Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

Gość lato nad morzem
hahahahaha suuuuper. dowiaduje sie, ze to ze facet nie powinien chodzic na striptiz jest rownozanczne z "facetowi nic nie wolno;( jakie to podle;(" dobre...hehe obym nigdy nie trafila na takiego"mezczyzne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy czego kobieta wymaga i jak siebie szanuje ;) Facet normalny i kochający (dla mnie) ma nie oglądać innych dup ;) I do tego ma się zobowiązać. takie pytanie- miałeś kiedyś kiedykolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest brak zaufania do osoby do ktorej cos czujemy ,ze popije pomaca i jeszcze zdradzi ; co do wszystkiego , ktos znow mnie nie sluchal ;) , powtorze ,ze streapteas to dodatek mily i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli juz bedzie na tym kawalerskim , to facet ma nie isc bo jego kobieta mu nie ufa , ze ulegnie podszeptom zlych kolegow , lub pokusom i zdradzi z jakas szmata. jakie to piekne z jej strony , och :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z resztą, masz inne wartości, ja (i koleżanka chyba też :)) mamy inne więc nigdy się nie dogadamy ;) bo ja niczego nie nuczę Ciebie a Ty do niczego mnie nie przekonasz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... , zatkalo mnie , jakiego odwetu ? piszesz caly czas o nieufnosci , odwetach . Nie jestem taki , wole wierzyc w ludzi niz w nich nie wierzyc i wole isc na kompromis- zycie to sztuka kompromisu, a zwlaszcza we dwoje i uwazam ,ze lepiej jest budowac niz niszczyc , z tego nic dobrego nie wyjdzie, a odwet na osobie ktora kocham uwazam za podlosc. nie bylas nigdy w klubie, normalnej zwyczajnej dyskotece ,gdzie ludzie w nocy chodza tanczyc? nie takiej ze streapteasem ? ,gdzie zawodowi tancerze tancza , otoz kiedys w jednym takim klubie stala wanna z piana i polnagi facety- w samych bokserkach i kobieta w fajnym staniku i stringach tanczyli namietnie w tej wannie i wokol niej - zawodowi tancerze wynajeci przez klub, zreszta w takich klubach wiele kobiet - zawodowych tancerek zmyslowo tanczy i sa to punkty programu w dyskotekach, na calym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzenia ,nieufnosc , zakazy , nakazy odwety na osobie ktora sie kocha .Moj swiat jest inny Daria , oparty na zaufaniu i wierze w drugą osobę , rozwiazywaniu problemow , kompromisie... , sproboj tak ,moze Ci sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyjesz w świecie zachodu czy w jakimś własnym? :D wiesz, w Chinach jest głód, to też normalne? dla mnie to co opisałeś jest problemem a nie przykładem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu ufam że na coś takiego nie pójdzie a nie że nie będzie macł bo to oczywiste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka zabawa ,o czym Ty piszesz , slowa wyrwane z kontekstu... , czy pisalem ze chodze notorycznie po klubach ?tak sie sklada ,ze dyskoteka to dla mnie jedynie wspomnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale napisałeś że Ty i Twoja dziewczyna pozwalacie sobie na chodzenie na wieczory ze striptizem i o tym mówię a nie o chorej dyskotece ;) Wy sobie lubicie popatrzeć a my nie, to jest ta różnica ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje w swiecie dookola , nie zamknolem sie w swoim miasteczku, w nieufnosci i strachu przed tym co moglo by byc ,a wcale nie musi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ide badz moja dziewczyna by szla na wieczor panienski i bylby tam streapteas to owszem , nie mamy z tym problemow,potrafimy nad wlasnymi zadzami zapanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok koniec tego bezsensownego wymieniani poglądów- Ty uważasz że to nic złego, że to normalne, że mąż/chłopak poproszony przez dziewczynę o to by nie szedł na striptiz idzie a ja uważam że to chore ;) więc żegnam idę spać i życzę miłego oglądania ;] papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chwile chwil, nie pisalem ,ze proszony zeby nie sic idzie, pisalem ,ze z takiego zakazu jak nie pojdzie ,moga ,a nie musza wyniknac klopoty bw zwiazku , nie pisalem nic o sytuacji ,ze idzie mimo prosby. pisalem rowniez ,ze nie powinno sie nic zakazywac. najlepiej byc z kims ,kto po prostu sie tak zachowuje jak nam pasuje , anie trzeba sobie wychowywac meza czy faceta... ,bez sensu , to w sumie jak wytresowanie sobie zwierzaczka dla naszej wygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_może?
Dogadać się z tą "pracownicą" co będzie śmiało wyginać ciało ;) na co może panom pozwolić a na co nie ? W większości wypadków kończy się na oglądaniu - rzadziej macanki i zabawy jęzorem na ciele tancerki. A jak się żonkoś młody się tam podkręci to faktycznie noc poślubna może być gorrąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A jak się żonkoś młody się tam podkręci to faktycznie noc poślubna może być gorrąca " brak mi słów jeśli chodzi o twoje żałosne słowa... :O A niestety często bywa tak że pomimo starań dziewczyny czy żony facet zmienia się w potwora dzięki "cudownym" kumplom ;) Najfajniej jak mąż trafi na samych kawalerów nic nie wiedzących o związku i szacunku- ... jeśli ich słucha i jest ich "pantoflarzem" no to sorry :D papa :D Bo mężczyzna ma wybór: być (jak to nazwałeś) pantoflarzem czyli uszanować zdanie żony lub być "adidasiarzem" (pozwól że ja to tak nazwę) i słuchać się kumpli ;) no to faktycznie FACET hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chce- spoko, droga wolna, idź oglądaj możesz nawet macać :D albo wiesz co? idź na całość i sobie z nią uprawiaj seks :D tylko potem do mnie nie wracaj ;) nie musisz, bo po co skoro kumple zawsze Cię pocieszą? ;) są przecież tacy cudowni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve?
tak bawią się tylko prostaki bez gustu 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_zaraz
ale wierność ślubuje się na ślubie ... przed można chyba jeszcze pobrykać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×