Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmeliaPulę

Czerwcowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Hej!!ja biorę ślub 4 czerwca 2011.na dzień dzisiejszy mamy załatwione: sale, kamerzystę, kucharkę, orkiestre, termin w kościele, kupione obrączki(trafiła nam się okazja) wybrałam suknię i wpłaciłam połowę pieniędzy jakis czas temu kupiłam buty. po nowym roku oddamy obrączki żeby je wygrawerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
Hej mampa1989 mamy tą samą datę:). Widzę, że już macie sporo załatwione. A ciekawa jestem Twojej sukienki. Masz jakąś fotkę modelu, który będziesz mieć? Pochwalisz się? Ja jeszcze jestem przed polowaniem na suknię. Pozdrawiam i zachęcam do częstszego pisania wszystkie czerwcówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie bym sie pochwaliła ale z wrażenia nie zrobiłyśmy żadnego zdjęcia.a na stronie salonu nie ma.kupiłam suknie w październiku bo przejeżdżając koło salonu zobaczyłam że są duże obniżki.więc następnego dnia wzięłam mamę i siostrę i pojechałyśmy wybrać.w cenie dają jeszcze gratis bolerko i welon.w sprawie przymiarki będą dzwonić więc myślę że odezwą się gdzieś koło lutego, może marca(mają być 2 lub 3przymiarki)w połowie maja chciałabym już ją mieć w domu.tak za nieduże pieniądze będę mieć swoją suknie.buty już są czekają na pierwszą przymiarkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Wszystkie jesteście? :-) Jak przygotowania? Ja na jutro umówiłam się w pracowni sukien ślubnych - już nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
Kochana ulala super w takim razie życzę powodzenia jutro w tej pracowni. Wiesz już na jaką suknie masz ochotę:)? Ja przyznam, że ostatnio u nas nic nowego nie ma. Teściowa radzi nam obejrzeć się za obrączkami więc może faktycznie się tym zajmiemy. Wy już macie obrączki? Jakie wybraliście? Co do sukni to cały czas przeglądam sobie modele w internecie ale chyba sama wybiorę się do salonów w styczniu. Myślicie, że to za późno? Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam suknię:-) :-) :-) w marcu I przymiarka. Model w kształcie litery A bez ramiączek z delikatnym haftem - do odbioru 15 maja. AmeliaPule - w styczniu suknie mogą być trochę droższe bo VAT idzie w górę. Ja do salonu szłam po konkretny fason. Miałam ze sobą trzy zdjęcia sukienek które mi się podobają - wybrałam pierwszą jaką pokazano mi w pracowni. Co do obrączek to mamy już wybrane Takie z odciskiem palca ale jeszcze nie zamówiliśmy. U jubilera powiedziano nam że najpóźniej styczniu trzeba złożyć zamówienie bo będziemy na nie czekać ok. 4 m-cy, a muszą mieć czas na ewentualne poprawki. Piszcie co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
Cześć kochane, co tam słychać? mało która się odzywa. telefonisto to super, że masz już swoją wymarzoną suknię. Pewnie masz rację, że będą droższe w styczniu, ale ja po prostu teraz jeszcze nie mam do tego głowy i boję się, że później zmieni mi się gust. Już czuję, że będzie to ciężka sprawa z wyborem biorąc pod uwagę moje niezdecydowanie;). Nie słyszałam o takich obrączkach z odciskiem muszę poszperać w internecie, bo ciągle nie mam kiedy się zorientować w tej kwestii:). Za to moja mamusia była na rozmowie z właścicielką naszej sali weselnej odnośnie menu i dekoracji sali i dodatkowych stolików. Myślałyście już o tym? Stół wiejski? Stół słodki z fontannami czekoladowymi? Drink bar? Będziecie się na coś takiego decydować? Pozdrawiam ciepło. Dziewczyny, jak ten czas szybko leci zanim się obejrzymy będzie nowy rok i czerwiec coraz bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...:-).....
