Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

Thinki100 jak bym ci pokazla moj brzuch nie sa nawet wzdecia tylko brzuch jakis taki mam wydety bardzo hehe a zgaga od czasu do czasu jest no moj mówi ze mam powiekszone piersi hmmm tylko ja jakos tego nie widze sama jak bys weszla na gadulca to bym ci pokazla moj brzuchol hahahahahahaahahaha ale chyba przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie nastawiam sie na @ bo i tak przyjdzie 100% pewne jak zawsze 2 lata sie nie udawalo to tym razem tez ani sie nie nakrecam bo juz jestem do tego przyzwyczajona jak przychodzi@ niestety predzej zajde w ciaze po nowym roku jak juz bedzie jasno co do naszej diagnozy v piersi mnie juz dzis bola czyli @ nadchodziiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm widze ze tu nikt juz nie zaglada szkoda a ja mam 5 dni do wczoraj z moim bylo bara bara i mialam plamienia:/ nigdy tak nie mialam wczesniej a moja tem skoczyla z 37,3 na 37,6 no ale @ i tak przyjdzie o czasie hehehe a co tam u was czemu sie nie odzywacie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, powiem Wam że ja to już mam tego wszystkiego dość... niemożność zajścia w ciążę jest chyba największym utrapieniem i nieszczęściem jakie może spaść na kobietę. nie myślałam nigdy, że będę miała taki problem.. a tu "niespodzianka", od roku się staramy i nic... z każdym miesiącem jest tylko coraz gorzej, już naprawdę nie mam siły żeby dalej udawać, że jest ok. że się nie przejmuję, że następnym razem się uda... tak na dobrą sprawę to nie wiem w co jest przeszkodą bym zaszłą w ciążę.. chyba to że po prostu, pragnę tego jak niczego innego na świecie...radzenie komuś aby o tym nieustannie nie myślał, żeby dał na luz, korzystał z przyjemności jaką daje sex, jest po części słuszne, ale nie działa i w żaden sposób kojąco nie wpływa na kobietę, która już wyczerpała wszystkie możliwości, by w ciążę zajść...to tylko jeszcze bardziej irytuje i doprowadza do łez. Bo jak tu być spokojnym jak wkoło wszystkie małolaty zaliczyły "wpadki", nieraz już nawet dwie z rzędu, a ty głupia dbasz o siebie bo tak kazał lekarz, dieta, używki w odstawkę, temperatura, wykresy, śluzy, progesterony, prolaktyny, witaminy, wiesiołki, castagnusy, luteiny, cuda na kiju... nie wiem dziewczyny czym na to zasłużyłyśmy, życie jest niesprawiedliwe... Zaśmiecę Wam to forum moim głębokim filozoficznym wywodem, bo już nie chcę w domu truć du..y.. W zeszłym roku na gwiazdkę mój mąż, na pytanie co chce dostać na kolejną, odpowiedział dzidziusia. Raczej go nie dostanie.. Choć wtedy byłam przekonana, że na następną Wigilię to na pewno będzie nas troje. No cóż... Życzę Wam dziewczynki jak najszybszego zafasolkowania, trudno mi to w tej chwili przyznać, ale będę się cieszyć jak coś takiego się którejś z Was przydarzy.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok czasu to jeszcze nie tak dlugo ale dla ciebie to dlugo... A moge zapytac jakie badania porobiliscie bo powyzej juz cos wymienialas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok czasu to jeszcze nie tak dlugo ale dla ciebie to dlugo... A moge zapytac jakie badania porobiliscie bo powyzej juz cos wymienialas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsi Em 23
cześć dziewczyny! posłuchałam Waszej rady, zapisałam się do innego gin... zobaczymy co mi powie... dzisiaj zauważyłam u siebie brązowe lekkie plamienie, nigdy przedtem tak nie miałam, do @ jeszcze niecałe dwa tyg... cały czas próbujemy z mężulkiem... kurcze już czasem brakuje mi sił :( mój mąż powtarza że będzie dobrze, że przyjdzie czas na dzidzię ale ile można.. ;( ogólnie zaczęłam dzień bardzo smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsi a ktory masz dc? I od ktorego dc masz plamienia? Niektore kobiety maja plamienia w okresie owulacji... ale jesli to bedzie trwac dluzej niz pare dni to wtedy moze byc zbyt cienkie endometrium w 2polowie cyklu a to uniemozliwia ewent zagniezdzenie. Ja mialam pare cykli bardzo mocne krwawienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój 18dc... plamienie pojawiło się dzisiaj rano, ale było niewielkie.. do tej pory nic nie zauważyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tem spada dzis 37,3 takze czekam spokojnie na@ a w piatek mąz do lekarza a ja do ginekologa w poniedzialek milego dnia a co u reszty staraczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska27 teraz w srode ale nie nastawialam sie zbytnio jak zawsze w tym roku raczej sie nie uda stawiam na slabe plamniiki mojego ale za pare dni sie wszystko wyjasni także jakby co dam wam znać a tu lupa nikogo niema moze przyszly rok bedzie bardziej łaskawy i sie uda i tobie princesko tez zycze 2 kreseczek bo tyle wycierpiałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska27.. cykle mam 32-34 dniowe... dzisiaj boli mnie brzuch i dalej plamie na brązowo... do lekarza mam dopiero na grudzień... pewnie tak zrobię jak piszesz tzn to badanie hormonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też zrobię... czyli coś mi się zdaje w tym cyklu również mogę zapomnieć o dzieciątku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×