Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

Gość ggtlenireszta
podac chusteczkę? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w życiuuuu
raz byłem na kawalerskim już nigdy nie pójdę i już nigdy nie ożenię się z kobietą którą pokochałem kumpel robił kawalerski zaprosił mnie, było OK bez striptizu, zwykłe wyjście do baru:) potem była moja kolej:D początkowo nie chciałem imprezy w ogóle robić ale właśnie ten kumpel uparł się i już więc zrobiliśmy ten wieczór jakby wspólnie tyle że on...bez mojej wiedzy zamówił striptizerkę tłumaczył że na swoim nie miał to chociaż na moim popatrzy:O niestety byliśmy już tak wstawieni że zapomniałem o bożym świecie i stało się. nie zdradziłem Gosi ale macałem jak się dało tą pannę. a ona? zero pohamowań! wręcz narzucała się mi i kumplowi. rano było po wszystkim:( czułem się okropnie i nie mówię tu o kacu:O powiedziałem Gosi była załamana:( gdybym mógł cofnąć czas, gdybyś to Gosiu czytała proszę wybacz mi i wiedz że tego żałuję a was chcę przestrzec-nie idźcie tam choćby nie wiem co jeśli nie macie stu-% pewności jak to będzie wyglądało i jeśli w stu % nie znacie kumpla mam nadzieję że mój błąd WAS czegoś nauczy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtlenireszta
oj no jakie biedactwo chyba się poryczę! nie ta to będzie inna:P co rzuciła cie dla tego że oglądałeś striptiz i to nie z twojej wiedzy? :P to śmieszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja- gdyby to się skończyło tak że obejrzysz i koniec niech panienka spada, byłabym w stanie to przeboleć ale byłabym wściekła... Ale Ty po prostu się nawaliłeś i skorzystałeś z okazji na macanko :P Więc nie będę Cię bronić :P Nie dziwię się Twojej "miłości" :P Gdyby mój facet coś takiego zrobił też bym zerwała :D n Ale łatwiej zwalić na to że się było pijanym... taak, że kumpla wina.. taaak, że żałuję, taaak ale stało się, Twoja wina, i.. pożegnałeś kobietę swojego ,życia ;p nie powiem, że mi przykro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w życiuuuu
zerwaliśmy między innymi dla tego:( ale to nie było wszystko więc nie rób z niej takiej zołzy:O jeśli narzeczona nie chce takich imprez ma rację. i nie dajcie sobie panny wmówić inaczej :)))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtlenireszta
"Ale łatwiej zwalić na to że się było pijanym... taak, że kumpla wina.. taaak, że żałuję, taaak" ja bym nie zwalal ja bym poinformował że to byla zajebista zabawa i bym nie zalował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zerwaliśmy między innymi dla tego ale to nie było wszystko więc nie rób z niej takiej zołzy" Ona sobie tego nie życzyła? Bo jak nie to miałeś pecha z kumplem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiemy że byś nie żałował :) Nawet jakbyś TO z tą striptizerką zrobił ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w życiuuuu
nie poruszaliśmy tego tematu tak jakby takie wieczory w ogóle nie istniały, bo oczywiste było że nie chcemy takich robić...z czystego lenistwa i braku czasu ;) no ale stało się...ona raz mi zaufała a potem ja na własnym dałem ciała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtlenireszta
ojapierdole!:D to masz problem:D znajdziesz sobie jakąś dupkę co z toba na striptiz pojdzie nie łam się:D tymczasem ja skocze sobie na filmik z moimi króliczkami bo już czas🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I słusznie Gosia postąpiła. Tym razem to było "tylko" macanie. A co jeśli następnym razem po pijaku zrobisz coś gorszego skoro nad sobą nie panujesz? Przemyśl to bo j nie chciałabym mężczyzny o słabej "woli pijanego" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakas
ze wy dziewczyny to tak strasznie wybrzydzacie i sie w koncu przejedziecie ksiezniczki na ziarnku grochu. macie spoko chlopaka i z nim potraficie zerwac jesli pojdzie na wieczor kawalerski ze striptizem.Czekacie na ksiecia z bajki na bialym rumaku ,a was rozczaruje , nie pojawi sie taki , nie dla takich sfochowanych ksiezniczek jak wy . W koncu skonczycie jako stare panny , albo wezmiecie sobie byle co , jakas cipe , mimoze, bo wszyscy spoko faceci beda juz zajeci .Nas jest mniej niz was i mamy wiekszy wybor niz wy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jakas i zanim na tego ksiecia trafilam spotykalam wiele zgnilych jaj a dzieki temu ze sie szanowalam i te nic nie warte meskie poczwary odrzucalam mialam szanse poznac tego ksiecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morska Bryzo jak zwykle cięta riposta :D xD ".Nas jest mniej niz was i mamy wiekszy wybor niz wy ! " ...I wolę być sama niż brać ochłapy :3 To że jest Was więcej nie znaczy że nie macie od siebie wymagać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakas
jestescie przewrazliwione i tyle , czepiacie sie o byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jakas zdrada nie jest byle czym tylko zabojstwem dla zwiazku milosci szacunku zaufania i niewybaczalnym bledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakas
jednak to prawda ,ze Polska jest 20 lat za murzynami , tam polnagie kobiety z nagimi cycami na widelcu chodza na codzień i jakos nikogo to nie gorszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakas
jaka zdrada ? gosciu idzie na striptiz , na kawalerski, popatrzy na gola babke ,klepnie sobie panienke za tylek raz czy dwa i juz koniec swiata , a nieraz jak jestescie z facetem na weselu np i sobie popije i zatanczy z jakas inna dziewczyna , to czuje jej cialo momentami blizej i lepiej niz takiej striptiserki... , aaaa moment , zapomnialem ,wy 3macie swoich chlopow pod pantoflem i oniu nie moga zatanczyc z inna kobieta tylko z wami moga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jakas bo tam facet nie uwaza tego za atrakcje i nie musi leciec z wywalonym jezorem podniecac sie na widok obcej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj człowieku człowieku :O Klepnięcie po tyłku i oglądanie to nie zdrada ale my sobie czegoś takiego nie życzymy i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. murzynom ktoś za to płaci? Murzynki ocierają się o mężów innych tyłkiem- nie, bo zostałby pewnie za to zabite :D tę mamy zabić striptizerkę? :D nie porównuj dwóch innych światów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jakas zalosny jestes z haslem o pantoflu Kazdy meski glonojad porzadnego przedstawiciela swej plci nazwie pantoflem nic nowego takze dla mnie koniec dyskusji z toba Dobranoc P.S. Jak ogladanie nagiej golej baby jest ok to pozwol zaprosic swojej kobiecie do domu jakiegos kolege i niech on macha jej swoja naga dupa a ona niech sie slini i go maca czy klepie Przeciez to takie normalne zadna zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakas
tak tak , jasne bo kazdy leci z wywieszonym ozorem , to zle o was swiadczy co piszecie ,sama bys pewnie bryza poleciala na striptizera z wywieszonym jezykiem podniecona i dlatego zakazujesz swojemu facetowi.znam prawde .przejrzalem Was. oceniamy ludzi przez pryzmat swoich doswiadczen i same wiecie po sobie ,ze byscie na takim panienskim ze striptizem stracily kontrole nad soba i dlatego zabraniacie swoim facetom isc na kawalerski. Znam prawde !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakas
teraz bedziecie pisaly ,mze jestem smieszny lub zalosny ze swoimi argumentami :) , bo nie wiecie co inteligentnie mi odpowiedziec i teksty w stylu koniec rozmowy z toba pewnie poleca :) a Ja znam prawde !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to śmiało- zaproś takiego tancerza :D Zrób żoneczce przyjemność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakas
po co ma msie wiazac ? zeby trafic na takie osoby jak Wy ? tak jestem sam i wszystko mi wolno, a na striptizie tak sie sklada ,ze bylem i nie macalem i malo kto wogole macal paranoiczne dziewczyny, a kiedys moja dziewczyna byla na takim panienskim i nic sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×