Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

Pisałam o tym już wcześniej ;) Że jak chce sobie na striptiz popatrzeć to wystarczy poprosić :D Jeśli żona/dziewczyna robi to dla swojego męża/chłopaka lub na odwrót to to jest według mnie w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście bo w tym nie ma nic złego taki "pokaz" nie jest przecież niczym złym pod warunkiem że robi to para, a nie "klient" ( czy "klienci" ) i "przedmiot podniecenia" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny żalowy
nie miałbym nic przeciwko gdyby moja kobieta dała mi tą przyjemność;) ale tylko MOJA ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie
a czym sie rozni taniec takiej panienki od tanca zony? niczym i na seksie tez sie konczyć nie musi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia krysia
ale pierdolicie czym sie rozni sex z zona od sexu z obca bab kiedy mezczyzna jest w zwiazku?? no niczym idac Twoim tokiem myslenia wez sie schowaj bo az zal czytac Ty czlowieku w ogole nie masz zasad i nie rozrozniasz zdrady Nawet dziecko wie co jest dobre a co zle ale ty masz z tym problem degeneracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie
to raczej wy macie problem ze soba :Dpanienka tylko tabnczy i pokazuje swoje wdzięki a to że ja gdzies tam facet klepnie czy pomaca to przeciez jednorazowe dotknięcie:D jak mame przytula to tez was zdradza? dotyk to nie zdrada🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85tka
No chwila chwila... myslę że żadna z nas nie jest na tyle prymitywna, żeby nie widziała różnicy pomiędzy przytulaniem mamy a dotykaniem jakiejś panienki...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia krysia
ale pierdolicie to wez zapros do domu jakiegos faceta i niech twoja kobieta go obmacuje w twojej obecnosci niech wsadza mu lapy w majty i bog wie co jeszcze Dla mnie jestes typem prymitywa ktory jak zdadzi bedzie glupio sie tlumaczyl alez kochanie to bylo po pijaku albo to tylko taki jednorazowy wyskok w sumie to ja ja tylko dotykalem rekami swoim penisem ale to nic takiego zdrada jest zdrada obacywanie calowanie jest zdrada ale wiesz co nie dziwie sie ze taki prymityw nie rozumie ze zrada nie polega na samym stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to czytam to aż normalnie ŻAL "ale pierdolicie" :P ... Szkoda słów ;p Do Ciebie i tak nie dotrze to, że raczej ludzie mają jakąś godność i szacunek, czy zwyczajne szanowanie żony/dziewczyny ;p Nie rozumiem tylko czemu uważasz że to normalne, a mimo tego nie zaprosisz np takiej panienki do domu i nie pokażesz mamusi jak ślicznie ona się rozbiera hmm? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co piszecie to normalnie
to jest pierdolenie kotka za pomocą młotka. Idąc tym tokiem rozumowania , skoro boicie sie ze facet was zdradzi jak pojdzie na kawalerski ,bo bedzie tam striptizerka , to faceci powinni wam- dziewczynom zabronić wychodzenia do galerii handlowych.Kazdy wie ,ze kobiety uwielbiaja robic zakupy , wiec po co ryzykowac ,ze zrobią sie z was "galerianki " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co piszecie to normalnie
od robienia zakupow tylko krok was dzieli od bycia galerianką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałeś kiedyś geniuszu żeby kobieta zdradziła mężczyznę na zakupach? :D Bo j raczej nie :P Tam raczej nikt nie wypina do niej gołego tyłka :P A jak ktoś ma być "galerianką", to jest nią od początku tak na marginesie ;P To jest coś zupełnie innego ;) Równie dobrze mógłbyś napisać żeby małżeństwa w ogóle nie wychodziły z domów, i były najlepiej pozszywane do siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie
"Nie rozumiem tylko czemu uważasz że to normalne, a mimo tego nie zaprosisz np takiej panienki do domu i nie pokażesz mamusi jak ślicznie ona się rozbiera hmm? :3" bo mamusie to nie interesuje;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam plan jak wyruchac kran
