Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmeliaPulę

Czerwcowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Ja już miałam kilka strasznych snów o ślubie: 1) że zapomniałam zamówić fryzjerkę a to był TEN DZIEŃ, 2)że mój przyszły mąż zapomniał o kupieniu obrączek, oczywiście to był TEN DZIEŃ, 3) że ja zapomniałam, że w ogóle biorę ślub...ehhh ciągle czegoś zapominałam.... Ale fryzjerkę już mam zamówioną, obrączki też w końcu mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Jasne dołączaj się zapraszamy:) Pisz jak u Ws przygotowania, co nowego i tak dalej. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja też mam datę 11 czerwca 2011 roku :) już nie mogę się doczekać!! i też mam różne sny:) staram się tym nie przejmować... kiedy będziecie zaczynać prosić gości?? jak duże macie wesela ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze najpierw w skrucie ze bylam najpierw na watku o przygotowaniach ale wywiazala sie nieprzyjemna dyskusja...ach niewazne... Mieszkam na stale w Niemczech i tu tez bedzie slub... Mam taki zamet i nerwy bo wydziwiaja z dokumentami...szkoda slow... Planujemy wesele 60-65 osob-na dniach bedziemy robic dokladna liste. Zastanawialismy sie nad tym czy robic wesele w restauracji czy wynajac sale plus cateringiem. Stanelo na tym drugim.. Nasi przyjaciele nagrali nam sale,w nastepnym tyg pojedziemy ja obejrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!my mamy wesele 4 czerwca a gości prosić będę krótko przed Wielkanocą.wesele mamy na ok 80 osób ale myslę że przyjedzie gdzieś 70-75 osób max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Ale cichu tu dziewczyny :) piszcie co porabiacie :) ja ostatnio zakupiłam winietki i koszyczki do sypania kwiatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kopiliśmy niedawno naklejki na wódkę,podziękowania dla rodziców,19 stycznia byłam na pobranie wymiarów do szycia sukni, i teraz chcemy oddać obrączki do grawerowania.jeszcze ze 2-3 tygodnie i kupie zaproszenia,muszę jechać na sale zobaczyć dokładnie co i jak i potem wybiorę się do hurtowni po dekoracje.także pracowity okres mnie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana wrocławianka
chodzimy teraz na lekcje tańca użytkowego - bo tak średnio do tej pory wychodził nam taniec w parze - zastanawiamy się co wybrać na pierwszy taniec - myślimy o czymś wesołym i szybkim - jak samba lub mambo - tylko mam problem z doborem muzyki - bo chcemy jakiś znany kawałek tylko nic mi nie przychodzi do głowy żeby zatańczyć do niego te tańce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana wrocławianka
myślicie już o pierwszym tańcu - jaki utwór wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Fajnie że dopisują się kolejne Czerwcowe Panny Młode:-) Nie mam wiele czasu na pisanie ponieważ jesteśmy w trakcie generalnego remontu mieszkania. Co się da chcemy zrobić sami a że oboje pracujemy więc wszelkie prace wykonujemy wieczorami. W tzw. międzyczasie wybieramy zaproszenia i powiem szczerze że nie jest łatwo :-) Zarezerwowałam już fryzjera i udało mi się kupić buty a od zeszłorocznej "czerwcówki" dostałam podwiązkę:-) To narazie tyle obiecuję odzywać się częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
a.a.a. -> uważaj z tym sypaniem kwiatków! Nie w każdym kościele się na to zgadzają, bo kto to potem posprząta? Na naszym kursie przedmałżeńskim ksiądz nas przed tym ostrzegał. Powiedział, że raz miał taką sytuację, że mu przyszła para do ślubu a za nimi dzieciaki z koszyczkami i się zgodził tylko dlatego, żeby dzieci nie płakały, ale był wściekły przez całą mszę i niezbyt miły. A potem musiał jeździć z miotłą po całej katedrze. Także lepiej spytaj o to, szczególnie jeśli zaraz za wami kolejna para będzie brała ślub i nie koniecznie będą chcieli mieć płatki na ziemi. A co do moich przygotowań