Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Czekoladka_

10-15 kg w dół!!!!

Polecane posty

juz nie stosuje CLA - powiedz, a duza masz nadwage? Moze tez sprobujesz Montignaca? Jest mnostwo forow z przepisami. Ja nic nie cwicze, prawie codziennie cos mnie podkusi i czesto lamie zasady diety, a i tak chudne. Moze sie wezme za cwiczenia, w zeszlym miesiacu troszke cwiczylam,ale jakos teraz mi sie odechcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj cicho się zrobiło :) no ja na razie stosuje się diety nadal :) i jeszcze z 4oo gram i będę ważyć 59:) a później to już kilogram, mam na to jeszcze ponad tydzień więc powinnam dać radę;) a Wy jak myślicie? napiszcie co tam u Was !! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od pon. przechodzę ze szwagrem na dietę Norweską;) ale tylko tydzień na niej będę :) zobaczymy czy coś da . Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo w koncu ktos cos napisał - hej CzornaOo ciesze sie bardzo ze jestes juz prawie u celu swojego załozenia - gratuluje ;) u mnie waga leci w dól ale bardzo pomału.cwicze codziennie rano i wieczorem brzuszki i rano na czczo orbitrek albo stepper.licze kalorie probuje jesc do 1000 dziennie czasami sie udaje mniej czasami wiecej.daj znac jak po tej norweskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dam na pewno ;) no ja tez tak ok. 1000 dziennie ale ciężko jest wytrzymać na prawdę :) ale za to nagrodą jest jak kupujesz sobie np. legginsy w rozmiarze S a nie M czy L :) to motywuje strasznie ... ogólnie dzisiaj byłam w sklepie sportowym gdzie była miara wzrostu i oczywiście musiałam się upewnić ile mam dokładnie, no i wyszło 177 czyli 2 cm. więcej :) jeszcze te 1,5 tyg :) zobaczymy ile schudnę na tej norweskiej bo jak z 4 kg to już mi w sumie wystarczy. Jak czytałam to jedna dziewczyna schudła w 14 dni 8 kg. bo Ona tyle trwa :) i je się duzo jajek. Jadłospis można w necie bez problemu wraz z opisem diety znaleść :) i niby bez jo-jo no ja zobacze i się przekonam chociaż 2 kg były by dobre :) piszcie jak tam u Was :) bo właśnie nasz topik ostatnio wygasł :) buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj porazka na calej linii. McKibel, burgery, fryty. fuu, nawet mi nie smakowalo. W ogole co jakis czas trace smak, to chyba od zatok i rzeczy smakuja dziwnie. Np dzis cola smakowala jak slona woda, a raz to mi smakowala jak chlorowana woda z basenu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzornaOo ta Norweska to jajka i grejfruty? jesli tak to wiem co to za dietka ;) wszystkiego kiedys próbowalam.oczywiscie nie wytrzymałam na niej, po 3 dniach złamalam sie, ale schudłam z 3 kg.Norweska, kopenhaska,kliniki Mayo wszystko to dla mnie podobne (trzeba naprawde silej woli zeby do konca na nich przetrwac)CzornaOo zycze Ci powodzenia i trzymam kciuki :) Malinka dla mnie weekendy sa najgorsze z Mcdonaldem, bo zawsze jestesmy na zakupach a on jest w poblizu.mam nadzieje ze tym razem mnie nie pokona, głowa do góry! Czekoladka juz niebawem wraca, ciekawa jestem jak tam u niej na tej pielgrzymce.moze sie szybko odezwie. pozdrawiam Was dziewczyny, miłej soboty i niedzieli(jakby mnie tu nie było)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak schudłaś 3 kg na Norweskiej przez 3 dni to jest bardzo duzo !! ja będę tylko tydzień więc zobaczymy ile da rade zjechać :) no ja w miare mam silną wolę bo mogę np. nie jeść od 16 do końca dnia i mnie nic nie pokusi, nawet to że cała rodzina ma grilla i jedzś przy mnie ;) ja już ważę 59 kg. więć tak 3 kg jakbym schudła to juz bym w ogóle była zadowolona :) 3majcie się dziewczyny ciepło;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie stosuje CLA
