Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila10025

czy zgłosić to na policję?

Polecane posty

ja juz mam po prostu dość. 1,5 roku temu po spotkaniu z nią niestety ale wylądowalam na pogotowiu z zastrzykiem na uspokojenie. niby nic, ale nikt nie potrafi na mnie wpłynąc tak negatywnie jak ona. po takich przezyciach sama sobie sie nie dziwie moich reakcji. oczywiscie bylo ich o wiele wiecej w przeszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafnoście
ehh co to za patologia ja nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przemysleniach wlasnych stwierdzam, ze jednak sie wybiore. sprobowac mozna a na reke mi bedzie jesli takie zgloszenie zostanie przyjete. nie zamkną mnie przecież w areszcie bo przeciez nie ma podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtrącę się na chwilę
Popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję:( masz kogoś, faceta, przyjaciela, kto mógłby przez jakiś czas z Tobą zamieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Fafnoście: dzieci rodzicow nie wybierają a skoro ja mam plany na przyszlosc, realizuje je to oznacza ze ja nie chce byc taka sama jak moi rodzice i w wieku 21 lat zostac matką, miec kredyty w bankach niesplacone a swoje dziecko jeszcze o kradzieze oskarzac. dowodow zero a moja opinia bardzo dobra i brak tego typu wyskokow na moim koncie tylko na jej osobie takie obciążenia są w dodatku niszczenie cudzego mienia w jej wydaniu bo jak mozna wynajmowac pokoj i pociac komus odziez bo jakis wspollokator nie dba o porządek. dla mnie to nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, mieszkam u mojego chlopaka ale i tak nie wiem ile czasu pomieszkam tutaj, bo są zaleglosci w rachunkach np 2 mce niezaplaconego mieszkania, ostatnio jakas kara przyszla z gazowni za niezaplacony rachunek za gaz. a on siedzi wlasnie przy komputerze i gra, wiec nie jest to najlepsze wsparcie ale poki co mam jeszcze gdzie bbyc. z nim przyszlosci nie planuje bo to niepowazny czlowiek. licze na niezawodnosc jesli chodzi o ciaze bo mam spirale od pewnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×