to dawno nie pisałam, bo kazałam narzeczonemu zablokować sobie kafeterię ;) Ale teraz na trochę odblokowałam :) Dzisiaj kupiłam sobie suknię :D O taką: http://slubnasuknia.pl/monCheri/10herms-moncheri_d/HERMS%20-%20VANIMO.html Poza tym mam już fryzjerkę, makijażystkę. W poniedziałek zamówimy pewnie obrączki i zaproszenia. Także już prawie wszystko mamy :) Pozdrawiam wszystkie czerwcowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia bardzo ladna...napewno bedziesz pieknie wygladac. Ja mam problemy z dokumentami z pl. Hale juz mamy,auto tez. Kwiaciarnia zalatwiona. Suknie dzis ostatecznie zamowilam. Jesli chodzi o dj zadecydujemy w niedziele ktorego chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebisi
Prinzesska - dzięki za miłe słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co....masz dobrane juz dodatki? Tzn welon? Buciki? Unas to troche ciezko bo slub bedzie 320km od miejsca gdzie teraz mieszkamy. My Zdecydowalismy sie na wynajem hali,do tego cateringu i serwisu dekoracyjnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
No tak na odległość to rzeczywiście ciężko organizować ślub. To co wam jeszcze zostało do załatwienia? Ja żadnych dodatków jeszcze nie mam, ale dostałam skrawek materiału sukni, żeby móc dobrać buty. Podobno mają być w takim samym kolorze, albo trochę ciemniejsze, byle by nie byly jaśniejsze ;) Został jeszcze tort, alkohol, zaproszenia, we wtorek spotykam sie z kamerzystą, no i musimy sie zapisac na kurs tanca bo oboje tanczymy tragicznie :o Mam nadzieje że ta suknia zdąży dojechać na czas, bo pani w salonie powiedziała, że najwcześniej będzie na 3 tyg przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaproszenia mamy juz wybrane,czekaja na druk... Tort tesciowa poprosila zeby mogla nam kupic... Ja zamowilam suknie w ebayu,bedzie za 4 tyg bo musi przejsc przez Zoll. Dodatki bede kupowac jak suknia dotrze,gdyby mialo byc cos nie tak bede miec czas zeby kupic suknie w salonie. Musimy do konca zalatwic dja, fotografa i catering. Napoje i Alkohol wiemy juz skad brac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze moglibyscie mi cos doradzic...w niedziele planujemy burze mozgow.. Musimy wstepnie zaplanowac menu..przez to ze slub jest o 10.15 rano.. Mamy troche przez to klopotu. Pomyslelismy ze najpierw podamy cos lekkiego,kawe i ciasto kolo 15,16 godz objad a potem zrobimy szwedzki buffet. Schabowe, mielone, kurczak.-devolaye, myslalam o bigosie(zeby bylo cos polskiego)salatki. Chcialabym zeby buffet byl oryginalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska27- ja inspiracji dot. potraw na przyjęcie weselne szukałam w necie, poniżej wkleiłam kilka pomysłów może znajdziecie coś dla siebie Obiad: rosół z makaronem zupa (krem) z warzyw z ptysiami lub grzankami bulion z kulkami mięsa krem z kołdunami litewskimi zupa galicyjska Zupu kolacyjne: bogracz (z wieprzowiny) bef Strogonow (z wołowiny) barszcz czerwony (paluszki, krokiety, babeczki) forszmak żurek w chlebie flaki wołowe Mięso: kotlet schabowy dewolay filet z kurczaka kotlet mielony z pieczarkami kotlet drobiowy zapiekany z serem żółtym, ananasem i żurawiną rolada drobiowa z papryką karkówka z grilla (z sosem czosnkowym) roladki drobiowe z morelą owinięte boczkiem podudzia z kurczaka pieczone Dania gorące: udka z kurczaka z frytkami i bukietem surówek, zrazy w sosie myśliwskim z kluskami śląskimi krokiet z barszczem bigos szaszłyki Dodatki: kluski śląskie ryż kasza ziemniaki klasyczne ziemniaki zapiekane kulki ziemniaczane smażone w oleju Surówki: sałata wiosenna ( pomidory, ogórki, cebula, sałata), sałatka wielowarzywna (z majonezem) sałatka grecka kapusta pekińska buraczki Deser: tort kawa ciasto lody galaretka z bitą śmietaną i owocami sałatka owocowa itp. Przekąski na zimno: śledzie po japońsku śledź w śmietanie po żydowsku, śledź po