Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broTka n

zapraszam dziewczyny 19-20 lat podzielmy się problemami ;)

Polecane posty

ja od razu w sorkdu czulam, ze jestem w ciazy :) 2 kreski nawet mnie nie zaskoczyly tylko przyspozyly wieeelki usmiech i szczescie :) test robilam hmmm... 2 dni przed okresem? i byly 2 wyrazne najgorzej przestac palic, ja nie moge wytrzymac ;/ ok dziouchy, ja wybywam na dwor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak przycichlo? ;p nie mowcie mi, ze spicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnoscia :) my dopiero wchodzimy w faze zmarszczek, na szcescie moja mama jest specjalizta od medycyny estetycznej i poda mi botox 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdu
ja nie mam opracy chyba standardowy probelm zaraz studia a ja siedze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, ja nie narzekam na brak pracy. lubie sie opierdalac i spac do 12. ale wyciagam rzeczy ze zmywarki! codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem stare dupsko bo mam 21 a marcu 22 mi stuknie ale co tam :classic_cool: otaczają mnie sami judasze w koło nie chce mieć dzieci przez co jestem ufloludem dla niektórych :classic_cool: jestem pokręcona a wg innych niedorosły fajfus :classic_cool: lubię żyć po swojemu a wszędzie widzę same kopie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurna ale stare dupy ej, wy juz na emeryture i umierac! przeciez tyle lat zycia jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkazlatka
Problemami? No wiec: -nie mam pracy ani szansy na prace -nie mam na kolejny czynsz -nie mam na jedzenie -rodzice nie moga pomoc bo sa za oceanem i sami duzo kasy nie maja -chce rozstac sie z facetem ale nie moge bo mamy wspolne mieszkanie a ja nie mam gdzie pojsc, on tez nie, poza tym on twierdzi ze nie pozwoli mi odejsc -nie widzialam mojej rodziny przez ostatnie pol roku i nie zobacze ich przez kolejne kilka miesiecy -nie mam tu gdzie mieszkam zadnych przyjaciol. Jedyna osoba z ktora rozmawialam juz sie do mnie nie odzywa, bo to moj byly chlopak. -zmagam sie z depresja od ostatniego roku. Ostatnio dolaczyla do tego bulimia -musze jakos wytrwac do roku akademickiego, ale prawdopodobnie przedtem wyladuje na ulicy Glowa do gory dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakiej racji nie masz szansy na prace? a jakies ulotki? itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkazlatka
po pierwsze jestem studentka- ostatnio kiedy roznosilam cv pierwsze pytanie jakie stawiaja to czy studiuje, jak tak to nawet cv nie wezma. Nie dziwie im sie... i tak musialabym zostawic prace jak zaczna sie studia. Poza tym recesja, tu zwalniaja ludzi a nie zatrudniaja. No i jestem emigrantka. Nikt mnie z dobrej woli nie wezmie, no chyba ze nie ma innego wyboru. A teraz wszyscy szukaja pracy. No i szukam juz od kwietnia. Na wszystkie sposoby, we wszystkich nawet najbardziej beznadziejnych miejscach jak supermarkety czy mcdonaldy i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkazlatka
ulotki? Ja potrzebuje 2tys zl na poczatek sierpnia... na ulotkach to moze bym zarobila, ale kieszonkowe... z reszta nawet takiej pracy nie ma. Na ulotki zatrudniaja 15 i 16 ltaki bo moga im placic 2 razy mniej i sie urzad nie przyczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie uwierze, ze w macu albo w KFC cie nie wzieli. nawet na glupie ulotki tez nie? przeciez jest tyle mozliwosci wkurza mnie takie podejscie. jak juz mowilam porozwieszaj na slupach ogloszenia ze posprzatasz chetnie u kogos, albo zglos sie do jakiegos szpitala np onkologicznego i idz opiekowac sie chora osoba. nawet w trakcie wakacji. ja nie wiem jak wy dziewczyny myslicie, pracy do okola jest tyle, ze koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, na ulotkach masz 2gr od sztuki, a najczesciej rozdajesz na raz 3 po blokach, zalezy ile chcesz sie nachodzic tyle siana dostajesz. nie chcesz sie narobic, to nie ma pieniedzy. jak by bylo az tak zle to bys chwytala wszystko co by ci na mysl przyszlo, a nie wygardzala "kieszonkowymi" :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkazlatka
askuo, uwierz mi, nie ma mozliwosci. Ja nie mieszkam w Polsce, zeby rozwiac twoje watpliwosci. Wiem ze w Polsce jest praca, niestety tu gdzie jestem- jak napisalam, recesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkazlatka
a ulotki tu roznosza listonosze, nie zatrudniaja nikogo innego tylko placa poczcie. Jedyne ulotki co sa to te na ulicach co sie rozdaje, ale to bardzo zadko i jak juz napisalam, to glownie dzieci biora bo oszczedzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkazlatka
z reszta pisze tu tylko zeby sie wyzalic. Nie mam z kim rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie wiem jak jest tam gdzie mieszkasz. przyjedz do Polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkazlatka
na piechote? Gdybym miala na samolot to bym przyleciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×