ja dziękuje za dietę montignaca byłąm kiedys na podobnej diecie i musiałam ją przewac, gdyz kreciło mi sie w głowie- pewnie z braku węglowodanów. a jojo po tym było spore musze powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
witam dzis wrocilem z dzialki, dzisiaj nie biegalem ale ogolnie przez trzy ostatnie dni biegalem najpierw marszobieg 2 dni po 6km a potem na trzeci dzien juz bieglem 7km tylko z jedna przerwa na ok 100m! zwazylem sie od razu o przyjezdzie czyli ok 20 i wyszlo 300g mniej niz w zeszlym tygodniu ale to bylo juz po zjedzeniu i w ogole wieczorem:) zoabczymy jak bedzie rano zwaze sie i powiem. no i ogolnie zaniedbalem sie troche bo i grille i raz loda zjadlem na dzialce.. ale juz w domu wiec rygor od nowa:) i dobrze! jutro cos napisze, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
a ogolnie bede biegal ok 2x w tygodniu jak tylko sobie kupie buty do biegania, w tym tyg pojade i kupie. i w ogole od zimy na silownie sie zapisuje i kupie karnet. to na tyle, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Chcę zrzucić kilka kg dlatego postanowiłam do Was dołączyć, jestem tu tez dlatego że już raz osiągnęłam ogromny sukces i może będę mogła Wam pomóc. Osiem lat temu ważylam 90kg przy wzroście 172cm. Ten piękny wynik uzyskałam dzięki sterydom i wzmożonemu apetytowi gdyż zawsze byłam osobą szczupłą wręcz anemiczną. I któregoś pięknego dnia powiedziałam sobie dość. Przez dwa lata ciężkiej pracy schudłam do 57kg nie stosując cudownych diet a po prostu ograniczając się. Dziewczynki uwierzcie mi najgorsze co istnieje to nasza silna wola. Teraz ważę 62 kg i chcę zrzucić do 54-55 ale ciężko mi się spiąć. Mój plan taki jak poprzednio, obniżyć spożywaną dawkę kalorii i wysokotłuszczowe potrawy a także słodycze i przekąski. Dodam tylko że kocham jeść a to utrudnia sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie stosuje CLA
ja musze sobie jakis nowy nick wybrac bo jako ze odstawiłam CLA nie moge mis swojego starego nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z grubą talią
co myślicie o takim nicku właśnie zmierzyłam sobie obwód na wysokosci pępka i wynosi 98 to bardzo dużo wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie stosuje CLA - to cos Ci sie pomylilo, bo na Montignacu zalecane sa dwa posilki weglowodanowe dziennie. I to z wartosciowych wegli,czyli np razowy chleb a nie biale bulki, brazowy ryz, a nie bialy... W tej diecie jedyne co eliminujesz to bialy cukier, biala make i wysokoprzetworzone rzeczy... Ale mozna stosowac cukier owocowy i razowa make, wiec nie widze tu rezygnacji z niczego , tylko poprawe jakosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozylem sobie konto tak jak CLA :) no i zwazylem sie rano i ..... 116!!! cale 5 kilo juz mniej !!! jednak warto biegac. jade jak najpredzej po buty musze powiedziec tacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Widzę, że pojawiły się u niektórych osób problemy z odchudzaniem. Nie poddawajcie się dziewczyny i zacznijcie jeszcze raz. Ja zaczynam wszystko od nowa. Pielgrzymka była super. Nie schudłam na niej, może trochę, ale waga nic na to nie wskazuje. Niestety podczas pielgrzymki coś mnie ukąsiło i mam spuchniętą nogę. Od jutra zamierzam zacząć odchudzanie, ale nie wiem czy dam radę jeździć rowerem z tą nogą. Przed wyjściem do Częstochowy zamówiłam sobie roczną prenumeratę "SuperLinii" i w związku z tym otrzymałam BioCLA i BioActive. Jedna z Was zawiodła się na CLA, ale ja zamierzam spróbować, skoro dostałam ją za darmo. Ludi