Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmeliaPulę

Czerwcowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość AmeliaPulę

Cześć dziewczyny, jestem ciekawa czy są tu jeszcze jakieś inne czerwcowe 2011 Panny Młode? Jak wyglądają u Was przygotowania? Na jakim jesteście etapie? Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legacy
Witam ja byłam dzisiaj na wstępnych rozmowach jeśli chodzi o sale i wstępna data to 11 czerwca równy rok będzie po slubie cywilnym,i jak narazie tyle. A Ty masz juz cos załatwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
O to już nie jestem sama:). My też właśnie załatwiliśmy salę na 4 czerwca i teraz jesteśmy na etapie poszukiwania zespołu, bo z tym również nie można zbyt długo zwlekać. A z której części Polski jesteś? Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Mamy ślub 25.06.2011 :) woj. podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Mamy: -sala -zespół -kamerzysta -fotograf -Kościół -alkohol -zaproszenia We wrześniu idziemy na nauki przedmałżeńskie i kupimy obrączki :) Dlaczego wybłysłyście czerwiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Hej a.a.a.:) Ojej to Wy już macie sporo załatwione. A od dawna planujecie wesele? My w sumie miesiąc temu się zaręczyliśmy i poszliśmy za ciosem, że wesele w przyszłym roku. Czerwiec po pierwsze dlatego, że liczymy na ładną pogodę, a po drugie wolny termin jeśli chodzi o salę, którą wybraliśmy. My jesteśmy z łódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
To gratulacje :)Tak my się zaręczyliśmy w maju 2009 :) wesele planujemy na spokojnie od sierpnia 2009 - chcieliśmy od początku 2011 rok więc bez stresu załatwiamy powolutku :) zaczęliśmy od Kościoła- gdyż w mojej Parafii w czerwcu jest po 5-6 ślubów w soboty - a my chcieliśmy godz. 17 i ją mamy. w styczniu 2010 wpłaciliśmy zaliczkę na sali, w lutym kamerzysta i fotograf -jedna firma, w marcu zespół , długo nic i w zeszłym tygodniu kupiliśmy wódeczkę, a zaproszenia dostaliśmy od Taty mojego Narzeczonego, bez stresu załatwiamy - zawsze jakieś inne obowiązki mamy po drodze. Zresztą Oboje jesteśmy poukładani i lubimy mieć wszystko zaplanowane :) Sama przyjemność z planowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Czerwiec dlatego, że: - chciał narzeczony w czerwcu - nie ma przeważnie jeszcze upałów i urlopów - jest "r" chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
To faktycznie na spokojnie wszystko sobie załatwiacie. I dobrze. My chyba mniej poukładani jesteśmy, ale mam nadzieję, że też na czas wszystko będzie dopięte na ostatni guzik:). Teraz robimy castingi na zespół i już wstępnie się zdecydowaliśmy. Ile u Was bierze zespół? Jak duże robicie weselicho? Mam nadzieję, że będziemy się wspierać przez ten czas przygotowań:) Zawsze raźniej i można się doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Razem zawsze raźniej :) Na wesele będziemy prosić ok. 150 osób, zespół po znajomości mamy więc nie dużo zainkasują od nas -2 tyś. :) A Wy na ile osób planujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
My będziemy mieć na ok 90 osób. W sumie chcieliśmy jeszcze mniej, ale nie da się już nic przyciąć:). A z zespołem to macie dobrze. Nam się jeden podoba to 4 tysiaki z poprawinami sobie życzy. Pewnie i tak są jeszcze droższe. Ale dobry zespół i jedzonko to jakby nie było podstawa udanej imprezy. Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legaca
My sie zaręczyliśmy w lutym tego roku ,12 czercwa mielismy ślub cywilny i chcemy koscielny 11 czerwca rok poźniej :) czyli 2011 a jestem z zakopanego:)0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Fajnie, że akurat uda Wam się w rocznicę cywilnego. Czyli szykuje się góralskie wesele:)? Na ile osób planujecie? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legaca
Mysle,że będzie takie pól na pól,a wstępnie osób 200-250 zobaczymy ile bedzie dało się obciąć no i wiadomo ze jakas czesc ludzi nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
To widzę, że wesele na duuuużą skalę się szykuje:) A jak tam dziewczynki macie już upatrzony jakiś wymarzony model sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Nie rozumiem takich ludzi którzy biorą ślub cywilny a za rok kościelny to po jakiego grzyba robiłaś tego cywila głupota nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Dlaczego uważasz, że to głupota? Na pewno dziewczyna miała swoje powody. W sumie to przecież ich sprawa i nam nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
kasiak1987 a Ty też czerwcowa panna młoda :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Bo to głupota jeśli ludzie zdecydowali sie na bycie razem chcą wziąć ślub kościelny to po jaką cholerę robią najpierw cywila późiej kościelny totalna głupota i w dodatku sami sobie zaprzeczają odnośnie Religi. I później mamy takich właśnie katolików za dychę , którzy udają że wierzą a i tak robią co innego. A może im chodziło o 2 wesela i wyłudzenie kasy od gości weselnych to już totalny żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Nie ja październik 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Powstrzymałabym się od tak ostrej krytyki zanim nie pozna się faktycznych przyczyn. Zresztą tak jak psiałam nic nam do tego. Ich życie i decyzje. Uuu to już bliziutko do Waszego wesela. Pewnie większość już macie pozałatwiane? Na długo przed zaczęliście planowanie? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
na rok przed załatwiona większość najwcześniej miałam załatwioną suknię ślubną bo w listopadzie bo właśnie wtedy zaczęła sie wyprzedaż w moim ulubionym salonie madonna i zamiast zapłacić 5 tyś za suknię zapłaciłam 3 tys.Najbardziej nachodziłam się nad butami bo wszystkie albo komunijne płaskie albo te z czubami ale w końcu dostałam i to na wysokim obcasie. Kościół załatwiony zapowiedzi też także teraz wszystko bez stresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
A jaki będziesz miała model? Masz jakąś fotkę? Pochwal się. Ja na razie przeglądam katalogi, ale z zakupem jeszcze się wstrzymam trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Nie umiem ogarnąć tych linków;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
O teraz już ok.Już patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Baaaaardzo ładna. Dla wysokiej, szczupłej kobietki. Mnie osobiście chyba nie do końca taki długi tren pasuje choć te kryształki śliczne. Ale ja jeszcze sama nie wiem jaką chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Ja ma 169 cm z obcasem 175 cm gruba też nie jestem a suknia dodatkowo mnie tak wyszczupla żę wyglądam na 45 kilo wagi ja mam duży biust więc musiałam mieć suknię z ramiączkami więc ta suknia tak ładnie eksponuje mój biust że wygląda super. A tren jest całkowicie podpinany i dodatkowy atutem tej sukni jest jej lekkość wo gole nie czujesz że masz ją na sobie ja nie lubię sukni z kołami halkami i innymi pierdołami a w tej się zakochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Też mi sie bardzo podoba :) Czy to znaczy że tren można w ogóle odpiąć? Co to za model dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×