Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

to równie dobrze możesz ruchać jakąś inną jeśli masz dziewczynę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam waszą nocną dyskusję. Brawo Daria! nie dałaś się. również uważam że jedynie ludzie miernego pokroju tak się zabawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnyOnn
skopiuj do przeglądarki i usuń spację młoda szanująca się damo :classic_cool: w pozytywnym słowa znaczeniu oczywiście ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc_po_co
ślubowanie na ślubie skoro przed nim takie same zasady ? Tradycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla_Ciebie
wszystko jest albo czarne albo białe ;) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie malej wiary
"Najfajniej jak mąż trafi na samych kawalerów nic nie wiedzących o związku i szacunku- ... jeśli ich słucha i jest ich "pantoflarzem" no to sorry papa Bo mężczyzna ma wybór: być (jak to nazwałeś) pantoflarzem czyli uszanować zdanie żony lub być "adidasiarzem" (pozwól że ja to tak nazwę) i słuchać się kumpli no to faktycznie FACET hahaha " widze ,ze daria popadasz ze skrajnosci w skrajnosc, nie ma nic posrodku , a sa jeszcze takie egzemplarze posrodku , a Ty masz jakiegos pantoflarza niby faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oceniaj, jak nie znasz ;p poza tym wiem że to o czym napisałam to skrajności, specjalnie to zrobiłam dla porównania, wiesz? :P czy nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestescie malej wiary
to że chłopak czy mąż Dari nie chce iść na ten syf nie znaczy o nim nic innego niż to że j kocha i szanuje. jak dla mnie Dario trafił ci się prawdziwy skarb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiem że jest prawdziwym skarbem :D doceniam że mnie szanuje i też go szanuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiatacie normalnie
aleeeeee ubaw ,nie mogę , haha :) , wiele hałasu o nic ,wymiatacie dziewczyny ! z igły widły ! brawoooo ! oby tak dalej :) , bo korka z tyłka raczej nie wyjmiecie , więc nic już wam nie pomoże ! zajebista ta kafeteria jest ,nie wiedziałem ,że dziewczyny są ,aż takie popierdolone ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też wam opowiem
wciąż kłótnia oooj matko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wieczoru panienskiego, na którym bedzie tanczyc goly facet miec nie bede. Tylko dlatego, ze jest to wg mnie mega prymitywne i jakos nie jara mnie to, ze bedzie tanczyc na mnie 3 mieśniaków :D Akurat nie to podnieca mnie u mezczyzn :P Znajomy miał striptizerke na swim kawalerskim, jego zona nie wiem, podejrzewam, ze bylaby mega awantura, byc moze nawet odwolanie ślubu. Jak juz wiedzialam, to nabralam do niego obrzydzenia :D oraz stracił duzo w moich oczach. A no i wiem, ze dziewczyna rozebrala się do rosołu, kazdemu pokazała cipke i dała się tam macac :D Z opowiadań innego kolegi wiem tyle, ze kazdy miał sterczaca pale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę obrażać ale jak mnie obrażają też będę :P nie tak prostacko i bezpośrednio ale jednak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtlenireszta
"Akurat nie to podnieca mnie u mezczyzn " za to mezczyzn podnieca to u kobiet i dla tego to nic złego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ALE
no tak ;) pod warunkiem że żona nie ma nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo po co
tam iść jak żonka nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtlenireszta
a jak chce? po co zabraniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ggtlenireszta to mezczyzn podniecaja muskularne kobiety? To cos nowego, myslalam, ze wola takie 'normalne' a nie pakerki... zaskoczyles mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtlenireszta
wiesz ze miałem na mysli striptiz, taniec i nagie ciałko hmm paluszki lizać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytam w myslach, wiec nie wiem, tym bardziej, ze zacytowales czesc mojej wypowiedzi, ktora dotyczyla umięsnionych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtlenireszta
to uzyj mozgu a nie wyobrazni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×