Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broTka n

zapraszam dziewczyny 19-20 lat podzielmy się problemami ;)

Polecane posty

Gość renatkazlatka
Kwiattek zastanow sie jaka prace chcesz potem robic, ktory kierunek jest jej blizszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze autorze
kwiatek wahasz sie miedzy czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dostalam na kilka kierunkow i wlasnie zrobilam jak dziewczyny mowia, ten co mnie najbardziej kreci wybralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja tez mam 19 lat :p tez ide na studia daleko od domu, do obcego miasta i mam cykora jak uhuhu... poza tym mam bardzo niska samoocene, nie mam chlopaka i w ogole. siedze w domu i zbijam bąki, mam troche wyrzuty sumienia, ze leze w domu, ale z druuugiej str to taaaak mi sie nie chceee pracowac.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkazlatka
napiszcie co studiujecie. Ja biologie, specjalizacja mikrobiologia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc wam
niedawno stykneło mi 20 lat ..mam takie pytanie nie orientujecie sie moze bo składałam papiery zaocznie ale tylko do jednej szkoły , juz wpłaciłam wpisowe i wszystko ..czy jest szansa ze sie nie dostane tam? bo gnebi mnie to od dłuzszego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi nie pytaj tylko wal śmiauo :classic_cool: ja gdybym miała jak/gdzie pracować, pracowałabym, ale gdzie w tej dziurze w której przyszło mi mieszkać znajdę jakąś pracę? Damn. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj swoje zdjecie :P
askuo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dac swoje zdjecie? a nie chesz miec koszmarow po nocy? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj swoje zdjecie :P
z tego co piszesz wydajesz sie naprawde ciekawa osoba, dlatego chcialbym sprawdzic czy wygladasz równie zachecająco :) tym gówniarzem jestem ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj swoje zdjecie :P
no daj zdjecie, proszeeee :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostane zdemaskowana przez moich podmiejskich bambrow. kto to wie kto czyta te strone. i zaraz bedzie na calej wsi, ze Askuo takie rzeczy w sieci wypisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foto za foto. najpierw musze obczaic czy przypadkiem nie wiesz kim jestem bo bede musiala sie ukrywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaazagubiona
rzata małgo mam podobnie jak ty, na studia dojrzdzam, nie mam pracy, perspektyw, pieniędzy, czuje się gorsza od innych, nie potrafie zadawac sie z ludzmi bogatymi, mam przed nimi respekt dlatego tez nigdzie sie nie wkrece...:( moim atutem jest ze jestem nie głupia i ładna ...ale co mi z tego..jak dzis swiat rzadzi sie swoimi prawami...ehhh lat 21.mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie młode i już zniechęcone, całe zycie dopiero przed wami, głowa do góry, nie ma lepszych ani gorszych, a szczęściu trzeba pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no przeciez dlaczego panike dziwuchy siejecie! taka przygoda przed wami! zazdroszcze! a przedemna przewijanie pieluch i ogladanie coraz ciekawszych kup mojego bobaska :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaazagubiona
ehhh Jarex w tym problem ze nie kazdy umie dopomóc szczęściu,,,poradzic sobie w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdziwniejszy
zazdroszcze problemow no... w wiekszosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dopiero studiuje denny kierunek, ale w mojej okolicy nie ma nic ciekawszego a nie chciałam mieszkac poza domem. Z drugiej strony lubię swój kierunek ale po tym wątpie że znajde prace. Ale trzeba zyc dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×