Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martagdansk26

nie znam ojca mojego dziecka....pomocy!!

Polecane posty

no to jakos w kwietniu będziesz rodzic...wtedy zawsze duzo dzieci się rodzi:) Niestety na głupotę nie ma lekarstwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomanoSexmacher
W jakim serwisie wojtexxx31 miał profil? Gdzie go poznałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfhdgjifdnghjufkhjnfgohg
to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazcie ze autorka ni chce odac nic konkretnego...najpierw był karol potem ze inne imię..nie chce podac nawet portalu gdzie sie poznalić... i co teraz wstyd patrzy w oczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olevajka
zgadzam sie hehe prowo jak nic ,a moze ja bym tak jakis dramat wymyslila hmm cos w rodzaju tonacy tytanik i tonaca milosc ? by tak na siebie zwrocic uwage ? nudze sie sama w domu od rana do wieczora,za granica z dala od przyjaciol-ej to bylo by moze i zabawne hehe ale ja nie kpie z ludzi wiec pomysl glupi i odpada az szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozesz probowac
skontakowac sie z administratorem profilu i poprosic o namiary. Policje tez mozesz prosic o pomoc. I tak nie masz juz nic do stracenia, a moze ktos ci pomoze. A Wojtka radze dalej szukac na serwisach randkowych, bo z pewnoscia jest aktywny, tylko prawdopodobnie zmienil nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pozostanie anonimowy
zgadzam się to prowo w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASDFG
Ja sama wychowuję dwoje dzieci od kilku lat bo tatko się ukotnił z początku rodzina i GOPS pomógł teraz sama radzę sobie i to bardzo dobrze , musisz znaleść w sobie siłe aby przejść wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtka poznalam na gumtree a nie pisalam nigdzie ze to byl karol, czytajcie a nie obrazajcie....i przeciez nie moge udowodnic ze pisze prawdę poza tym ze pisze o moim bolu ale w tym mijscu zrozumienia nie znajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz, ja na twoim
miejscu poszlabym do prywatnego detektywa. Czytalam kiedys o nich, czlowieka spod ziemii potrafia wyciagnac, czesto znajac tylko imie. Zdajesz sobie sprawe, ze jesli go nawet jakims cudem znajdziesz, to on nie bedzie wychowywal dziecka z toba? Prawdopodobnie nie bedzie nawet placil, wiec nie wiem czy jest sens poszukiwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nikt nie da jej zadnych namiarów bo dane są chronione.... no ludzie...sama mam meza policjanta i gdyby taka laska by sie do niego zgłosiła to wyśmiał by ją prosto w twarz...niech sie nie błaźni lepiej - mało jest takich kurewek?? niech da sobie spokój...autorko sama mówiłaś że jesteś dumą rodziców a dałaś sie nabrac jakiemus frajerowi i jeszcze zaciążyłaś...GRATULACJE - twoja inteligencja zasługuje na pochwałę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie mnie wyzywac do woli, w sumie spodziewałam sie tego...i tak gorzej się już nie poczuję, mam przechlapane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olevajka
To tak jak przy szczerosci to i ja dodam swoje 3 grosze ,wyszlam za maz bardzo mloda za sadyste tyrana alkocholika ten skurwiel maz zmajstrowal mi synka ale tak naprawde bylam z synkiem sama bo on ciagle w transie pijackim,po jego smierci zostalam z synkiem sama,i dalam sobie rade bylo nie raz tragicznie ale zawzielam sie,dzis synek jest dorosly ja wyszlam ponownie za maz i jestem szczesliwa,co z tego ze nie raz jest tatus mamusia i dzidzia jak i tak samemu walczy sie z troskami,czasem lepiej zostac panna z dzieckiem niz zmarnowac sobie zycie -ot i zyciorys napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @2@2@2
Jesli to nie provo to idź do prokuratury.Prokurator ma wszelkie narzędzia do tego by wszcząć proces o ustalenie ojcostwa i alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgr
autorka naogladał sie Majki i u niej tez cudowne poczecie nastąpiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pozostanie anonimowy
jesli rzeczywiście ta sytuacja to prawda no to ludzie dają Ci tu rady co możesz ew.zrobić co więcej chcesz usłyszeć od anonimowych ludzi?mimo tego że nie pochwalam tego co zrobiłaś to jednak ludzie,którzy nazywją takie dziewczyny kurewkami itp, też inteligencją nie grzeszą-sama się chyba nie bzyknęła prawda?jakoś nikt nie napisał że ten facet to również kurwiarz jeśli mamy być sprawiedliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Martagdansk26: jeżeli pisał do Ciebie emaile, to można go zlokalizować z łatwością. Z mniejszą łatwością można go zlokalizować poprzez dane teletransmisyjne gromadzone przez operatora serwisu internetowego oraz dane telekomunikacyjne gromadzone przez operatora telekomunikacyjnego świadczącego jemu usługi. Tyle, że sama tego nie zrobisz bo dane te chronione są ustawą o ochronie danych osobowych oraz ustawą prawo telekomunikacyjne. W ustaleniu ojca Waszego dziecka może Ci pomóc sąd rodzinny. W tym celu powinnaś wnieść jak najszybciej (zanim podmioty władające ww. danymi zniszczą je) pozew o ustalenie ojcostwa i alimenty. Najlepiej przy pomocy adwokata bo z powodu całej tej historii nie możesz liczyć na przychylne spojrzenie obcych Ci ludzi. Skoro studiujesz, to zapewne nie zarabiasz zatem sąd wyznaczy Ci pełnomocnika z urzędu. Powodzenia :) P.S. Nie będę dyskutował jeśli ktoś chciałby mnie uświadamiać, że nie mam racji w tym co wyżej napisałem, o ile ten ktoś nie wskaże konkretnej podstawy prawnej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olevajka
do -i pozostanie anonimowy-co fakt to fakt masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak jak suka nie da pies nie weźmie i tyle w tym temacie.... a co ciebie anonimowy to owszem bzyknęłam się i wyobraz wiedziałam o nim wiecej niż tylko imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do i pozostanie anonimowy - faceta nikt nie nazywa dziwkarzem, bo to nie facet sie na forum zali, ze go dziewczyna olala po jednym seksie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martagdansk...co z tego jak bedziesz oblegała portale by ktos podał ci jego namiary?? i tak nikt tu tego nie zrobi...a co do alimentów to chyba powinno sie najpierw znac jakiekolwiek dane takiego delikwenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pozostanie anonimowy
super córka-zatrzymałaś się w średniowieczu i nie chrzań tu z takimi typowymi hasełkami,jesteś typową sfrustrowaną polką,która zawsze widzi większą winę kobiety niż faceta( a w takiej sytuacji jest połowiczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @2@2@2
im dłuzej to czytam, tym mniej wierzę w tą historię :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pozostanie anonimowy
jedyna nadzieja w dobrym znajomym informatyku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimowy no to olsnij nas tu wszystkich skoroś taki mądry??:P...nie uwazam ze tylko dziewczyna ma wine ale wyraznie facetowi zalezalo tylko na seksie...na niczym innym dlatego po numerku ulotnił się i wszelki ślad za nam zaginął a niestety problezawsze zostaje z kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×