Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

O nie nie:) 2 tabelki to bedziemy robic pozniej :) Tzn jedna ale podzielona na 2 czesci :) a tymczasem lacze je w calosc ;P ******************************************************* *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ......CYKL STARAŃ....... ********************************************************* **************************** Thinki100...... 25........ .......22.09.....................................15 EwelaK..........25........ .......03.09.....................................23 dziubasek25...25................19.08.................... ................13 jenyyy..........27................27.09.................. ..................15 neonka25..... 25........... ....18.09.....................................18 kasiulaha.......26.................20,09................. . .................17 iz27.............27.................11.09........(przerwa na leczenie) 16 prinzesska.....27.................12.09.................. ...........ok 85-90 fioletowy lakier..28............15?.................juz nie licze ponad 24 kopelinka .........32............7.09................około 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi nie wyszło z tą tabelką,więc poprawiam i dopisuje się. NICK........ WIEK.........DATA OSTATNIEJ @............ CYKL STARAŃ Thinki100...... 25...............22.09.....................................15 EwelaK..........25........ ..... 03.09.....................................23 dziubasek25...25................19.08.................... ................13 jenyyy..........27................27.09.................. ..................15 neonka25..... 25........... ....18.09.....................................18 kasiulaha.......26.................20,09................. . .................17 iz27.............27.................11.09........(przerwa na leczenie) 16 prinzesska.....27.................12.09.................. ...........ok 85-90 fioletowy lakier..28...............15?................juz nie licze ponad 24 kopelinka........32................07.09....................................30 W sumie obliczyłam pi razy oko,że mieliśmy przerwy w staraniach więc powiedzmy,że są to u mnie 30 cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia wersja ostateczna ;P zonka prawie w tym samym czasie przyslalysmy :) ******************************************************* *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ......CYKL STARAŃ....... ********************************************************* **************************** Thinki100...... 25........ .......22.09.....................................15 EwelaK..........25........ .......03.09.....................................23 dziubasek25...25................19.08.................... ................13 jenyyy..........27................27.09.................. ..................15 neonka25..... 25........... ....18.09.....................................18 kasiulaha.......26.................20,09................. . .................17 iz27.............27.................11.09........(przerwa na leczenie ) 16 prinzesska.....27.................12.09.................. ...........ok 85-90 fioletowy lakier..28............15?.................juz nie licze ponad 24 kopelinka .........32............7.09................około 40 zonka83.......27.................15.09................... ..................30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze :) kopelinko tak mi kafe zamula ze ja nie widzialam ze Wy nadeslalyscie te tabelki , juz jej nie poprawiam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka83
wiecie co z tymi tabelkami to takie straszne zamieszanie tylko bedzie. moze lepiej niech kazda w stopce wpisze najwazniejsze info i tak bedzie super:) to moja propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka83
kopelinko - a u Ciebie co jest przyczyna niepowodzen? doczytalam ze kiedys sie udalo ale niestety na krótko:( przykro mi z tego powodu. a wiekiem nic sie nie martw. jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. na wstępie powitam szczególnie wszystkie nowe kolezanki choc dla nich to ja jestem nowa :) kurcze tęsknie za wami dziewczyny ale wciąż brakuje mi dnia na wszystko... powoli oswajamy się z tym co się stało i uczymy życ od nowa. teściowa jakoś daje rade, ale bratowa męża kiepsko. spędzamy razem każdą wolna chwilę, bo cóż więcej możemy zrobić. ja dziś właśnie dostałam @ i zaczynam od 5dc clo. mąż mówi że nei chce zmieniać planów no i teściowa cały czas przebąkuję że tak by teraz chciała wnuka. kurcze aż się boję tej presji. ok 12 dc jadę na monitoring, jeśli pęcherzyki bedą wystarczające dostanę zastrzyk na pęknięcie. a potem zobaczymy. co do testów owu - to ja dziewczyny nie mam z nimi dobrego doswiadcz. mi pokazywały wiele razy owulację a pęcherzyki w rezultacie nie pekały :( więc do owu nie dochodziło. moim zdaniem warto poswięcić choć jeden cykl na monitoring i mieć 100% pewność. niestety to uciążliwe i trochę kosztowne ale ja dzięki temu dowiedziałam się że owu nie ma i muszę brać leki. dziewczynki postaram się bywać częściej i przepraszam że tak was zaniedbałam. trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego zapomniałam że we wrześniu stuknęło mi 26 latek , więc i to muszę zmienić NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ......CYKL STARAŃ....... ********************************************************* **************************** Thinki100...... 