tak samo jak Twoja :) , dlaczego jak idziecie na babskie zakupy to w gronie kolezanek lub same ? meza to nie zabieracie, mowicie : " bo to sie zejdzie , wiesz te babskie zakupy , bedziesz sie denerwowal ... " a ciekawe co tam naprawde robicie... , trzeba was pilnowac, tylko krok was dzieli od bycia galerianka, tyle pokus jest w galeriach handlowych w sklepach, takie ladne rzeczy ,popatrzycie, pomacacie sobie ,chetka was najdzie, kaski nie macie ... , i wtedy zobaczycie dobrze ubranego goscia i podejdziecie ,zagadacie ... , i potem mowicie mezowi : przecena byla skarbie ! lub znalazlam pieniazki , albo wygralam ! a tak naprawde zabawiacie sie jak szmaty , lub nawet jak jeszcze tego nie robicie , to w galerii jest tyle pieknych rzeczy , po co ryzykowac ,ze sie skusicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam plan jak wyruchac kran
a zdrada na zakupach tak wlasnie wyglada, idziecie na nie , brak kasy i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahaha "Fajnie masz" xD przecież Wy sami wolicie zostawać w domach, po drugie hmm ... ..oooh tak, uwielbiam zdradzać na zakupach :D Moja pasja normalnie! :D Komuś brakuje argumentów i... mózgu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam plan jak wyruchać kran
wolimy zostac w domu , bo jak z wami idziemy na zakupy to wydluzacie je bez sensu i specjalnie sie tak zachowujecie ,zeby nam sie odechcialo w przyszlosci z wami chodzic na nie - zebyscie mogly same chodzic do galerii w przyszlosci... , a wtedy jak idziecie same badz w gronie kolezanek to skad mamy wiedziec co tam robicie na zakupach ? pokus macie duzo... . Znam prawde ! najlepiej jest pisac ,ze ktos nie ma argumentow i sa one glupie , taaak , a sama wypisujesz podobne rzeczy, ze sa pokusy na kawalerskim i nie ma tam kobiet ... , a pisze analogicznie do Ciebie teraz na przykladzie zakupow.A to ,ze tam mozecie sie "galeriankowac" jest bardzo realne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam plan jak wyruchać kran
chodzilo mi o to ,ze nie ma tam poza ewentualnymi striptizerkami kobiet- np was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno... " ze sa pokusy na kawalerskim i nie ma tam kobiet ." A co? Może tam nie ma pokus? Nie bądź śmieszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu mezowi zrobilam i swietnie bylo chociaz sie troche balam na tych 21-cm obcasach ale wqyszlo super!! polecam babkom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam plan jak wyruchać kran
to Ciebie chyba kiedys facet kiedys zdradzil na kawalerskim ! a Ty nie badz smieszna ,ze nie ma pokus w galeriach ! jak by nie bylo to nie bylo by rowniez i galerianek ! mirellka 84 , na 21 cm ? powiadasz ? wyobrazam to sobie ... :), dawaj fotka chociaz samych nog od tylca jak wygladalas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam plan jak wyruchac kran
braklo Ci argumentow i bluzgasz wyzwiskami ... , no tak , a nie rusza mnie to. Z Twoich wypowiedzi wynika ,ze jestes 17 nasto lub nasto latką . Poza tym ziejesz nienawiscią i podejrzeniami zupelnie jak kaczka Jarek.Wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nastu lat :D I nie będę używała argumentów przeciwko czemuś tak głupiemu jak zdradzanie faceta na zakupach xD Argumentuję raczej realne sytuacje, a nie czyjąś chorą wyobraźnię ;) Hmm a tak w ogóle... co ma polityka do tego? :D Pomyliłeś portale ;) Twój to raczej wp ;] tam są same polityczne głupoty i dupy więc... powodzenia i miłego przeglądania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam plan jak wyruchac kran
hahaha hahaha haha , chorą wyobraźnię ? to twoja wyobraźnia jest chora ,ze facet Cie zdradzi na kawalerskim . O zdradach na k=awlerskim nie bylo jeszcze filmu ,a o galeriankach tak .Fakty są takie ,że zjawisko tzw. galerianek jest czestsze od zdrad na kawlerskich wieczorach.Podalem Ci tylko przyklad nieufna Dario .Na marginesie to nie żadaj od swojego partnera zaufania skoro sama go nie dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o zdradę na kawalerskim. Chodzi o samo pójście na taką "zabawę" ;) Bo o tym co się tam dzieje wiadomo wszędzie ;) I nie trzeba o tym filmu kręcić ;) Czemu tacy jak ty zakładają że chodzi mi o zdradę? Zdradzić można wszędzie a mi chodzi o pójście na striptiz, to dwie różne rzeczy ;) Nie widzisz tego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×