ślub za pół roku a u was taaaka cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Ale faktycznie u nas cisza :) Z narzeczonym kupiliśmy ostatnio szampana i zaprosiliśmy już pierwszych gości. A jak u was z przygotowaniami ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mamy ślub w czerwcu. Załatwiliśmy już: - termin w kościele - Kurs przedmałżeński - poradnię rodzinną - fotografa - suknia, buty i wszystkie dodatki z nią związane, łącznie z biżuterią - kosmetyczkę z usługą u mnie w domu - fryzjerka (też do domu) - z obrączkami niby mamy załatwione, ale nadal się wahamy - salę i część ozdób (przystrajamy sami) - w styczniu mamy rozmowę z potencjalnymi świadkami, czy się zgodzą - już wybraliśmy czytania liturgiczne, ale zgłosimy je dopiero jak będziemy szli dać na zapowiedzi, itp. - jesteśmy na etapie poszukiwania kucharki Co do VATu w styczniu, to prawda, że obrączki będą droższe, bo wczoraj byliśmy w salonie. Oglądaliśmy obrączki i pani powiedziała, że lepiej zdecydować się i zamówić jeszcze w tym roku, bo od stycznia będzie drożej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mamy ślub w czerwcu. Załatwiliśmy już: - termin w kościele - Kurs przedmałżeński - poradnię rodzinną - fotografa - suknia, buty i wszystkie dodatki z nią związane, łącznie z biżuterią - kosmetyczkę z usługą u mnie w domu - fryzjerka (też do domu) - z obrączkami niby mamy załatwione, ale nadal się wahamy - salę i część ozdób (przystrajamy sami) - w styczniu mamy rozmowę z potencjalnymi świadkami, czy się zgodzą - już wybraliśmy czytania liturgiczne, ale zgłosimy je dopiero jak będziemy szli dać na zapowiedzi, itp. - jesteśmy na etapie poszukiwania kucharki Co do VATu w styczniu, to prawda, że obrączki będą droższe, bo wczoraj byliśmy w salonie. Oglądaliśmy obrączki i pani powiedziała, że lepiej zdecydować się i zamówić jeszcze w tym roku, bo od stycznia będzie drożej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LogooXx na jakiej zasadzie zamówiłas fryzjerkę i makijażystkę do domu???Pewnie musiałaś wiecxej zapłacić????Bez problemu się zgodziły??Z jakiego miasta jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzjerka jest już emerytką i w ten sposób sobie dorabia, dojeżdza do klienta bez problemu. Jeśli ma na ten dzień kilka klientek to koszta paliwa dzieli na ilość osób. Cena za moją fryzurę jest duuużo niższa niż w salonie - do 80zł. Dodam, że używa produktów salonowych, więc fryzurka trzyma się dobrze. Polecały mi tą panią koleżanki (wypróbowały na sobie). Odnośnie makijażystki - znalazłam w ogłoszeniach. Cena za makijaż 50zł. Wcześniej pokazała zdjęcia sprzed i po makijażu, odpowiadała na wszystkie pytania, np. na jakich kosmetykach pracuje itp. Wiem, że teraz wiele osób zamawia usługi na TEN dzień do domu. To jet duża oszczędność czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
A i świadków już poprosiliśmy :) jak myślicie co jeszcze załatwić pół roku przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim:-) My też zaprosiliśmy już świadków. Ponieważ wszystko rezerwowaliśmy zimą zeszłego roku dlatego na początku stycznia musimy potwierdzić rezerwację sali, kamerzysty, zespołu i godzinę w kościele. Proszono nas o potwierdzenia przy podpisywaniu umów. No i w styczniu chcemy załatwić nauki i zamówić obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana wrocławianka
cześć dziewczyny, a jak z zaproszeniami macie już wybrane ja się właśnie zastanawiam na jaki model i jaki teks na zaproszeniach umieścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana wrocławianka
pokażcie co wybrałyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy już zaproszenia. Zamówiliśmy na Allegro za 1zł/szt. w kolorach biało-bordowych z złotymi dodatkami. W tych kolorach chcemy przystroić stół i salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mampa1989 skąd jesteś? Przeczytałam, że masz już kucharkę, a my jesteśmy na etapie jej poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z okolic Torunia.kucharke rezerwowałam w marcu bo bałam się że później będzie miała już zajęte.my nie mamy jeszcze zaproszeń ale już sobie upatrzyłam jedne na allegro i je kupimy ale jeszcze trochę.pare dni temu kupiłam naklejki na alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwon-k-a
jak można przyłączę się do wątku, również w czerwcu zostanę żoną :) Pozdrawiam koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucharka mieszka jakies 30 km od torunia.w mojej okolicy jest ich pare.zależy skąd jesteś bo moją kucharkę na przykład będę musiała dowozić na salę ja na sale mam jakieś 10 km.jeśli masz daleko to też trzeba się liczyć z kosztami dowozu kucharki rano i wieczorem z sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Podlasia, pytałam tylko w jaki sposób ją znalazłaś, ogłoszenia, znajomości, czy coś w tym stylu. Ile Wam mniej więcej wyjdzie od talerzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kucharce wiem od mojej przyszłej teściowej.w dodatku sprawdzona bo w sierpniu byłam na weselu gdzie ta pani przygotowywała jedzenie.od talerzyka brała 20zł.a w tym roku nie mam pojęcia.mam nadzieje że nie dużo więcej.i oczywiście produkty swoje i właśnie nie bardzo się orientuje ile pieniędzy trzeba liczyć na kupienie wszystkich produktów.może któraś z Was ma większe rozeznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Strasznie tu cicho. Piszcie co u Was nowego. Czerwcowa - suknia piękna, bardzo podobna do mojej :-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne forum
Witam, Jestem administratorem Ogólnopolskiego Ślubnego Forum Dyskusyjnego "Ślubne Sprawy". Zachęcam do zajrzenia na naszą stronę i brania udziału w dyskusji - poszukujemy nowych użytkowników :) Serdecznie zapraszamy Admin i użytkownicy http://www.slub.mojeforum.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
Hej dziewczyny, Ja ostatnio nie pisałam za dużo, bo i przygotowania nam przysiadły. To co było do załatwienia załatwiliśmy. Nie mam jeszcze sukni. Czy Wy już wszystkie macie? Trudno było wybrać tę jedną jedyną wymarzoną? Pochwalcie się fotkami jakimiś jak macie. Ja jakoś teraz w styczniu jeszcze wybieram się tour the salony sukien ślubnych i już się boję bo jestem dosyć niezdecydowaną osóbką. Nie mamy też zaproszeń ale chyba trzeba zacząć o nich myśleć. I obrączek też jeszcze nie mamy, choć prawie, że wybraliśmy. Na jakie się Wy zdecydowałyście? A jak Wasze nastroje? Stresujecie się już trochę tym wielkim dniem? Mnie dwa razy dopadł sen, że nie zdążyłam się wyszykować. Obudziłam się z ulgą, że to tylko sen. Buziaki i piszcie częściej ja też obiecuję się poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×