25........ .......22.09.....................................15 EwelaK..........25........ .......03.09.....................................23 dziubasek25...26................19.08.................... ................13 jenyyy..........27................27.09.................. ..................15 neonka25..... 25........... ....18.09......................................18 kasiulaha.......26.................20,09................. . .................17 iz27.............27.................11.09.....(przerwa na leczenie)... 16 prinzesska.....27.................12.09.................. ...........ok 85-90 fioletowy lakier..28............15?.................juz nie licze ponad 24 kopelinka .........32............7.09................około 40 zonka83.......27.................15.09................... ..................30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane i witam nowe dziewczatka:) dziubasku przesyłam Ci wielkie buziaki, trzymaj się:) Ja dzisiaj idę do ginekologa z informacją, że ciąży dalej brak więc na pewno skieruje mnie na hsg i przy okazji zobaczę jakiej wielkości już mam pęcherzyk bo dzisiaj mój 11 dzień cyklu. Co do testów owulacyjnych to przez jeden miesiąc używałam i się nie sprawdziły, monitoring cyklu miałam robiony chyba ze trzy albo cztery razy i zawsze lekarz mówił kiedy działać i niestety to też się nie sprawdziło ale przynajmniej mam pewność, że z owulacją wszystko ok. Z resztą wszystko jest ok a ciąży nie ma. Bez sensu. Martwi mnie trochę moja miesiączka bo jest strasznie skąpa, tzn. pierwszy dzień lekkie krwawienie, drugi i trzeci dzień to bardzo słabe plamienie i koniec. Przyczyną może być to, że brałam tabletki anty przez 10 lat i odkąd przestałam to tak mam ale nie biorę ich już od maja 2009 i wydaje mi się że z miesiąca na miesiąc te miesiączki są słabsze. Lekarz mówi, że to jest ok więc sama nie wiem. Chyba dzisiaj jeszcze raz go o to zapytam. Dobra, to na teraz tyle. wieczorem albo jutro rano napiszę co mi lekarz powie:) Trzymam kciuki na nas wszystkie i niech ktoś w końcu zapoczątkuje II kreski. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iz27
Thinki100 - jeśli chodzi o moją prolaktynę to wynik mam 29,9 ng/ml a norma chyba jest do 25. Dwóch lekarzy z kliniki zgodnie orzekło, że nie ma powodu do zażywania Bromergonu. Skoro po piciu tabletek też się nie udało to nie sądzę, żeby w moim przypadku chodziło o to więc dalej szukamy. Dziubasku - trzymam kciuki, zeby wszystko dobrze się ułożyło i życzę sił bo to strasznie trudne Witam wszystkie nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonka83 musze miec laparo bo lekarka podejrzewa ze moge miec jakies zrosty po okropnej operacji wyrostka i chce to sprawdzic no i przedewszystkim droznosc jajowodow ja bede miala to robione w Żninie a o mnie to zapomnialayscie w tabelce:( Aska_G20 wiek data ost @ cykl staran 22 17.09 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey witajcie ale sie rozpisałyscie;D ja postanowilam sobie zrobic w listopadzie jeszcze raz wszystkie kontrolne badania i zmieniam tez ginekologa moze inny cos zaradzi ja czekam jak zawsze na @ ktora nadejdzie za pare dni jajniki mnie wczoraj strasznie bolały i brzuch:/ wiec @ zbliza sie wilkimi krokami bo itak moja nadzieja juz prysla jenyyy co do skapych miesaczek tez tak czasem mam czasem trwa 4 dni bo zawsze tyle mam a czasem 3 dni chodz rzadko sie to zdarza moje miesaczki sa z reguły takie ze pierwszy dzien praktycznie nic ze mnie nie leci na drugi juz mocniej i tak caly dzien a potem trzeci i czwarty juz praktycznie bardzo malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy lakierku ale moje misiączki są tak skąpe, że mi wystarczą wkładki i generalnie nie musiałabym ich zmieniać gdyby nie higiena:) Pewnie tylko doszukuję się już każdej ewentualnej przczyny braku ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenyyya bylas to skonsultowac z lekarze??? no nie dziwe ci sie sie jak sie pragnie dzecka to tak potem jest ja tez zawsze sie doszukiwlam nie wiadomo czego ale od dluzszego cxasu kochamy sie z mezme dla przyjemnosci a nie po to zeby spłodzic dziecko i powiem ci ze o wiele sie z tym lepiej czuje przyzwyczailam sie z ta mysla albo i oswajam ze i tak zawsze co miesac przychodzi @ al lepiej sie z tym zyje bo kiedys to byl koszmar a ty dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie oglądalyscie moze czasem ten program na travel&Living otych ciązach z zaskoczenia bo mi szczerze nie che sie w to wierzyc vo pokazuja to laska schudla albo utyla i zawsze jakim trafem dzecko rodzi sie zdrowe to dobrze jak najbardziej tylko sa bez opieki prenatalnej a pala pija spaja i co ino i zawsze praktycznie rodza sie chlopcy a pozatym