Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broTka n

zapraszam dziewczyny 19-20 lat podzielmy się problemami ;)

Polecane posty

Gość krótka sukieneczka
I ja jestem:-) chce dolączyć:-) problemy...hmmm zawsze te same: faceci, kasa, szkola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze . . . skończyłam szkołę zawód;fryzjer i nie wiem co dalej robić. . . uczyć się dalej czy do pracy . . . po drugie czekam na okres bo boje sie że wpadłam . . . po trzecie szukam jakiejś pracy i dupa nie ma nic . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no madzka niestety ale faceci w tym wieku, bo nawet moj wykazuja dziecinne sklonnosci. przynajmniej moj tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się melduję:) mój problem: od pażdziernika zaczynam studia w nowym mieście sama i trochę się cykam tak daleko od domu...i będe mieszkać w akademiku a nie wiadomo na kogo natrafię:( 2 problem nikt mnie nie chce mam małe poczucie własnej wartości i jestem nieśmiała i to jest chyba w tym wszystkim najgorsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brotka- nie jest zle! oczywiscie, ze dalej sie ucz, mozesz wieczorowo i isc do pracy w dzien :) a pracy jest pelno, moze nie w twoim zawodzie ale na pewno jako kelnerka za 6 zl/h + napiwki dla ciebie na bank znajdziesz, przynajmniej w Poznaniu jest tego pelno caly czas. a jak nie to to moze powywieszaj ogloszenia, ze chetnie posprzatasz komus w domu, moja kolezanka dostaje 10zl/h i sprzata okolo 4-5h jeden dom i ma 50 zl :) a co do wpadki to na bank nie jestes zafasolkowana, a jezeli juz jestes to nie placz nad rozlanym mlekiem tylko zepnij dupe w troki i zycie toczy sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naszczęscie dostałam okres, ale facet mnie olewa, z którym to... no wiecie, wstydzę sie, bo to wyszło samo z siebie. Ja 19 lat on 22, wstydzę sie ,ze do tego doszlo a on ma mnie dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym sie bala studiowac poza miastem, na szczescie mieszkam w miescie studenckim i mam wszystkie kierunki jakie sa mozliwe. Ona a jakie miasto sobie wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka wstydziucha
nie pracy dla fryzjerek?? jak patrze ogloszenia to wszedzie chca do przyuczenia i na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam 20lat nie mogę się pogodzić że dziadek leży ciężko chory w szpitalu i się męczy tak bym chciała żeby żył a z drugiej strony się męczy że nie można patrzeć na to cierpienie tak mi serce z żalu peka i może lepiej gdyby go Bog zabrał do siebie:(ciężko mi w tej sytuacji jeśli ktoś chce mi pomoc będę wdzięczna 10011342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak z praca dla fryzjerek bo sie tym srednio interesuje :P tylko wtedy jak chce wlosy sciac. ;p bRotka a jakie miasto? bo moze bym sie przelamala koncowki przyciac bo sa obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybrałam Kielce byłam tam nawet jest tam fajnie najgorszy będzie pierwszy tydzień (tak myślę) a potem to już jakoś będzie jak się przyzwyczaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dołączam się :P mam 19 lat i hmmm...na chwilę obecną nie mam większych problemów oprócz rozregulowanej gospodarki hormonalnej i braku okresu od 5 miesięcy :(. A tak pozatym to jestem szczęśliwie zakochana z wzajemnością od kilku lat i nie narzekam. Nie dawno w końcu zdalam prawko i jestem z siebie dumna :) martwi mnie jedynie ciężki rok przede mna (matura, praktyki hmmm (jestem w technikum i przede mną ostatni rok :P) i jak to połączyć z chłopakiem studentem zaocznym, który pracuje od pn-pt :( ) no ale trza dać jakoś radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak jest praca ale dla fryzjerek z doświadczeniem a jak chciałabym pujsc to na praktyke i za darmo to dziekuje wole w barze zapiepszac za to mi chociarz zapłaca . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy miesiac bedzie najlepszy wlasnie! nikt jeszcze nikomu nie bedzie dupy jechal i w kolko imprezy, a potem juz sie zacznie troche kucia :P i problemy, ze wspollokatorka bo pewnie bedziecie mialy inne zdania na pewne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że współlokatorka będzie ok bo jak mi się trafi jakaś jędza to chyba ucieknę po pierwszym dniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj to daleko, ale duze miasto wiec na bank cos znajdziesz :P idz do fryzjera dla emerytow sie poduczyc, im czego nie zrobic na glowie i powiesz, ze jak pani ladnie wyglada to uwierza :P a ty bedziesz miala doswiadczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka miala taka, ze jak ona nie posprzatala to nikr nie posprzatal, a jak sie zbuntowala i nie posprzatala po jej obiedzie to garnki zaczynaly chodzic :) wtedy postanowila sie wyniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
askuo-dziekuje ;) kurde chciałabym pracować w swoim zawodzie ale wkurza mnie to że młode dziewczyny wykorzystują w salonach do normalnej pracy za darmo nazywają to praktyka . . . żal normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 ;p pierwsze objawy? ja nie mam zadnych objawow oprocz bolacych cyckow i sutow. moze tam raz po kebabie mi sie wrocilo. Bratka na bank cos znajdziesz, a nawet jesli to idz na miecha na te ich prkatyki smieszne i potem zarzadaj siana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cattie
nie przejmuj sie.. ja rok temu zaczynalam studia i tez bylam sama, tez w akademiku.. i teraz stwierdzam, ze to bylo najlepsze co moglo mnie spotkac! na uczelni, w miescie i w akademiku nie mialam nikogo znajomego, a okazalo sie, ze bede mieszkac w pokoju z dziewczyna z 4 roku.. poczatkowy szok. nalezalam do niesmialych, spokojnych dziewczyn, a teraz zmienilam sie ;) fakt, po pierwszych dwoch dniach chcialam sie przenosic do innego miasta gdzie studiowal moj chlopak, ale po tygodniu na studiach moj zwiazek rozpadl sie, a ja nie zaluje, ze sie przenioslam :) najwazniejsze jest dobre nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też bolą piersi . . . ale to może na okres . . . a kiedy zrobiłaś test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefgef
chłopak,kasa,praca,nudne wakacje uhuhuh :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belfradzik
mój problem jest taki że chcą mnie wszyscy chłopacy, tylko nie ten którego ja chcę :O w ogóle nie zwraca na mnie uwagi.. Zrządzenie losu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×