nie wywolalo u mnie ciazy urojonej. Tak naprawde to nie wierze ze moge byc w ciazy, a ten lekki bol w dole brzucha bardziej mnie martwi niz cieszy, biorac pod uwage te moje plamienia na tydzien przed @ bez zadnego powodu. Fajnie by bylo, i mimo wszystko sie sprawdze. A jak nic z tego, to tak jak mowilam wczesniej. Zarzadzam przerwe do 2011. trzeba odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki, to teraz Dziubasek sie obija!!!! Gdzie sie podziewasz kolezanko????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja! W ogole dziewczyny sie nie udzielaja, mam nadzieje ze u nich wszystko dobrze .. !! Moze juz ktorejs sie udalo i o nas zapomnialy ?:( A swoja droga ciekawe tez co u : Miśki, Iz 27, super córki, Karolinki i calej reszty dziewczyn ! Gdzie wy się podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"karolinke juz jestem" widzialam w tym tygodniu na jakims innym topiku wiec u niej chyba tez bez zmian. A reszta zapewne zajeta dzialaniem w wiadomej sprawie :) A iz27 chyba ma przerwe na leczenie o ile dobrze pamietam. Ale dziubasek, codziennie zagladala i nawolywala nas wszystkie do aktywnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje ze sie odezwa wredoty ;) Ewelcia a slyszalas cos o lubrykancie pre-seed, ktory pomaga przetrwac dluzej plemnikom ? ciekawe czy jest skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny troszkę się zraziłam po tym jak dostałam @ na tyle ,że nie miałam ochoty nic pisać. Ewelak życzę Ci z okazji 2 rocznicy tych 2 upragnionych kreseczek.I pisz z samego rana co tam wyszło na teście. Ja jestem właśnie po @ zamówiłam na allegro testy owulacyjne i w tym miesiącu mam zamiar je wykorzystać.Właśnie minął miesiac od kiedy mąż bierze witaminy na wzmocnienie nasienia i czeka nas powtórzenie badania . Zyczę dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, to już blisko tydzień jak nie było mnie tu na forum, tydzień który mam nadzieję pozostanie najgorszym w moim życiu i nic bardziej przeraźliwego mnie nie spotka... kochane, w poniedziałek 20 września w strasznym wypadku samochodowym zginęli brat i ojciec mojego męza, a nasze życie stanęło na głowie... zabił ich wariat, który niedawno wyszedł z więzienia i chyba chciał się zabawić w Roberta Kubicę- on wyszedł z\ tego cało, a życie mojej teściowej, szwagierki, jej dzieci i całej rodziny się zawaliło. wiem że jeszcze wcześnie by ból minął, pogrzeb odbył się w piatek, było chyba z 600-700 ludzi, pożegnalismy ich tak jak sobie na to zasłuzyli, bo tylko tyle moglismy dla nich zrobić. nie potrafię opisać bólu który nam towarzyszy, wściekłości, złości chęci zemsty... jeden człowiek zniszczył życie tak wielu osobom i nic, żadna kara nie złagodzi naszego cierpienia. jak żyć mają te dzieci które zostały sierotami, jak patrzeć mam codziennie na łzy szwagierki, która nie potrafi już normalnie funkcjonować??? przed nami wielkie wyzwanie, ja i mój mąż musimy teraz się nimi zająć i sprawić by na ich twarzach zagościł jeszcze uśmiech... nie wiem czy damy radę, nie wiem czy zdamy ten najtrudniejszy egzamin w naszym życiu choć wiara że się uda dodaje mi sił. tymczasem dziewczęta zawsze w wolnej chwili do was zajrzę, poczytam co u was i pokibicuję, a moje plany, nawet nie miałam chwili by o nich porozmawiać z mężem, wierzę że mimo wszystko uda nam się stworzyć szczęśliwą rodzinę. bardzo lubię to forum i nigdzie się nie wybieram, po prostu pewnie będę tu rzadziej ale będę, z wami przy was i będę trzymała kciuki. pozdrawiam i całuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasek, O Boze! To straszne! Nawet nie wiem, co mozna powiedziec w takiej sytuacji, bo napewno nic nie zalagodzi bolu jaki odczuwacie. Poplakalam sie przed komputerem mimo ze ich nie znalam. Ogromne wyrazy wspolczucia, dla ciebie kochana i wszystkich bliskich. Bedziesz musiala byc teraz silniejsza niz kiedykolwiek. Trzymaj sie kobietko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziubasku przyjmin moje szczere wyrazy wspolczucia kochana...bardzo mi przykro, to straszne co wam sie przydarzylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku, Najszczersze wyrazy wspolczucia! Trzymaj sie, zycze Tobie abys miala jak najwiecej sily na to aby wspierac teraz swoja rodzine..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie co z testem? A ja leze w lozku i kuruje grype.... Znajoma z innego forum stracila wlasnie blizniaki....matko ile bolu i niesprawiedliwosci jest na tym swiecie. U mnie zbliza sie 3rocznica odejscia aniolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Dziubasku,przyjmij moje kondolencie ...bardzo mi przykro :( To tragiczne co Was spotkało.... Mam nadzieje,że chociaż Ewela K będzie miała dla nas dobre wiadomości.Trzymam kciuki! Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja najblizsza kolezanka starala sie z mezem 15 m-cy i nic..4 lata temu a teraz wychouje 2ojke- chlopca i dziewczynke. trzymam kciuki - na pewno bedzie ok. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fra_nia dzieki za slowa otuchy:) czasami jednak juz sil brakuje .. Ale super miec chlopca i dziewczynke i to jeszcze w tak niewielkim odstepie czasu :) Mam nadzieje i czekam tego pieknego dnia kiedy i my ujrzymy te piekne II kreseczki na tescie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinky nie wiem jak Cię pocieszyć...ale dodam,że ja po dwóch stratach wciąż wierze,że się uda i kiedyś będe tuliła w ramionach maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopelinko bardzo mi przykro. Na pewno bylo Ci ciezko .. Ja tez jeszcze mam nadzieje , tylko nie wiem na ile mi jej starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam jezeli uznasz ze to nie na miejscu pytanie, i jezeli nie chcesz na nie odpowiadac to jak najbardziej to uszanuje kopelinko ale czy wiesz co bylo przyczyna poronien ? I w ktorym tc to sie stalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki Jedna ciąża przestała się rozwijac w 12 tc,nie dostałam skierowania na badania,bo dałam sobie wmówić,że tak niestety bywa..drugą straciłam w 9 tc .Udało się w cyklu z hsg (promieniowanie rentgenowskie) co źle wpłyneło i skonczyło się zasniadem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde wspolczuje, Kopelinko a jak dlugo sie przedtem staralas ? najgorsze jest to ze na to nie ma sie wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×