Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość być w ciążyyy

Czy któraś z Was zaszła w ciąże 10 dc przy cyklach 28 dniowych?

Polecane posty

Gość być w ciąży
Są różne historie, czasem jeden stosunek w cyklu i jest ciąża ;), więc wtedy wiadomo kiedy. No jak para się stara, to kocha się częściej, więc może trudno to tak łatwo określić kiedy, no ale też jakoś to się oblicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka.glowa
A dlaczego kochac sie cześciej maja tylko ci, co sie starają? My uprawialismy seks, bo mielismy ochotę, nie staraliśmy sie o nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka.glowa
A to, co lekarz teraz moze obliczyć, to standardowo - cykl tyle i tyle dni, owulacja standardowo 14 dni wcześniej. Wiec nawet jakbym była zaszła w ciażę w 10 dni, to lekarz to określi, ze w 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
Czekam na wasze opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 9 dn cyklu
przy cyklach 28 dn. Ale chciałam wiec super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
Ja też chce, chociaż się nie starliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
Jak tak piszecie, to wynika że mam większe szanse niż myślałam ;). No ale wiadomo, to wszystko jest kwestią indywidualną. W śr, czw powinnam mieć owulację, jak plemniki przetrwają do tego czasu, to kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie do kobiet
Które wiedza ze starania były pare dni przed owulacja i plemniki "poczekaly" do niej. Czy od sexu mialyscie widoczny sluz plodny? Bardzo proszę o odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zaszłam dwa razy.Moja owulacja jest zawsze cześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z moim staramy się 5lat i nic kochamy się w dni płodne i nic chyba bym musiała w 7 i 8 dzień a mam cykle 28dni proszę o pomoc bo chcemy zostać rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z moim staramy się 5lat i nic kochamy się w dni płodne i nic chyba bym musiała w 7 i 8 dzień a mam cykle 28dni proszę o pomoc bo chcemy zostać rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mini23 napisał:

My z moim staramy się 5lat i nic kochamy się w dni płodne i nic chyba bym musiała w 7 i 8 dzień a mam cykle 28dni proszę o pomoc bo chcemy zostać rodzicami

A u lekarza już byliście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mini23 napisał:

My z moim staramy się 5lat i nic kochamy się w dni płodne i nic chyba bym musiała w 7 i 8 dzień a mam cykle 28dni proszę o pomoc bo chcemy zostać rodzicami

Serio? Kochacie się w dni płodne a przez 5 lat nie kochaliście się w 7 czy w 8 dniu cyklu? Ja to się dziwię ,u nas jest seks prawie codziennie a wy przez pięć lat tylko w dni płodne? A poza płodnymi nic??Twój facet nie potrzebuje seksu codziennie? My tylko nie uprawiamy seksu podczas miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Lavina napisał:

Serio? Kochacie się w dni płodne a przez 5 lat nie kochaliście się w 7 czy w 8 dniu cyklu? Ja to się dziwię ,u nas jest seks prawie codziennie a wy przez pięć lat tylko w dni płodne? A poza płodnymi nic??Twój facet nie potrzebuje seksu codziennie? My tylko nie uprawiamy seksu podczas miesiączki.

Są różni ludzie różne temperamenty i różne potrzeby🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc czy że mną jest coś nie tak czy co ja już naprawdę płaczę co noc bez silna jestem. Co drugi się kochamy jak wariaci poza okresem i nic 😭😭😭😭😭😭👩👦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Annn2020 napisał:

A u lekarza już byliście? 

Idziemy teraz na 21ego mamy wizytę 😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Annn2020 napisał:

Są różni ludzie różne temperamenty i różne potrzeby🙂

Temperamenty to mamy tylko gdy pomyślę że 1stracilam 5lat temu i teraz jakbym była to też to płakać mi się chce 😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Mini23 napisał:

Proszę o pomoc czy że mną jest coś nie tak czy co ja już naprawdę płaczę co noc bez silna jestem. Co drugi się kochamy jak wariaci poza okresem i nic 😭😭😭😭😭😭👩👦

My Ci tu raczej nie mamy jak pomoc. Jeśli jest problem to od tego są lekarze. Jak całe dnie myślisz i tym a w nocy płaczesz to może odpuście sobie te starania na miesiąc czy dwa. Zajmij się czymś innym niech głowa trochę odpocznie od ciągłego myślenia o ciąży dniach płodnych niepłodnych itp. Stres tu w niczym nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Annn2020 napisał:

My Ci tu raczej nie mamy jak pomoc. Jeśli jest problem to od tego są lekarze. Jak całe dnie myślisz i tym a w nocy płaczesz to może odpuście sobie te starania na miesiąc czy dwa. Zajmij się czymś innym niech głowa trochę odpocznie od ciągłego myślenia o ciąży dniach płodnych niepłodnych itp. Stres tu w niczym nie pomoże. 

Sprubujemy dzięki na 21ego teraz mamy wizytę u lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2020 o 08:13, Mini23 napisał:

Sprubujemy dzięki na 21ego teraz mamy wizytę u lekarza 

Kobiety a w 9dniu też jest prawdopodobieństwo ciąży jak w 7 i 8dniu????

Dnia 16.08.2020 o 09:09, Annn2020 napisał:

My Ci tu raczej nie mamy jak pomoc. Jeśli jest problem to od tego są lekarze. Jak całe dnie myślisz i tym a w nocy płaczesz to może odpuście sobie te starania na miesiąc czy dwa. Zajmij się czymś innym niech głowa trochę odpocznie od ciągłego myślenia o ciąży dniach płodnych niepłodnych itp. Stres tu w niczym nie pomoże. 

Sprubujemy dzięki na 21ego teraz mamy wizytę u lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×