Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martagdansk26

nie znam ojca mojego dziecka....pomocy!!

Polecane posty

Gość martagdansk26

facet poznany na jednym z portali randkowych, zauroczyłam się w nim i na kolejnej randce poszliśmy do łóżka, miał prezerwatywę ale właśnie się dowiedziałem, że jestem w ciąży.....a z nim nie mam kontaktu od 3 tygodni, przestał się odzywać po spędzonej nocy, znam tylko jego imię (nie wiem czy prwadziwe...co mam robbić....dzwonilam do niego ale tel wyłaczony, jakby zmienił karte.....Jezu co ja zrobiłam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zas glupote sie placi
czasem wysoka cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z gdańska..
kurde Martus to masz ciezka sytuacje a nie powiedział Ci nic o sobie jakis mały szczegól który pozwoliłby Ci go jakos namierzyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo...
w sumie to nie wiem czy ci ktos pomoze bo chyba nikt nie byl w takiej sytuacji a teoretyzować to sobie znawcy mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw co piąta kobieta jest w takiej sytuacji co ty. Za bycie kurwą trzeba ponosić konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagdansk26
konto na portalu randkowym też skasował, mam email ale chyba tez usunął bo widomości nie dochodzą... nie jestem ku...ą miałam chwię słabości, poza tym zabezpieczył się a ja uznalam ze dzień był bezpieczny, to jest coś nieprawdopodobnego co mi się zdarzyło....nie wiem co robić i ryczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degrengolada z polewą
Czego ty właściwie chcesz od tego faceta? Na co liczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zas glupote sie placi
kazda kurwa mowi ze miala chwile slabosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani okresu ani adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że będziesz samotną matką, nikt już cię nie będzie chciał. Resztę życia spędzisz w samotności, bardzo dobrze ci tak. Dziecku powiesz, że po prostu mama się puściła i zaszła w ciąze z obcym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani okresu ani adresu
a tak powaznie to troche pojebalo cie skoro poszlas do lozka nie znajac nazwiska...i nie pierdol o slabosci bo to jest tylko glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagdansk26
czy poza wyzwiskami ktoś udzieli mi rady? bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenia19
trzeba było więcej sie puszczać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zas glupote sie placi
dla takich idiotek nie ma rady, praktycznie nie ma szans na to, zebys tego goscia znalazla, niech zyja glupie kurwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagdansk26
ktos napisal żeby iść na policje ale co ja mam im powiedzieć? nie oceniajcie mnie bo mnie nie znacie a ja czuje sie tak zle ze nie wiem co zrobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani okresu ani adresu
jak ci ktos ma pomoc skoro nikt w takiej sytuacji nie byl? nie wszyscy sie puszczaja nazywajac to pozniej slaboscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenia19
ja Ci udziele rady. Wychowuj dziecko sama. Juz go nie odnajdziesz. On chciał tylko Cie popchać i nie chciał dłuższej znajomości, daltego skasował wszystko po sobie, zatarł po sobie wszelkie slady a teraz napewno pcha już inną. Wiec bye bye kochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagdansk26
I dlatego jestem za tym, zeby aborcja byla legalna. Usunela bym ciaze i bylo by po sprawie, a teraz sie musze martwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degrengolada z polewą
Pytałem czego od tego faceta oczekujesz. Czy liczysz, że poczuje się odpowiedzialny i będzie z tobą wychowywał dziecko? Trudna sytuacja, ale musisz się z tym pogodzić. Szukaj wsparcia u najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie są jaja
ale się ubawiłem.......... coraz więcej widze jest idiotek które idą do wyra na pierwszym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagdansk26
myslalam, ze mnie kochal :( w koncu to byly az dwa spotkania. Ja poszlam z nim do lozka z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowuj dziecko saama
taki los... a facet i tak sie nie znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagdansk26
chcialabym mu powiedziec o dziecku, moze byloby mi lzej a tej aborcji to nie ja pisalam, nawet nie myslę o usunieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenia19
tak to jest jak ktoś mysli pizda a nie głową... Zawsze trzeba miec kark na głowie dziewczyno... Rozum na pierwszym miejscu a na drugim- przyjemność. Jak ktos robi odwrotnie to pózniej jest w takiej sytuacji jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo0000
Hahaha, na drugiej randce do łózka :DDDD Brawooo. Daj mi telefon do siebie, to też sobie poużywam. Bo rozumiem, że nie zrobi ci to większej różnicy? To jak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olevajka
ktos napisal,zglos sprawe na policje-ale po co? ani chlopak jej nie zgwalcil nie pobil no co ona powie policjantom? sorki duplam se nie wiem z kim a dziecko musi miec ojca,znajdzcie go bo musze do odpowiedzialnosci go zmusic!? ej to chyba zly pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cie porąbało dziewczyno najpierw sie dupczysz a potem jak wyniknie problem z twojej głupoty to aborcja.... szkoda ze sama nie jesteś jej ofiarą!! skoro tak łatwo przychodzi ci myśl o zabijaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z gdańska..
nie mów tak nie mozna usunąc dziecka nawet jesli jest wpadka !! trudno stało sie teraz trzeba usiasc i pomyslec co zrobic dalej !! moze spróbuj z ta policja idz tam z kimś zaufanym i powiedz poprostu co sie stalo najlepiej bedzie jak porozmawiasz z jakas policjantka na pewno Ci cos doradzi... wiem ze Ci ciezko ale jestesmy tylko ludzmi miałas chwile slabosci stało sie i juz sie nie odstanie ale dasz rade na pewno jestes silna kobietka :* ja jestem w podobnym wieku do Ciebie i tez pewnie bym teraz plakala i sie bała ale to juz nic nie zmieni trzeba cos zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×