węgiersku lub marynowany koreczki śledziowe łosoś wędzony, tatar z łososia galaretka drobiowa polędwica ze słonecznikiem w galarecie schab w galarecie, schab ze śliwką w galarecie szynka po holendersku koreczki serowe półmisek wiejskich wędlin ryba po grecku sałatka jarzynowa, porowa, pieczarkowa, ananasowa, kalafiorowa, z tuńczyka itp. Fajne menu znalazłam również na stronie: http://karbowniczek.pl/index.php?p=menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czerwcowki...a czemu tu taka cisza? Jak tam wasze przygotowania? My bedziemy na dniach wybierac dj-a, w nastepnym tygodniu spotkamy sie z dekoratorem,i kucharzem. A jak u was drogie Panie? Za 3tyg dotrze moja suknia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ja w ciągu ostatnich dwóch tygodni bardzo dużo załatwiłam :) We wtorek odebrałam obrączki i moim zdaniem są super - półokrągłe, satynowy mat, a moja ma maleńki diamencik. W dodatku zapłaciliśmy za nie tylko 109zł :D A to dlatego, że moi rodzice uzbierali bardzo dużo złota na złom + jeszcze na te obrączki była promocja 30%. W przeciwnym razie kosztowałyby ok. 1800zł. Mam też już kamerzystę i zaproszenia (dzisiaj odbieram). A przedwczoraj ułożyłam playlistę dla DJ'a (prosił, żeby przygotować 60 utworów, a on wybierze resztę). No i póki co to tyle. A Wy wybieracie się w jakąś podróż poślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy nam sie podroz poslubna ale narazie nie mamy nic zaplanowane, mamy taki specjalne prospekty z biura podrozy...moze uda nam sie jesienia tanio na Malediwy np poleciec,zalezy od naszych finansow. My mamy zaproszenia tez juz wybrane,mysle ze na dniach zamkniemy liste gosci. Obraczki bedziemy kupowac dopiero w kwietniu,narazie mamy czas. Suknia wybrana? Ja tez zaczelam ukladac liste z pl piosenkami dla dj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!my za miesiąc wybieramy się do księdza spisać protokół i dać na zapowiedzi.zaproszenia też niedługo zamówię, muszę pojechać na sale i do kucharki.trochę teraz jeżdżenia będzie.parę dni temu odebraliśmy obrączki(oddawaliśmy je na grawerowanie).co macie już pozałatwiane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamowiona suknie,wybrane zaproszenia i teksy do druku,auto,Kwiaciarnie wczoraj zalatwilismy hale,2 panie kelnerki,wybor dj w toku razem z dopracowywaniem listy gosci...mysle ze obraczki wybierzemy na spokojnie w kwietniu..zostal dj i kucharz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:-) Nam też udało się załatwić kilka spraw ale ciągle mam wrażenie że o czymś zapomnialam... Zamówiliśmy już obrączki (odbiór za dwa tyg.) wyszło 1400zł za parę, grawer gratis:-) Na początku chcieliśmy takie z odciskiem palca ale jubiler skutecznie nas do nich zniechęcił. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na klasyczne szerokie i płaskie z delikatnym wzorem. Umówiłam się już na makijaż ślubny. Pani makijażystka przyjedzie do mnie do domu i umaluje również moją mamę i świadkową :-) Dziś zamawiamy zaproszenia. Jeśli chodzi o podróż poślubną to my tak naprawdę nic specjalnego nie planujemy. Myśleliśmy żeby w lipcu (jak co roku) pojechać nad nasze polskie morze tylko kierunek zmienimy bo od lat jeździliśmy w to samo miejsce. Kiedy zaczynacie zapraszać gości i czy będziecie jeździć osobiście czy wysyłacie zaproszenia pocztą? W naszym regionie zwyczaj jest taki że zaprasza się osobiście a tylko do osób mieszkających baardzo daleko zaproszenia wysyła się pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja suknie zamówiłam w październiku bo trafiła mi się okazja.a w styczniu byłam na ściągnięciu wymiarów i już mi ja szyją.zaproszenia większość rozwieziemy osobiście a dla dalszej rodziny wyślemy pocztą.zaczynamy rozwozić w połowie kwietnia.ślub 4 czerwca myślę że w zupełności starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×