jak mozna nie czyc do konca ruchów dzecka przy kazdej ciazy tak jest moze i sa przypadki ale mi sie do konca w to nieche niechce wierzyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lakierku jestem pod stało opieka lekarza. Chodze do niego strasznie często bo albo na monitring cyklu albo z wynikami badań itd. staram się już z 15 cykli i z badań wychodzi że jest wszystko ok. nasienie męża też ok. O tej miesiączce mówiłam lekarzowi ale on stwierdził ze to jest bardzo częste po tabletkach i że jest wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! I jeszcze mi się przypomniało - czy któraś z Was miała robione badania śluzu, tzn chodzi mi o ten wrogi śluz? Ja muszę koniecznie o to zapytać mojego ginka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spójrzcie co znalazłam w internecie. Wklejam fragment artykułu: "Obecnie bardzo wiele pań używa płynów czy żeli do higieny intymnej. I dobrze, ponieważ pomagają w utrzymywaniu prawidłowej flory bakteryjnej w pochwie. W czasie starań o dziecko jednak nie powinno się ich stosować. Dlaczego? Ponieważ zawierają pałeczki kwasu mlekowego, które dodatkowo zakwaszają (i tak już kwaśne) środowisko pochwy. Służą one zdrowiu okolic intymnych kobiety, ale nie plemnikom, bo te najlepiej czują się w środowisku zasadowym. Tak naprawdę już niemal wszystkie preparaty do higieny intymnej mają w składzie kwas mlekowy. Czym zatem powinnaś myć się w okresie prób zajścia w ciążę? Możesz używać płynów do mycia ciała dla niemowląt (np. Skarb Matki, Nivea) albo płynów do mycia ciała dla alergików (np. Emolium). Ale na tym twoja ostrożność nie powinna się kończyć unikaj też globulek dopochwowych, pianek, płukanek, płynów do irygacji z kwasem mlekowym (np. Floragyn, Gyntima). Mimo że zwalczają one bakterie i grzyby oraz przywracają równowagę biologiczną w pochwie, to jednak bywają przeszkodą w zajściu w ciążę. " Powiem wam szczerze, że jestem w szoku!!!! W życiu nikt mi o tym nie powiedział!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,że się ozywiło na wątku :) Jeny,ja też mam bardzo skąpe miesiączki i martwie się mimo zapewnień ginekologa,że wszystko jest ok...a jednak coś mi nie pasuje,bo przecież wydzielina menstruacyjna to nic innego jak wysciólka macicy,czyli endometrium,skoro jest go tak mało to zarodek trudno się zagnieżdza.Zapytaj o to swojego gina,jestem ciekawa co on na to..? Zonka83,w związku z poronieniami to po pierwszym razie nie szukałam przyczyny,a za drugim razem to był zaśniad. Dziubasek,po takiej tragedi jaka Was spotkała to faktycznie trzeba zacząć uczyć się żyć od nowa :( Współczuje i tulam.Wiem,że nic nie jest w stanie ukoić bólu po takiej stracie,ale życze Ci aby szybka ciąża pozwoliła Ci choć troszkę zapomnieć. Aska 20,co do hsg to jest nadzieja,że coś po nim ruszy ;) Ja zaciążyłam właśnie po :) tak,że trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Jeśli chodzi o moje endometrium to też jest z nim wszystko ok. Dzisiaj byłam na wizycie u mojego ginka i powiem Wam szczerze, że poważnie myślę o inseminacji. Nie mam już siły czekać co miesiąc na cud. Zonko czy mogłabyś napisać dlaczego Ty podchodziłaś do inseminacji? No i oczywiście daj znać jak się czujesz no i jak będą efekty to też koniecznie napisz. Kolejne pytanie mam do Was wszystkich, czy Wy nie rozważacie kwestii inseminacji? Przecież są wśród nas staraczki z olbrzymią ilością cykli starań. Wiem, że może być to kwestią pieniędzy. Ale może jest też jakiś inny powód.Byłabym wdzięczna za Wasze wypowiedzi. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka83
Hej dziewczyny jenyyy - ja probuje inseminacji ze wzgkedu na długi czas staran. mineło ponad 2 lata i lekarz zaproponował ze mozemy spróbowac. mogłam miec ja w szpitalu na nfz ale chcialam by było w prywatnym gabinecie i stad te koszty 500zl. przed sama ins M miał badanie nasienia i niestety wyszło ze nie jest za dibrze i lekarz stwierdził ze inseminacja to to jak narazie jedyna szansa dla nas. przy takich wynikach mówil ze naturalnie to raczej nam sie nie uda:( i bedziemy probowac do skutku. ja czuje sie ok. nie widze zadnych zmian i za bardzo sie nie nastawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do iui to mój gin nam odradzał..oboje mamy dobre wyniki badań ,na ok wszystko jest ok. w ciąże zachodze,tylko nie mogę jej utrzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem kopelinko o Twoich problemach i jest mi strasznie przykro z tego powodu, a czy znasz przyczynę, że nie możesz donosić ciąży? Ja dzisiaj porozmawiam z mężem o inseminacji i ustalimy czy dalej sami działamy czy się decydujemy. W tabelce mam napisane, że staram się od 15 cykli ale tak naprawdę wychodzi dłużej o kilka cykli. No cóż... sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć i co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedziele mam termin @ i mysle ze najpozniej w pn sie wszystko wyjasni. nie chce wczesniej testowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka83
znów wyslałam z innego konta:) pewnie powinnam korzystac z jednego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×