gratuluję, jesteś bardzo wytrwały. Chyba też zacznę biegać jak noga wyzdrowieje. Nie poddawajcie się dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jak tu tłoczno :) witam wszystkich! u mnie po weekendzie - zaliczony Mcdonald :/ był tez gril, sałatki :/ waga taka sama a za 3 tygodnie jade do Polski.juz nie uda mi sie w tak krótkim czasie schudnąc, niestety!dzisiaj postanawiam- daje sobie czas do konca roku na 13 kg mniej!na sylwestra bede laska! :) rachela52 - witaj w naszym gronie, podziwiam Cie ze tak duzo kiedys schudłas, musisz miec silna wole, której mi brak. nie stosuje CLA tzn kobieta z grubą talią - fajny nick mobilizujący ;) Ludi - no 5 kg to boski efekt!gratuluje! Witaj Czekoladko :) ciesze sie ze jestes zadowolona z pielgrzymki i ze zaczynasz z nami od nowa.ja tez od dzisiaj mam nowe postanowienia - a nóz sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! Czekoladka - zaskoczylas mie, ze nie schudlas na pielgrzymce, bo pare moich kolezanek kiedys schudlo potwornie, az zle wygladaly. Ale to mzoe dobrze dla Ciebie, ze nie wycienczylas organizmu. Co do mnie - od paru dni balam sie wazyc, bo zre jak szalona. Nadal zalegam z praca mgr, wiec sie stresuje, do tego bywaja okazje, wiec ostatnie 3 dni jadlam ziemniaki, z miesem, duuuzo ciastek, paczkow, kawe do tego, w ogole masakra zywieniowa. Dzis pomyslalam,ze pewnie z 2 kg mi przybylo, wchodze na wage, a tu ta sama waga - NIC nie przytylam, w szoku jestem! Czyli to, co stracilam, to jest juz ustabilizowane, teraz tylko walczyc,zeby nie przytyc i zeby w dol jechalo. Tylko, ze dzis jest nasza 3 rocznica i obiecalam upiec ciasto :D Ale poza tym jem po swojemu. Mam tylko nadzieje,ze jutro waga nie pokaze wiecej... Sorry za ten chaos, hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kobieta z gruba talia - zmien nick jeszcze raz na jakis typu Motylem bede :D Bo ja wierze, ze takie cos podswiadomie mobilizuje. Albo Kobieta z szczuplejaca talia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim !! ja jestem pierwszy dzień na diecie norweskiej i szczerze musze powiedzieć że jestem zadowolona ;) jem 3 posiłki dziennie ale bardzo syte ;) zawsze jak się waże rano mam wagę ok 59,6 a dzisiaj zjadłam obiad o 19:30 (ponieważ tak późno wróciłam z pracy) i po NIm poszłam się zważyc i jest 60,6 więc jest nieźle !! co p[rawda w pracy też spaliłam duoooooo kilogramów bo jak już wspominiałam nie nalezy Ona do siedzących ;) ja mam jeszcze 8 dni a na to że by schudnąć do 58-57 ;) i w Polsce chce nadal być na diecie aby mój wynik doszedł do 55 ;) oby mi się udało ;) jak tutaj czytam tak sobie to widzę że każdy zrobił jakieś postępy ;) oby tak dalej !! 3majcie się wszyscy, buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie schudłam, bo bardzo dużo jadłam. Od jutra zaczynam dietkę i ćwiczenia. Czorna jesteś młoda i masz szybką przemianę materii, zazdroszczę. Marzę o 5-tce z przodu, której nie widziałam od czasu,gdy skończyłam 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladka, dasz radę! czorna na pewno schudniesz wiecej niz do 57! wierzymy w ciebie:D wlasnie skonczylem jezdzic na rowerku odziwo udalo sie ponad 40 minut ujechac nie ciazyl rower moze dlatego ze na zerowce caly czas. wieczorna porcja brzuszkow i mozna isc niedlugo spac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzornaOo "narobiłas mi smaka"ta dieta i od dzisiaj stosuje podobną diete Kliniki Mayo - moze teraz mi sie uda wytrwac do konca ;) upiekłam sobie w piekarniku piers z kurczaka i zaraz ją wchłonę :D moze ktos sie do mnie przyłaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×