Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

hey dziewczynki dawno tu nie zagladalam cos malo tu was jest ,u mnie bez nacznych zmian przytulac sie przutulamy ale jakos nie mysle juz tak o tym nawet niewem ktory mam dzis dzien cyklu:/ milego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakierku ja tez w tym miesiacu jakos tak bardziej na luzie podchodzilam poza tym ze wiedzialam kiedy mam plodne ;) A jakie beda tego rezultaty ------> zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie brzuch mnie pobolewa co jakis czas jak na @ , tylko lagodniej . No i ten sluz .. teraz juz jest go mniej ale to co w dzien zobaczylam to myslalam ze mi oczy wyskocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki100a ile masz dni do @??? bede trzymac za ciebie kciuki !!!no ja musze czekac do polowy listopada wtedy bede byc moze wiedzec dlaczego nam sie ni udaje po tak dlugim czasie moj m idzie wkoncu na to badanie nasienia wkoncu bo wkoncu ale lepiej pozno niz wcale:)zobaczymy jak bede wiedziala co i jak dam wam znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie od ponad 15 m-cy, mam nadzieje ze cykl mi sie nie rozregulowal . Tobie tez zycze owocnych staranek!!! Oby z tego cyklu cos bylo:) Uciekam juz spac bo cos brzuch mnie zaczal pobolewac. Pozdrawiam i odezwe sie niedlugo!!! Papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja jutro ide do szpitala na laparoskopie ale siekurde boje caly dzien chodze rycze i rece mi sie trzesa z nerwow laparo mam we wtorek ale jutro rano mam sie zglosic boje sie okropnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo Jakoś ostatnio i czasu mało i weny brak,żeby pisać na forum.A dzisiaj to już w ogóle mam jesienny nastrój :( Dziewczyny co u Was? Neonka Thinki trzymam za Was kciuki! Ale nie trzymajcie nas w niepewności i dajcie znać jak testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :) Ja testu chyba nie zrobię bo .. strasznie się boję!!! Dzisiaj cały dzień bolał mnie brzuch tak jak na @ tylko ze słabiej, i w ogole jest taki wzdety ze szok.A jezeli chodzi o sluz to wczoraj go mialam bardzo duzo takiego bialego a dzisiaj juz jest mniej bialego, raczej jest przejrzysty ale jest mokro. teraz sprawdziłam tempke 37 st. Strasznie sie martwie ze cykl mi sie wydluzyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!Neonka i co tam u ciebie??? kopelinka tez jakos mam dosc podły nastroj moze to przez tą pogodę hmm Thinki100 no nie dziwe ci sie wcale te ciągle mysli czy sie udało czy jednak nie ,ale to dobry znak mysle ze dotąd sie nie pojawiła@ a z drugiej strony niewem czy bym wytrzymała na twoim miejscu moze zrób jednak ten test,jak masz być w ciazy to i tak bedziesz bez względu jaki bedzie wynik moze akurat sie udało jakby co pisz tu szybciutko trzymam kciuki zeby ta wredna @ nie przyszla....... a co tam u was dziewczynki jak tam wam starania idą mysle ze oprucz Thinki100 która bedzie testowac znajda sie przyszły mamuski meldowac sie co i jak.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno dam znac jak sie zdecyduje zrobic test (o ile @ nie przyjdzie - oby nie!!! :) ) tymczasem mykam sie polozyc bo jak siedze to jeszcze bardziej mnie ciagnie w podbrzuszu, trzeba dmuchac na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki ostanio mam brak sluzu plodneog czy przyczyna moze tkwic w prolaktynie ale mam w normie zawsze bralam wiesiolek na poprawe slzuz i powem ze ten sluz byl i to bardzo gesty a terz brak bo nie biore juz musze znow zaczac brac wiesiołek ale jaka moze byc tego przyczyna?ide w polowei listopada do nowego ginekolga to musze sobie znow porobic badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki :P Prinzzeska nie robiłam testu. Poczekam jeszcze z tydzien, bo moze naprawde mi sie cykl rozregulowal. Czasem miewalam nieregularnie @. Poza tym jakos mniej sluzu mam :/ A z brzuchem dzisiaj caly dzien byl spokoj do 16. Od 16 bol jak na @ znowu. Teraz znowu przeszlo wiec jestem :) A kto to jest aga ?? Lakierku a ktory to Twoj dzien cyklu ? Moze jeszcze sie pojawi ten sluzik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Nie nic z tego, w poniedziałek już na noc dostałam @, bo w niedzielę rzuciłam tabletki, coś mi podpowiadało żeby to zrobić. A w sumie i tak czułam że nic z tego nie będzie. Drugi raz po clo ale nic nie ma. Przyjmowałam luteinę 50 dopochwową i estrofem oczywiście za zgodą lekarza, no i pewnie przez te tabletki nie mogła przyjść @ :) Miałam te plamienia chyba właśnie dlatego że chciała przyjść a te tabletki jakby nie pozwalały :) Ja thinki 100 mam też nadzieję że Tobie się udało. Trzymam kciuki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dzis wypisalam sie na wlasne zadanie ze szpitala bo ni wytrzymala bym absolutnie tam ani chcwili dluzej rano przyszedl lekarz dyzurujacy i powiedzial mi ze nie bede miec dzieci i w moim przypadku jesynie in vitro jest mozliwe wiec wypisalam sie i pojechalam do mojej lekarki a ona powiedzial ze absolutnie niemogl mi tak powieedziec bo jajowody sa drozne tylko mam zrosty w brzuchu ale to nie oznacza ze w ogole niemoge miec dzieci tylko mogs byc trudnosci i dluzej to trwac ale to nie oznacza nieplodnosci jak mi tamten konowal powiedzial a pozatym opieka w szpitalu makabra jestem zalamna totalnie moj m tez chociaz nie daje tego po sobie poznac niewiem juz co mam myslec ktoras tez tak z was miala a jednak zaszla w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiota... A robili ci droznosc jajowodow z kontrastem? Ja tez mialam bardzo duzo zrostow, wlasnie w brzuchu i na jajnikach i mi wycinali... Zrob jak najszybciej test z krwi na chlamydie bo to moze byc powodem zrostow...u mnie tak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajowody mam drozne bo kontras przeszedl do konca a zrostow nie usuneli mi niewiem czemu a co to ta chlamidla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlamydia to jest bakteria ktora jest niebezpieczna dla dziecka. Zrob test koniecznie...ja nie kapuje czemu oni ci zrostow nie wycieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Melduje ze @ jeszcze nie przylazla :) Ale sie nie nastawiam, bo jakos tak nie mam juz za duzo sluzu :( wiem ze kazda kobieta to przechodzi indywidualnie ale sie naczytalam ze najczesciej wystepuje. Asia no to rzeczywiscie lekarz Ci sie trafil.. od siedmiu bolesci. Ale co z tymi zrostami cholercia , że ich nie usunęli, wyjaśnili dlaczego? neonka przykro mi ze @ zawitala do Ciebie, ale glowa do gory! UDA SIE W KONCU! MUSI! Nie dziekuje za slowa otuchy dziewczyny zeby nie zapeszac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo, ogolnie jestem strasznie niecierpliwa:) w wiekszosci kwestii i juz kilka razy mi przeszlo przez mysl zeby zrobic ten test ale bede twarda!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×